СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 577
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Добро утро!

Тази сутрин по едно нес кафе,мацки,че като гледам още спите!!!


Дундито,музика бол в Замундата!Всичко има!
Аз само от там дърпам!Онзи ден изтеглих и детски песнички да пускам на Ива!!!

Веси,много хубава коледна снимка.Ама то детето красиво... Wink

Бебешондел,браво на Явор!Той вече голям мъж Peace

Изчезвам сега да си направя и аз едно кафенце!!!

# 676
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро,момичета!Горби,мерси за кафето!Находката,честита месечинка на малкият принц Стефан!А за сървайвъра,аз гледах само финала.Ма,много се смях на победителя! JoyМилия,ноого тъп,бе!Направо ми е чудно как е стигнал до финала....Ох, hahahaи,като го питат,какво ще е първото нещо,което ще си купи утре, hahaha,той"Нищо!", hahaha.О,направо връхта!

# 677
  • Мнения: 655
добро утро мацки Hug Hug

Горби,мерси мила за СТРАОТНОТО лкафе Hug


влизам да почерпя,е нашия малък принц Стефи става на 3 месеца Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesда ни е жив и здрав,заедно с щурия си батко Hugеххххххххххх,как лети времето.... Grinning


 



Гала,ще се отчета колко е голям нашия кат го премерят на 28,че доки иска да са минали повече дни от предишната ваксина Peace


Кришка ,мерси милка моя,че си се сетила за нашата месечинка newsm51  love001


мама Гаци,ако питаш мене нагласи си да имаш за един ден кърма и на 1 вечерта си го кърмиPeace

# 678
  • Мнения: 277
добро утро, девойки!
Миринда, мерси за линка - ще си го отворя на моя компир, че на Ина компа нещо не ме харесва, а от петък съм с него. Нашия е в работата на мъжа ми, че има много програми за авточасти в него.
ксантипа - аз съм за курсовете, наистина. Ама онлайн, не да ходя някъде. Ти ако си за - ок. Мен диплома не ми трябва. Искам знанията. Трябват ми просто Simple Smile
Находище, залеж Wink, честит ти рожденникЧ Да порасне голям и достоен българин, че иначе ко ше праят наш'те моми убави Wink  Hug  Hug  Hug
Аз също си слагам Еличка в столчето за кола и не съм забелязала да й е неудобно, поне не е казала  Crazy
Отивам за втората си чашка кафенце Simple Smile Wink то е лекичко, а и беба заспа, така че...

# 679
  • Мнения: 14
Добро утро!Мерси за кафенцето Hug
Ние късно станахме днес Grinning Отивам да ви чета,че пак има 5 страници за нула време Crazy
 

# 680
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
raver_ivi не беше твоя колет Rolling Eyes,а от майка ми.Чаам още 3 колета и дано пристигнат тази седмица.
Аз нямам много време за писане,че и двамата са ми сополиви и с кашлица Sad
nahodkata честита ви месечинка Hug

# 681
  • Мнения: 5 026
Привет! Да се отбележа, нямам нищо за споделяне.
Честито на празнуващите каквото и да е Simple Smile

# 682
  • Мнения: 141
добро утро Simple Smile

Честита месечинка на Стефан на Находката :) Находке, да ти е живо и здраво момченцето и да те слушка много Simple Smile
Честито и на останалите майчета на месечинки Simple Smile

горби,
мерси, че си се погрижила за кафенцето Simple Smile

Преди малко сложих терпометъра навън и ако е прилична температурата, може да завлека малката на разходка към 11 Simple Smile Но ще преценя.. Тука при нас е толкова заледено и неразчистено, но поне  като е сковал студа,  няма кал  Crazy

Поне имаме щастлива новина за Коледа Simple Smile Наййййййййй- накрая взехме акт 16 Simple Smile Сега техническия е подал документите в енергото и се надявам скоро да имаме и постоянен ток Simple Smile Един от съседите е служител на ЧЕЗ, та ще съдейства за по- бързото пускане. Та може до месец най- много вече да си имаме потребителски ток...  Praynig
Сега остава и улиците да ни оправят и ще е перфектно... да, ама ще трябва да почакаме малко, щото докато кооперациите около нас не са изкарали акт 16, общината няма да оправи пътищата Sad има да си отчакаме още някоя друга година за европейски пътища Simple Smile


# 683
  • Мнения: 53
Добро утро!
Честита месечинка на Стефи на Находката! Пожелавам му здраве и щастливо детство!
Миринда, Ксантипа, Горби, благодаря ви за времето, което сте отделили да погледнете последния ми пост и за милите думи!

# 684
  • Мнения: 277
Сега остава и улиците да ни оправят и ще е перфектно... да, ама ще трябва да почакаме малко, щото докато кооперациите около нас не са изкарали акт 16, общината няма да оправи пътищата Sad има да си отчакаме още някоя друга година за европейски пътища Simple Smile
Ех, позната картинка!  Tired  Tired  Tired
Вече почнахме четвърта година в нашия апартамент - ново строителство, но ни топла вода все още, ни парно (парно никой не иска де, но топла вода да). И улицата ни не е асвалтирана и кой знае кога ще стане и това. До нас, залепена за нашата кооперация, строят друга, която щяла да е хотел, та дано те се захванат с тая мисия невъзможна. Само хотелът е все още без акт 16. А пък на другата кооперация, дето е залепена от другата страна на нашата, са им спрели тока и вече месец не свети никой там... А има толкова много малки деца... Да не говорим за паркоместа... Не знам, пълен абсурдистан!!!

# 685
  • Мнения: 5 026
Горска, да ви е честит акта  Peace

За мамите, които купуваме играчки от реклами-интересна статийка

# 686
  • София
  • Мнения: 461
А пък на другата кооперация, дето е залепена от другата страна на нашата, са им спрели тока и вече месец не свети никой там... А има толкова много малки деца... Да не говорим за паркоместа... Не знам, пълен абсурдистан!!!

Ха, да не сме комшийки Grinning На нас ни спряха тока и ние се изнесохме, мъжа ми каза, че останали няколко семейства, които нямало къде да отидат Rolling Eyes Горките хора, как се живее без ток, не знам. Като знам миналата зима какъв студ беше, хем имахме ток от време на време, а сега не знам направо. Нашият блок трябваше да има Акт 16 септември 2007, а още нямаме и Акт 15.
Сори за лиричното отклонение Laughing Аз отдавна не съм писала, ама ви следя.
Честито на днешните месечинковци и от нас!  bouquet

# 687
  • Мнения: 141
оф, като гледам не само ние сме така Simple Smile Поне по отношение на тока, няма проблеми. Въпреки, че сме с промишлен ток, съседа дето работи в ЧЕЗ така уреди нещата и подсили кабелите, че си имаме ток ( пу пу). Но това с калните улици направо ме убива. Все едно се намираме в първобитно общинния строй...
А за паркоместа да не говорим.. Няма къде да се спре с колата. Улиците са тесни и съответно и там няма много варианти за паркиране, защото се запушва пътя.... Иии мислихме, мислихме с мъжа ми и решихме да си купим гараж... В началото изобщо не бях навита, защото не ми се даваха толкова пари. Но сега като гледам лудницата с паркирането, както и как хората чистят постоянно колите в снега и как едва палят, осъзнах, че наистина си е заслужавала тази инвестиция...

МамаТ, електра, направо не мога да повярвам как може да има такива хора, дето да оставят живущите без ток в това студено време.. Ужас... направо ми е жал.. Sad

Извинявай се на останалите съфорумки за моето лирично отклонение, но просто в момента това е нещото, което заема голяма част от мислите ми Simple Smile

# 688
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мерси Бу,аз като една майка гаднярка и мързеливка,ще се доверя на добрата стара глутенова каша... Mr. Green
Как го написа само  hahaha Няма нищо неморално в това, човек да не иска да готви домашна храна  Joy Кой както избере, все пак. Аз избрах по ред съображения да правя така, но това не значи, че други пътища няма или не са верни  Crazy Обаче глутенът не е добре да е сред първите храни  Grinning Има достатъчно безглутенови каши, с които да се почне.

Ами Бу,ако на Нова Година се почерпя прилично и изпуша няколко цигарки (примерно 10-ина)Mr. Green,после кога ще е добре да кърмя?В смисъл сега си правя запаси,да знам колко хранения да дам от шише замразена кърма,докато се поизчисти моята(сори за тъпото обяснение)!
hahaha
Алкохолът в кърмата е в същото ниво, каквото е в кръвната плазма. Тоест, в кърмата намалява също, както намалява в кръвта. Няма смисъл от цедене и хвърляне на кърмата, тя от това няма да стане по-'чиста', а като изтрезнее човек, си е годна вече  Mr. Green
Чаша вино или бира е ок без нужда от прекъсване на кърменето; при повече - е малко сложно да се каже, понеже всеки организъм обработва алкохола индивидуално. Смята се, че 50 гр концентрат среднотежаща жена преработва за няколко часа, т.е. в общия случай ако се изпусне едно кърмене, вероятно е достатъчно.
За цигарите - приема се, че до 10 цигари (дори до 20 леки) е по-добре, отколкото бебето да е на АМ, т.е. все още ползите от кърменето надвишават вредата от цигарите. Ти ще си решиш, разбира се, какво и колко, аз само ще отбележа, че при пушене най-важното е не само да не се пуши в стаята с детето, но и след пушене да се измият добре лице и ръце, както и по възможност да се сменят дрехите, защото тютюневият дим полепва по тях и при гушкане на детето пак му се предават вредности (това важи за всички пушачи, не само кърмещи такива).


Аз пък от толкова време отвикнах да пия сериозно, че сега от една бира съм под масата. Навремето ехей, надпивала съм някои мъже... а сега, не смея да кажа даже. Откак забременях с Мая преди 7 години и кусур, спрях да пия, спря и да ми се пие (това като алкохолишко изказване прозвуча, ама ме схванахте), и така отвикнах, че като пия два Бейлиса, се развеселявам неимоверно и лягам да спя  hahaha

# 689
  • Мнения: 14
бебешоци,Горска китка,дунди,грабвайте джапанките и късия ръкав и ви чакам Hug Hug Hug ,а и крем против изгаряне newsm53
Бебешоци,нямаме часова разлика,просто съм си ранобудничка(като изключим днес),а не кат теб дроб-сърма-да ставам в обедните часове smile3534
 бебешондел,ама страшен твоя мъж-много самостоятелен Peace
Миринда,много са яки снимките и тези за подарък също!
Стефи,бяхте ли на ортопед?
Находчицеееее,честита ви месечинка! newsm67  bigdance2 Да ти е жив и здрав и такъв чаровник като батко му!
 

Общи условия

Активация на акаунт