СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 570
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Ние му взехме такъв албум вместо кутия.Има място за косичка ,за пъпче и се пише - първо къпане и т.н. . Христо си гледа телевизор ,но е рядко ,когато му се обърне люлката към него .
Lipstick* с глас се смях ,а и семейството покрай мен .

dreems  От каде????

# 16
  • Karlovo
  • Мнения: 533
По книжарниците ги има . Нашия е такъв - http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=14852  .

# 17
  • Мнения: 71
Запис и от мен да следя.   

Отивам да бъркам crazy кекс и (С)бърканата пица на nahodkata. newsm62

# 18
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
dundito аз събирам нещата в обикновена кутия.Не е нещо специално.Да не би да има кутии с такова предназначение newsm78

# 19
  • Мнения: 142
абе момичета.. понеже гледах снимки на няколко страхотни бебока в facebook от наща група направих една фен страница там на септември09 Wink
http://www.facebook.com/pages/Septemvrijce-09-/204552443211?created&v=wall

поне да се съберем на едно място и да си гледаме по лесно снимките Wink

# 20
  • Мнения: 53
абе момичета.. понеже гледах снимки на няколко страхотни бебока в facebook от наща група направих една фен страница там на септември09 Wink
http://www.facebook.com/pages/Septemvrijce-09-/204552443211?created&v=wall

поне да се съберем на едно място и да си гледаме по лесно снимките Wink
Веднага се включих Peace
dreems, албума е много готин, и аз все се каня да купя и все забравям, ама сега ще поръчам от нета, мерси за линка  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 046
Мерси за новата тема, с това темпо ще си имаме поне още една преди Коледа.
Предложение-махнете от първия пост мамите, които се още не са дали инфо, явно няма и да го дадат вече минаха три месеца все пак.

# 22
  • Мнения: 1 701
Мерси за новата тема, с това темпо ще си имаме поне още една преди Коледа.
Предложение-махнете от първия пост мамите, които се още не са дали инфо, явно няма и да го дадат вече минаха три месеца все пак.

Точно поради тази причина ги махнах ...
Мина достатъчно време и който е искал да се похвали го е направил вече. Simple Smile
А и никога не е късно да се включат...

За линковете - мислех да добавя "Полезна информация и линкове - Google!" aма викам - ще ме занасяте вече! Wink
Еми тъй де! Каквото те интересува, пишеш в търсачката и ти излиза ... Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 21:35 от wish

# 23
  • Мнения: 50
dreems ние сме със същия албум много е готин  Peace
 и аз се включих във страничката поздравления aguto че се сети  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 8
Ох, днес беше най-трудния ми ден след коликите. Не излизахме и малкия не можа да заспи и така рева. Горкия! Ама днес дори и за ентусиасти като мен не ставаше в Добрич. Незнам как да го успокоявам извън количката!
Дайте съвети и гледни точки! С какво си разнообравяте децата, че на Валери нито активната гимнастика, нито шезлонга му е интересен. Изградихме си някакъв режим и той си обичаше да поспива на разходките, но дори и да не е спал явно му липсва движението.
Направо сърцето ми се къса като го гледах днес цял ден толкова нервен! newsm45 smile3518 newsm12

# 25
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Изкарваш количката на терасата и буташ напред назад  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте момичета! Малко ми е трудно да се включа в нета, но искам да ви поздравя всички за сладките бебовци. Моите кукли са добре. Всеки ден се разхождаме/ако не в парка, то на балкона в седалките/ Поздрави на всички!
 Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 8
Изкарваш количката на терасата и буташ напред назад  Grinning
Всеки път като стигна до мисълта да е на терасата и все си викам "ми то като е на терасата, значи може и на разходка". Нашата поне не е остъклена. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14
Хайде записче и от мен!Wish  bouquet

Bubara Hug,най-после и ти да се включиш!Пиши от време ,на време!

Лека нощ на всички!

# 29
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Изкарваш количката на терасата и буташ напред назад  Grinning
Всеки път като стигна до мисълта да е на терасата и все си викам "ми то като е на терасата, значи може и на разходка". Нашата поне не е остъклена. Simple Smile
Е това е в случай, че няма минаване вънка Grinning или ако мама много я мързи Blush

Общи условия

Активация на акаунт