СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 573
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20
Благодаря MammaT.
Но как да вляза в профила, за да променя имейл-а? Или да направя нова регистрация с нов имейл?

# 706
  • Мнения: 655
сега успях малко да попрегледам,че вчера не можах много Wink

Малта,пиши на администратор мила,ще ти помогнат Peace Peace


Ла дида,каква диета бе жена,ти некърмиш ли newsm78 newsm78 Shocked


Весита,ти ме съсипа с тва коледно мъжле,уникалне е  love001кой фотограф го снима newsm78Калина ли Rolling Eyes


Бебешондел,браво на Явор,ама да му кажеш да слага точно една лъжица на 30 мл вода hahaha Peace Heart Eyes Heart Eyes


Миринда и Дунди,какви са тез рамки бе,какъв е тоз интернет прогрес от вас Hug Hug Joyа децава са просто уникални и красиви,сиурно приличат на бащите си smile3532




Атракция,статията много ми хареса,но за съжаление много не можем да направим,просто такова е  ежедневието Sadние обяснянваме,лишаваме,сега не купувам-другия път,ама пусто му кат дават само тез бакугани и трансформери #Cussing out #Cussing outпък да са ми толкоз грозни тез детски  ooooh! ooooh!ние навремето гледахме"ну пагади","мечетас  нежни сърца","чип и дейл","том и джери" Party Partyама пък бяха хубави анимациите,а сега само изроди дават по тез детски #2gunfire #2gunfire

# 707
  • Мнения: 277
Благодаря MammaT.
Но как да вляза в профила, за да променя имейл-а? Или да направя нова регистрация с нов имейл?
това имах предвид - изцяло нова регистрация. и аз май преди съм се регистрирала, та ще трябва и аз нова да правя евентуално. Дано стане.
Находката те съветва на админа да пишеш - пробвай първо това наистина.

# 708
  • Мнения: 655
Находке, ама къде ги намираш тези мъже мечти бе Simple Smile аз салати зимата много не консумирам, ама може да ми го пратиш в Софето да ми врътне една зелева, че и без това тя е по- туткава, а пък и зелето е актуално за сезона :
А и мирише приятно и празнично, особено ако кацата е у дома, в спалнята  Joy


то всеки иска на работата лекото,и на хляба-мекото smile3521 smile3532

# 709
  • Мнения: 277
Находке, ама къде ги намираш тези мъже мечти бе Simple Smile аз салати зимата много не консумирам, ама може да ми го пратиш в Софето да ми врътне една зелева, че и без това тя е по- туткава, а пък и зелето е актуално за сезона :
А и мирише приятно и празнично, особено ако кацата е у дома, в спалнята  Joy
то всеки иска на работата лекото,и на хляба-мекото smile3521 smile3532
Моля Моля, и аз си правя зеленце, ама една зелка, за един буркан само Simple Smile И не мирише, ако ще и под възглавницата си да го сложа. И ние сме хора, българчета пи това, и си обичаме зеленце вкиснато  Joy Wink

# 710
  • Мнения: 20
 newsm78  hahaha И сега ако ми кажете как да се свържа с админ??
Тези от нашия форум вършат ли работа?
 

Опс, май ги намерих

# 711
  • Мнения: 141
МамаТ, аз хал хабер си нямам как се прави кисело зеле Wink Мама и свекървата правят и ни носят Wink А, как харесвам зеленце, особено банска капамичка... Размечтах се...

А иначе, то в нашата спалня по принцип си мирише на кисело зеле рааааано сутрин Simple Smile Особено след като малката цяла нощ е пускала газове и е нагнетила атмосферата Simple Smile

# 712
  • Мнения: 277
Казвам как се прави кисело зеленце в бурканче, ама моля и другите, които правят всякакъв тип вкусотийки (ех как се сетих за ония нашарените курабийки, ама на кой бяха, не помня) - пускайте тука рецептите.  Peace Напролет бебешорите и те вече ще ядат от тях, така че давайте да готвим Wink
Та, нарязваш на ситничко зеленцето в тавичката и го осоляваш. Не знам с колко сол - колкото трябва  Joy И после го натикваш в буркана - хубаво го натъпкваш. И доливаш буркана с вода - до ръбчето на буркана. Оставяш го където искаш в къщи, само да не ти пречи. За седмица зелето е готово  Peace Колкото по на топло седи, толкова по-бързо ще вкисне, естествено. Няма претакане, няма маркучи, няма миризми,  няма кълцане с дни. Аз така си правя и всеки път като реша да готвя кисело зеленце или да имам салтка, си го правя  Peace Бързо, лесно, вкусно Simple Smile

# 713
  • Мнения: 68
Мнооогооо сте ранобудни беее...лелелеее/... ooooh! Аз докато се намоткам да вляза тя темата ще свърши.
 Малта и аз съм с такъв проблем . Преди си правих регистрация- нищо не ми пратиха  #2gunfire  Снощи пак се пробвах- пак нищо. Отказвам се  Crossing Arms
Някой ще пуска лио нова тема или да запрятам ръкави  smile3508 Ама предупреждавам че няма да е постна темата.
Феновете на посното сега е вашия шанс да се проявите( шегувка) hahaha

# 714
  • Мнения: 655
аз сега тъкмо си слепвам линцеровите сладки Peace Grinning Grinning

зеленце кисело свекъра ми прави и ми дава,ама ние много не ядем,само на салата Peace


утре почвам подготовката за пълнената тиква за Бъдни вечер Party Party newsm44


Дунди,а бе тая Алекс с какви сини очи Hug Hugхубавица Hugа да попиам-комшията да има сини очи случайно newsm78 hahaha



та кат каза за постната тема Mr. Green........Ла дида мисля че искаше да пуска новата,така ченедей прави,че тя горката все някой я прережда Peace Peace

# 715
  • Мнения: 142
хайде в новата темичка да си сложим и снимки на бебоците отпред? май само ние си нямаме от отчетните?

# 716
  • Мнения: 68
aguto   стига да не е много шарено  hahaha

# 717
  • Мнения: 183
Здравейте мацки, чета чета чета....... Не смогвам да запомня вече какво прочетох, та незнам дали ще се включа по всички теми.

Малта, за Продавалника трябва някоя твоя приятелка, която има активна регистрация да пише във форума към самия Продавалник, че на еди кого си, с еди кой си имейл и ник нейм, не му е пратен активационен имейл. То си има специална тема по този проблем, защото много често се случва.

Дундито, снимката с тази рамка е страхотна, Алекс е невероятна с тези очи!

Веси, снимката на Асенчо е уникална, направо ми иде да го схрускам....

Атракция, тази статия и на мен ми хареса, все едно аз съм я писала.  Peace

РаверИви, хайде и Емо да се оправя бързичко, радвам се че Стасито вече е добре милия...

Ладида, Боб на АМ ли е? Питам заради диетата, за която спомена... Защото онзи ден и аз така реших да се сложа на диетка, за да мога до Нова година да сваля и останалите ми кг. Та речено-сторено, започнах аз с ограниченията, но още на следващия ден забелязах че кърмата ми е намаляла, та се наложи да кърмя малкия и от двете гърди, че не му стигаше. Затова с огромно съжаление реших, че май не е удачно сега да гладувам, че просто ще ми спре кърмата. Е, сега пак малко се ограничавам, но гледам поне да имам три хранения през деня, за да имам кърма.

Бебешондел, браво на Явор, ми то детето вече само се гледа.  Joy

За алкохола - и аз като Гаци мама ще си пийна навръх Новата година, та и аз бях пред дилемата кога е най-добре да кърмя след това. Лошото е, че нямам никакви запаси от кърма във фризера и ако не успея за тогава да осигуря, ще трябва младежа да е на АМ едно денонощие. Но мисля, че не е болка за умиране, нали? Пък аз там дето ще сме, ще се цедя в часовете за хранене, за да стимулирам лактацията.

Каката днес е на тържество в градината и с нетърпение я чакам довечера, за да видим дали поне тази година се е зарадвала на подаръка си от дядо Коледа. Този път умишлено я насочих към определен подарък и я подтикнах точно това да си пожелае в писмото до него, за да мога да купя съответното нещо и тя да е доволна, че е получила това, което е поискала. Ще видим дали съм подходила правилно...

# 718
  • Мнения: 68
За цигарите - приема се, че до 10 цигари (дори до 20 леки) е по-добре, отколкото бебето да е на АМ, т.е. все още ползите от кърменето надвишават вредата от цигарите. Ти ще си решиш, разбира се, какво и колко, аз само ще отбележа, че при пушене най-важното е не само да не се пуши в стаята с детето, но и след пушене да се измият добре лице и ръце, както и по възможност да се сменят дрехите, защото тютюневият дим полепва по тях и при гушкане на детето пак му се предават вредности (това важи за всички пушачи, не само кърмещи такива)

Да и по една ракия за Лека нощ   smile3532 Тогава гарантирано няма да се събуди за кърма , следоватено може да пушиш и пиеш , защото то ще спи и ще прескочи едно , две хранения  smile3534

# 719
  • Мнения: 142
аз не знам дали се оплаках... дара е вече изцяло на АМ... мислех, че съм го преживяла.. но не би.. много е скапано и ми е супер мъчно Sad

та по този случай.. си мисля да си взема фетбърнъри и протеини.. за да сваля по бързичко.. че не мога да се гледам...
хем не си храня детето,  хем и на нищо не приличам...
е ако досега не се бях вкарвала в депресия.. то сега съм на ръба.   Sob

Общи условия

Активация на акаунт