АПРИЛчетата са послушни и добри и Дядо Коледа със дар ще ги дари!

  • 24 589
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Олче благодаря много Heart Eyes
  bouquet мерси момичета за отговорите за плодовите пюренца, аз мисля да давам за десерт и за разнообразие заръчах сега на милото да види в Метро на Нестле ако има да вземе няколко...Сурови плодове Олче какви даваш, от Рини я боли коремчето вечер от банан и се чудя дали и от ябълките няма да е така  Rolling Eyes

За подаръците ето ги и нашите:
От мама и тати
От дядо
От баба
От другия дядо
От леля и трябва да имаме бънджи.
Родителите на мъжа ми са разделени и Маринчи ще намаже с 2 подаръка Wink
А това играх за него в една игра на Памперс събирах и изрязвах едни мечета, дано ни го изпратят Whistling
Трябва да има и подарък шейна ама...ще видим, то и сняг няма още  Laughing
Голям списък заформих явно много ще да е слушало детето тази година  Joy

ПС: Мара Каси обезсолявам като го нарежа на по-големи пърчета и хакисвам във вода сменям я няколко пъти докато се обезсоли Peace
Замръзена кърма употребяваме Laughing, вече не мога да изцеда толкова много кърма и вечер ако отсъствам оставям на баба и замръзена.

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 19:07 от Nadeto_K

# 16
  • not found
  • Мнения: 581
Честит имен ден на Диди на Мимето на Дидочка и на Дея  Hug   bouquet

Вчера срещата мина чудесно , с едно ревливо и мрънкащо изключение , което сега скача в ръцете ми и се ядосва като не му давам да пипа . Та исках да благодаря на Девик м , по-точно на Вики , за това ,  че Тони от вчера повтаря непрекъснато " Да да да да да  "  Laughing /това след като чу Вики да казва " Та та та "  Laughing И да кажа само , че нашият татко много хареса подаръчето на Тони и снощи цяла вечер си игра с него - уж забавлявал Тони  #Crazy Накрая се наложи да му го изтръгна от ръцете за да го дам на Тони да поразчисти малко с него другите играчки  Whistling които вече са стари и безинтересни  Mr. Green

Чоки, мерси за темата   bouquet
Nadeto_K, голяма елха трябва да имате за да ви побере подаръчетата  Laughing

# 17
  • Мнения: 75
Честит имен ден Дея, Дидочка и малкото сладкишче Диди!!!

Чоки,благодаря

За коледа Миша ще получи кученцето ,което показа Надето, а маги барби-мускетарка  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 211
Честит имен ден на Дидочка и Дея! Да сте живи и здрави и много обичани майки и съпруги!

Честит имен ден и на Дидито на Мимето! Да е здрава, весела, щастлива!

# 19
  • Мнения: 568
Честито и от мен на всички именници!Да са живи ,здрави и много щастливи!
Много весели срещи сте направили,много хубави снимки.
Чоки   bouquet за темата Hug

# 20
  • Мнения: 2 090
Aнелия днес изби рибата,следобяд спа от 13.30 до 18.30h  Shocked smile3544.Колко пъти ходих да я проверявам  Rolling Eyes,такова нещо не се е случвало май откакто е родена Crazy.Mислех че сега вечерта ще е купон,но заспаха едновременно с батко си преди час.Героите са уморени,то големи игри бяха Laughing.Тържеството в детската градина е минало добре,Саши се похвали че не го било много страх от Дядо Коледа Mr. Green.С нетърпение чакам утре да видя снимките Grinning.

Малко мат'риал от тази вечер:
Кой каза че бебешките столчета не стават и за батковци Laughing.
Батееееее,ела да те цункам
Хайде играй с мен де Grinning

# 21
  • Мнения: 13
Деси много са сладки двамата бонбони, направо се разтопих Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, редактирах първия пост  Sad (няма как трябва да се съобразяваме с правилата), колажът е намален, но, като цъкнете на него, се отваря пак голям в нова страница. Peace

*DeSiTo*, големи сладури!  Heart Eyes Не те ли е страх, че столчето може да се обърне?! Thinking

Nadeto_K, телефончето, което сте приготвили за подарък, го имаме и е много хубаво, Пипо доста си играе с него. Той си пада по бутончета и музика, де.  Laughing

Пипо нещо обаче и други мацки май го нападат.  Thinking

О-о-о, те с Маги се знаят от време уно - още в родилното лежаха цял час голи един до друг  Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 494
Аууууууууууу,какви страхотни среши сте си направили софиянки и варненки!!Искам и азззззззззз Crossing Arms
Нагледах се на невероятни красоти,пу,пу!То не бяха готини майки,то не бяха сладки дечица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит празник на днешните именници и специално на Дея!Да им е живо и здраво името  bouquet
Дея,къде се изгуби бе душа Hug Надявам се бързичко да се оправят проблемите около теб и да излизат от тая пуста депресия Hug А Тея е пораснала толкова много... Heart Eyes

Наде,страхотни подаръци!Дано да ви е голяма елхата!На нашата кокона съм взела като подаръка на Very nice.Отскоро v-tech се опитват да правят конкуренция на Fisher Price и имат някои доста сполучливи продукти. Very,пиши после,как Вики е приела подаръка!

