СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 558
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68
аз не знам дали се оплаках... дара е вече изцяло на АМ... мислех, че съм го преживяла.. но не би.. много е скапано и ми е супер мъчно Sad

та по този случай.. си мисля да си взема фетбърнъри и протеини.. за да сваля по бързичко.. че не мога да се гледам...
хем не си храня детето,  хем и на нищо не приличам...
е ако досега не се бях вкарвала в депресия.. то сега съм на ръба.   Sob
А бе момиче я не се втилясвай- кога спря да кърмиш че искаш така скорострелно да отслабваш . Аз съм много против отслабването с хапчета или там всякакви добавки . Няма нищо по естествено от това да отслабнеш по същия начин по които си напълняла- Естествено.  Имам страшно много примери пред очите си за отслабване с хапчета. Моита съседка тука в Пазарджик си докара куп неприятности от такова чудо- Не ти трябва!!! Все пак са минали 3 месеца. А си пълнеела 9. Има време. Природатат си знае работата. А й ние те виждаме все пак има доста по зле изглеждащи хора( не конкретизирам никой от форума) говоря по принцип.

# 721
  • Мнения: 1 046
Хелоу мацки от една недоспала мама.  Confused
Кокото ми дойде на гости посред нощите и пари -37,4 -чакам да стане сутрин, а през това време в главата ми какви ли не сценарии. Резултат от прегледа -антибиотик поне бързо да се оправи и хремата дето я хвърли на Боби предната седмица да е само това.
Боби към 3 часа пак среднощ го пипам нещо-леден, полудях.Взех го при мен да го стопля. А добре е облечен в стаята е около 18 градуса, отделно е със спален чувал от полар. Филма в главата ми продължи с втора серия.
11 часа консултация на бебето-за две седмици 300 грама само, за целия месец -600 грама. Все си повтарям правилата защастливо бебе и пълен памперс, нооо...нали си е за мойто гардже. Съвсем откачих.
Дет се вика успокойте ме. Praynig Знам, че с децата е така и свърши спокойствието, но все не ми се вярва.

Чифлигарова какво стана с дребо?
Киара надявам се да е доволна малката от подаръците. Да не стане като при нас, дето май дядо Коледа се объркал и май подаръка на Георги бил за него и обратно.

Анита бързо да се оправят хлапетата. Praynig

По темата с алкохола всчка вечер бира, а как ми се пие уиски (по-принцип, хич не го долюбвам това питие), от момента, в който са ме изкарали от операционната с бебето само за уиски си мисля, ама така да вкарам едни 100 грама, пък после ако ще и да си издрайфам червата. Цигарите -пуша си, веднага след кърмене-пък ако щете ме порицавайте.

Ох трябва се надигна.  bouquet

# 722
  • Мнения: 493
Ето я и нашата коледна фотосесия. http://bebeshondel.snimka.bg/baby/yavor.419087.16524938 Отивам да ви чета  Hug

# 723
  • Мнения: 655
Ели гу,айде стига дееееееееееее Naughty Naughtyглупости говориш Naughtyами сега мини на диетка,лека полека ще отслабнеш мила Hugама тва за кърменето.............


напоследък малко се прекалява с тва натякване на кърменето,защото има майки който не могат да кърмят и се чувстват непълноценни,а не е така newsm10


аз съм за кърменето,но например сестрами искаше,но нямаше дори един ден кърма,е тва прави ли я по-лоша майка от мене newsm12 smile3506 newsm10

# 724
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Някой ще пуска лио нова тема или да запрятам ръкави   smile3508 Ама предупреждавам че няма да е постна темата.
Феновете на посното сега е вашия шанс да се проявите( шегувка) hahaha

Може ли аз? Grinning

# 725
  • Мнения: 1 701
Някой ще пуска лио нова тема или да запрятам ръкави   smile3508 Ама предупреждавам че няма да е постна темата.
Феновете на посното сега е вашия шанс да се проявите( шегувка) hahaha

Може ли аз? Grinning

Задължително!  Mr. Green

Прибрах се!
Нямаше ме ако не сте забелязали. Simple Smile
Сега имам нова кухня и ме мързи да ви чета! Simple Smile
Добре заварили! Simple Smile

# 726
  • Karlovo
  • Мнения: 533
malta аз имам регистрация в Продавалника ,мога да пиша на админа .Дай само ника с който си се регистрирала там .
aguto аз съм съгласна за колаж на бебоците най -отгоре  Peace .Мисли положително и не се вкарвай в разни филми .
nahodkata прати някоя сладка насам  Laughing ,че така ме е хванал мързела  ooooh! .
BebEshOnDeL много сте сладки всичките .Много ви е дълга косата и за прически става  Hug .
kiαrrα чакаме да споделиш как е минал празника .

# 727
  • Мнения: 1 046
Находката подкрепям те напълно, ами може пък и просто да не и се кърми на жената, с това кърмене малко се преувеличават нещата. Да съгласна съм, че трябва да се кърми, малко българите сме закостеняли в това отношение. Коя разказа как докато кърмела на някакъв паркинг хората били реагирали, а не трябва никаква реакция да има това си е естествен момент от развитието на  човек.
Болницата, в която раждах е Приятел на бебето ли беше майката ли беше. Ами няма такава досада, аз съм си влязла да раждам със самосъзнанието, че ще си кърмя до когато мога, но като ме почнаха от момента, в който излязох от операционата, та до последния момент преди да ме изпишат, кърми, кърми, кърми, кърми. Честно накрая ми се отщя и от кърмене и от всичко, досаждат чак. Да сигурно това им е част от програмата, но все пак..

# 728
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
НОВА ТЕМА, като забележете - сложих коледни мотиви  Mr. Green да не речете после, че само постно е оформлението на наш'та клика  hahaha

# 729
  • Мнения: 116
ама пък бяха хубави анимациите,а сега само изроди дават по тез детски #2gunfire #2gunfire

Мухахахаааа,точно!Изроди е точната дума,само Спондж боб ме кефи от изрудските филмчета!Онзи ден гледах Мадагаскар.Еми очарована съм,толкова сладко чувство за хумор,направо със сълзи съм се смяла!!!
Честита месечинка на Стефан,да е жив и здрав и много добричък,много целувки от леля му Гацка Crazy smile3525 txtloves smile3504
За цигарите,аз пуша само ако сме на маса,което се е случило 2 пъти откакто родих,докато бях бременна,не съм пушила.Преди да влезем в стаята на беба,първо се къпем,хвърляме дрехите за пране и така,то сам не може да се понася човек,камо ли да гушкам бебе така фмирисана Sick

Общи условия

Активация на акаунт