Майки от Панагюрище - 2

  • 38 164
  • 682
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110

Добре дошли в страницата на панагюрските майки!


Кои сме ние:
CVETI ( Цвети) - Лъчезар- 9 месеца
mariela78 (Мима) - Ники- 1 годинка и Пепи- 6 годинки
poly77 (Поли) - Ваньо- 2 годинки и 11 месеца и Пепи - 9 години
nikita2303 (Ани) - Никита - 9 месеца
galina2750 (Галя) - Тихомир- 9 години и Гергана - 10 месеца
VENI2202 (Вени) - Жоро - 2 годинки и 10 месеца
Savkom ( Станислава) - Лъчезар - 9 години и Даная - 2 годинки и 11 месеца
Vasencetto (Васка) - - Гошко и Кристиян - 4 годинки
elly83 (Ели) - Полина 1 годинка и 6 месеца
radina 08 (Ани) - Радина 1 годинка и 5 месеца
DIMMI83 (Дима) - Стоян и Йоана
stiv4o (Драгана) - Стоян 7 годинки и 11 месеца и   Иван 1 годинка
Desislava (Деси) - Ивайло - 8 месеца
silvanka1 (Силвия) -   Кристияна - 1 годинка и 7 месеца
Preslava Stefanova (Ели) - Преслава – 7 месеца


А ето тук са снимките на нас и дечицата ни:
http://www.snimka.bg/?login

Предишни теми:

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 16:36 от C_v_e_t_i

# 1
  • Мнения: 110
Ето и сутрешното кафенце:


А сега искам да ви помоля днес да стискате силно палци за мен! Днес е много решаващ ден за мен, който може би ще преобърне изцяло ежедневието ми! няма да казвам за сега за какво става дума, просто разчитам на подкрепата ви.

Довечера ще разказвам с подробности, обещавам!!!!

Лек и успешен ден на всички от мен!

# 2
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Цвети, мерси за новата темичка, мерси и за кафето Hug. Ще стискам силно палци днес и за каквото и да става въпрос ти пожелавам успех. Лек ден и на всички други мами и завладяващо коледно настроение!

# 3
  • Мнения: 4
Цвети и аз и Иво стискаме палци и на ръцете и на краката само гледай довечера да не разкажеш за какво става дума,аз съм много любопитна
Мерси за новата темичка и за кафенцето имах нужда понеже малкия мушмурок от сутринта оглася къщата с писъци заради втрория зъб

# 4
  • Мнения: 371
Привет !  Ей Цвети, много хубаво се е получило заглавието на темичката.

Ааа,  стискам ти палци - 4 на брой  Wink

Усмихнат ден !  Hug

# 5
  • Мнения: 17
Добро утро.
Цвети и аз и Иво стискаме палци и на ръцете и на краката само гледай довечера да не разкажеш за какво става дума,аз съм много любопитна
и аз   newsm10
Поля от 7 часа  ме тормози, бърка ми в очите, катери се върху мен. Аз всяка сутрин я взимам при мен та дано поспи повече, но в повечето случаи си оставам с надеждата. А така обичам да спя до късноооо.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 285
Цвети, стискам палци  Hug

Тук продължава да си вали снежец и като излизахме днес, погледнах термометъра на общината: - 8 градуса  cold

# 7
  • Мнения: 266
Ето мен,успях да седна на компа,сутринта рано излезнах по задачи,прибрах се оправих къщата е ей ме сега при вас.Цвети стискам палци,и ще чакаме да споделиш Hug

# 8
  • Мнения: 0
цеце и от нас имащ подкрепа стискаме ти палцци дано стане това което искаш благодаря ти много за лентичката като се видим ще трябва да те почерпя че толкова неща ми направи Rolling Eyes  Hands Thumbsup

# 9
  • Мнения: 0
Привет и от мен Цецка дано всичко мине добре  Praynig

# 10
  • Мнения: 92
Привет,Цвети стискам ти силно палци,да стане това което искаш.!!! Hug

# 11
  • Мнения: 110
Момичета, благодаря на всички за подкрепата!

Ето за какво ставаше въпрос. Вчера от работата ми се обадиха, че искат да се върна и да започна работа от 04.01.2010 . Вероятно това и ще стане. Но още нищо не е сигурно, защото и аз от своя страна поставих няколко условия, та сега ще чакам другата седмица да ми се обадят и да кажат дали ще изпълнят моите искания.

Страшно гадно ми става обаче, като си помисля, че трябва да оставя Лъчи само на 9 месеца. И така изведнъж ми дойде, имам само 10 дни да съм си постоянно с него. Понеже аз сама си гледах до сега Лъчи, постоянно ми течат сълзи като си представя, че няма да сме си двамата през деня.

Обаче и от работата съм си много доволна и не искам да я загубя. Аз очаквах да ме викат след 410 дни, ама не и толкова скоро. Ох това е, ще трябва да стискате палци и другата седмица, няма как. А аз ще се пръсна от напрежение до тогава.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 12:57 от C_v_e_t_i

# 12
  • София
  • Мнения: 5 285
Цвети, стискам палци за другата седмица - да стане каквото е най-добре за теб. Решението е много трудно, но вярвам, че ще избереш най-доброто за вас. Консултирай се в Майчинството-счетодовно, доколкото знам ако почнеш работа, губиш си обезщетението за майчинство или нещо подобно  newsm78

# 13
  • Мнения: 4
Добро утроооо абе момичета къде сте се скрили нещо в новата тема никой не иска да пише я се вземайте в ръце,да се нямаме неприятности  smile3534 newsm62

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 09:46 от Desislava89

# 14
  • Мнения: 266
Добро утро момичета.
Днес Жорко си е у дома,и ще е купон цял ден.
Цвети,ще бъда честна с теб,но това си е мое мнение,аз не бих оставила детето на тази вързаст.
Жорко тръгна на ясла на 2г и 1 месец,и по ксно разбрах,че доста рано съм го пуснаха.Толкова много сълзи изревах,че го няма по цял ден с мен,.
Пожелавам ти да вземеш най правилното решение,не само за теб,но и за детето Hug

Общи условия

Активация на акаунт