Момичета,а какво точно е кисел?


Сега да ви се оплача малко,мойта госпойца,освен кърма и хлЕб,друго хич не ще да яде.А и от време на време малко каша (оризова или овесена) смесена с плод.Пилешкото хич не го хареса. Как ли не и го давах,йок.ГолЕма ми е шматка,ако знае само,какво изпуска hahaha Утре ще я пробвам с телешко,пък да видим!Това,което яде с кеф са бебешки оризови вафлички без сол,без глутен, а бе без нищо.Аз ги пробвах.Няма такава гадост SickДруго си е да са поляти с шоколад Mr. Green Давам и от време на време като цял плод авокадо и банан.Тях ги хапва.
Сокчета не давам.Жълтък и попара още не е яла.
Жабче,при вас положението оправи ли се?Проядоха ли жабетата?Като гледам някои деца,какви количества изяждат...
Много се радвам,че вече каналчето е наред Hug

Емилиаре, нямам думи Shocked Много е изписано за свекитата,ама твоята май иска да се впише в предните редици ooooh! Хич не и се давай!Ами поговори наистина първо с мъжа ти,а ако не стане со кротце,со благце,вкарай тежката артилерия!
.
Поем,Сами има най сините очи,които съм виждала. Май само Виолета и Лиана му правят конкуренция Heart Eyes
Брилянтин,все забравям да ти кажа,колко невероятно красива и нежна е Елизара Heart Eyes

А ние вече почнахме да правим списък с нещата,които Фия е потрошила и като стане на 18,ще и представим сметката bowuu Пълзи вече толкова бързо,че не мога да я хвана.Може да стои изправена с часове,прави първи крачки наляво и надясно,от време на време като стои изправена си пуска ръцете и се застоява така 2,3 секунди.
Днес бях забравила  пълната и купичка с храна на холната маса,а аз бях в кухнята и готвих.Кога поглеждам,тя бъркала и мазала,бъркала и мазала...по масата,по нея,по дрехите,по пода,в косата,в ушите...а бе катастрофа ooooh!

Малеееее,айде стига толкова,че се заплеснах!Само да ви се похваля,че на 31.12. летим пак за България.Този път цялото семейство и съм адски щастлива,че  ще си караме празниците със семействата и приятелите GrinningПак те  Пантелей Пътника.Планирали сме София,Плевен,Ловеч,Варна и Пловдив.Кой като нас,а Whistling
И малко снимки от нас http://www.facebook.com/photo.php?pid=30323316&id=1006059798 … amp;id=1681767445



# 24
  • Мнения: 2 090


chockolina,няма как да се обърне столчето,само имах известни подозрения че може да се счупи там където е седнал Саши Crazy,но издържа Mr. Green.

Най-после почти приключих с подаръците. Идеята на Енигма за кашон със сто неща ме вдъхнови и вече е факт.
Заинтригувах се Party,а съм го пропуснала това.Може ли малко опреснителни разяснения,моля Blush

Мара Каси,на втория въпрос не мога да отговоря   33uu,нямаме бънджи.Ако знаех че толкова ще и хареса на моята хубостница да подскача щяхме такова да и вземем,а не проходилка Whistling(която в момента само заема място,и събира прах вкъщи...)Бяхме обсъждали по-назад обезсоляването на сирене-слага се или от предната вечер в студена вода,или 15-20 мин. преди приготвяне на попарата в гореща вода Peace.

Малко на патеричка,ама....Нани,честит вчерашен празник и на твоето голямо момче Hug  bouquet.Да ви е жив и здрав!

Mара Подробната,супер новина!Няма нищо по-хубаво наистина човека да е с най-близките хора и приятели,особено на такива хубави празници Grinning.
Пантелей Пътника ряпа да яде пред вас Laughing Joy

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 08:18 от *DeSiTo*

# 25
  • Мнения: 309
Благодарности на Чоколина за чудната тема!  bouquet  bouquet  bouquet
ехеее, колко е хубаво навън!Добро утро!
кафенце: Wink

Маре, време беше да се разпишеш! NaughtyСнимките нещо не мога да ги отворя! Rolling EyesГоляма пакостница била сладуранката! LaughingБраво на нея, само така! Mr. Green
Мара каси, сиренето и аз го обезсолявам във вода, за бънджито не знам точно какво да ти кажа, Ния като скача, скача на пръсти, иначе е стъпила с цяло краче ако не скача, според мен трябва поне да се допира с крачета до земята, за да може да осъществи скачането! Wink

Честит имен ден и на баткото на нашия другар от задругата по синхронно плуване Калин! Нани, да ти е жив и здрав Дани!   bouquet
Ронка на плуване ли ходите или това е някаква хумореска, която аз не мога да зацепя както обикновено?

