Да споделя какво се случи снощи..

  • 1 783
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
като е акала той си водел записки. 

Сладур!!! И нашия тати така си водеше записки, когато гледаше сам Томи, като бебе, за около 4 часа няколко пъти в седмицата. Като се приберях и той веднага тръгваше за работа и аз по неговите таблици разбирах колко напикани и колко наакани памперси е сменил, в колко 4аса и ако е било ако - какво е било:) Но за пране на наакани гащи сега - не можеш го хвана посмъртно!!! Naughty Sick

# 16
  • Мнения: 208
Нашият татко е доста гнуслив и като стане време за смяна на наакан памперс бяга по-надалеч.Питам го''какво сте направи,ако мен ме няма?''Е,тогава щял да се ''жертва''.Миналата седмица Имануела не се чувстваше добре и повърна няколко пъти.Наложи мъ се доста пъти да почиства,докъто аз я миех и преобличах Mr. Green Joy Joy Joyчак го съжалих по едно време,големи ''жертви''даде hahaha hahaha

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами и нашият татко сменя посрани памперси, мие дупета, маже с кремове, приспива, храни.....посреднощ е ставал да проверява дали бебето спинка  Heart Eyes

ехххх, де да беше така Whistling
в интерес на истината той първи изми и двете моми като бяха новородени, моника я къпа само той близо месец и нещо. но само дотам, ако не го ръчна няма да се сети Crossing Arms
все имаме спор , аз му казвам, че не се сеща, а той на мен нали съм имала уста да кажа,че не ми бил в главата да знае какво мисля и така кавга.
май ще трябва да прочета онази книга мъжете от марс, жените от къде беше....

# 18
  • Мнения: 2 952
Гащите направо в коша! Ама  е  скица  вашия ...браво на него ....спуска се  човека  да помогне бе .... Grinning

# 19
  • Мнения: 5 183
в интерес на истината той първи изми и двете моми като бяха новородени, моника я къпа само той близо месец и нещо.

А нашия татко много е помагал за какво ли не, но НИКОГА не е къпал сина си. Когато родих Томи, си бях все сама с беб4о ве4ер, поради смените на татито ни. Сам-сами4ка си пълнех водата и си го къпех, подсушавах и приспивах...

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А нашия татко много е помагал за какво ли не, но НИКОГА не е къпал сина си. Когато родих Томи, си бях все сама с беб4о ве4ер, поради смените на татито ни. Сам-сами4ка си пълнех водата и си го къпех, подсушавах и приспивах...
пък нашият само по банярската част Crossing Arms
давала съм му да храни детето, ама картинката мони зяпнала, а той блее някъде не ми хареса и реших вече не Naughty Laughing Laughing
ама и той си казва де, че дай му да къпе, другото аз Mr. Green

# 21
  • Мнения: 404
Жоро много се занимава с нея, аз нали съм все в пустия колеж та те са си свикнали. Хранил я е, къпал, гледал я когато мен ме е нямало, но гащи не бе прал и това е което ми стана много интересно.  Явно му стана жал за човечето че не му е добре и реши да забрави че е гнуслив.  Тя прекарва повече време с него отколкото с мен и двамата казват че са си най-добри приятели.  Като дойде събота, той вече е разгледал страниците на местните музеи, видял е какви са детските изложби и къде има разни фестивали и панаири.  Стават рано и на нея и светят очите от вълнение какво ще е следващото приключение на което ще я заведе.  А горкия нямаше никакъв опит с бебета и деца, нито един от приятелите му не беше женен, нямал е никакъв достъп до малки деца и беше много нервен преди тя да се роди, но явно че се справя отлично.  Заслужава да го заведа на една хубава, интимна вечеря.  Какво мислите?  За едни дрисливи гащи човека получава вкусна вечеря на свещи  chef newsm53

Общи условия

Активация на акаунт