Мисля, че Рони има предвид отбора мами, които раждаха по едно и също време в Шейново, Нани е една от тях! Wink
Десито, големи са сладури Саши и Анито, много са готини! Heart Eyes
И да кажа само , че нашият татко много хареса подаръчето на Тони и снощи цяла вечер си игра с него - уж забавлявал Тони  #Crazy Накрая се наложи да му го изтръгна от ръцете за да го дам на Тони ...
Joy Joy Joy
еееххх, Деси, как ме изпревари тънко, тънко! Laughing

# 26
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
запис  Grinning

# 27
  • Мнения: 182
И аз да се запиша в новата тема,че много имам да наваксвам.
По цял ден сме в къщи и пак нещо не ми се пише,май пак се сдухвам  ooooh!
Деси колко много се смях на елфчето Саши ако знаеш,толкова забавен и така усмихнат,голям сладур  Heart Eyes
Поздравявам всички,които празнуваха и съжалявам ,че не ги изброявам ама те много пък аз вече не помня,кои какво.
Подаръците вече са ни купени и чакат някои да ги опакова.
Емко ще получи доста дрешки,кака му също,само от майка ще получат Десито едно бебе аморе което яде и а.а а Емко един уолкър на Фишер прайс.Бях купила и една русалка Емма за градината,но там нямало да се дават подаръци,че едни получавали големи а други малки пакети и се сърдили,дадохме по 20 лева за олекотени и чаршавчета,ще им купят и по един шоколад и тава е.
За Софииска и Варненска среща само хубави неща мога да напиша,всички мами и бебета са на ниво  Heart Eyes   bouquet
За Бургаска среща аз мога да организирам ако ви се идва до Меден рудник  Mr. Green,което ме съмнява.

# 28
  • Мнения: 6 365
Мара Подробната:
Цитат
Това,което яде с кеф са бебешки оризови вафлички без сол,без глутен, а бе без нищо.Аз ги пробвах.Няма такава гадост

Затова въведох термина "бебевкусно". Това е храна, която е вкусна на бебетата, но ужасна за възрастни.

Тази сутрин устроих купон на Ачо- много се върти на столчето за хранене и реших да го храня в проходилката. Предварително си приготвих каша с малко препечено брашно, което му действа много зарибително.

Та диването дава на заден три метра и със засилка и с отворена уста налапва лъжицата. После пак на заден за втори заход. Като акулите по Дискавъри.

# 29
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте мили мами. Hug
Не съм писала отдавна,но няма време от малкия ми нинджа Twisted Evil
Хайде първо да благодаря на Чоки за прекрасната тематична според сезона тема  bouquet
Да честитя на нашите именници,които съм пропуснала тези дни:

На малката сладурка Диди на Мимието80 и Дани на Нани  както и всички други мъница с имен ден да пожелая много здраве и щастие и на всичките ни месечинки,които не съм успяла да поздравя:

Поем много сладък твоя Сами и аз се прехласнах по очите му. Heart Eyes
Десито много сладки дечица на шейница Joy
За подаръка със сто неща,просто е идея за повече подаръчета,а не само един голям така че децата да охкат и ахкат по-дълго над кутията си.
Ронка много се радвам че и Мария се е уредила с такъв подарък LaughingЗа обувките от тези тъмносините на ютоми му бяха 17/18 номер,но умаляха и съответно минахме на по-горните номера,но вече нямаше от този модел. Mr. Green
Ако малката принцеса не заспива във вашия квартал,разходи се към нас с Абрикотин,много ще ти се зарадваме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Олчето айде една срещичка след новогодишна да спретнем за да се видим пак,може да е за деня на влюбените,ние ще си доведем гаджето този път  Heart Eyes Laughing Mr. Green
За яденето:Жълтък отскоро ядем т.е. от вчера и днеска ще му е за втори път,до попарат още не съм стигнала,но май за никъде не бързам. hahaha
Мара Подробната все така да сте пътници и да можете да се виждате често с родата и приятелите с повод и без повод Grinning
Жулиета то нали знаеш че мъжете трудно порастват или изобщо не порастват та дано не се бият после с Тони за играчките Joy Joy Joy hahaha
Варненската среща и тя като гледам си е била много на ниво,много сте сладки всичките.  bouquet
Деси054224 не се депресирай отскачай по-често тук аи всичко ще е наред,ние ще те развеселиме Naughty Mr. Green Hug Peace
хайде от мене стига толкова до после че вече положението става неудържимо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт