Майки от Панагюрище - 2

  • 38 173
  • 682
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 487
Здравейте, мами.
Влизам във вашата тема с една молба.
Свекърва ми иска да намери бивш съученик, който е от Панагюрище. Моля ако някоя от вас има телефонен указател на Панагюрище, да ми пише.
Много благодаря предварително.
  bouquet

# 676
  • Мнения: 75
Привет Simple Smile

Catty , аз имам указател, а и моите баба и дядо са били учители и познават всички в града, ,така че само кажи как се казва свекито ти , ( ако може по старата й фамилия) и кога е завършила. Пък ако може и кой човек търси и ще ти помогна Wink

# 677
  • София
  • Мнения: 5 289
C_v_e_t_i, сега се сещам, че ти май не следиш мартенската тема и може да е добре и тук да поздравя големия Лъчи, макар и на патеричка   bouquet

# 678
  • Мнения: 78
Здравейте,

Виждам, че от доста време не е писано в тази тема, но тъй като не откривам по-актуална за Панагюрище, ще попитам тук. Бихте ли споделили дали в града или околностите има чешма с изворна вода (не минерална), която да е годна за пиене от бебе?

Много благодаря предварително!

# 679
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Момичета, извинете че нахлувам в темичката, но и аз имам въпрос с издирване. По инфо, което намирам в интернет, разбирам, че поне до скоро в църквата Свети Георги в Панагюрище е служил отец Стоян Манолов, може би още служи, но не мога да намеря нужната информация. Дали някой може да ми каже дали все още това е така и има ли някой телефони за контакт с църквата. За да не изглежда все едно го издирвам за нещо кой знае какво, ще уточня че съм срещала отеца веднъж преди доста години по тъжен повод, и поради сантиментални за мен причини, бих искала именно той да кръсти сина ми.

# 680
  • Мнения: 5
Не мога да ти кажа дали отчето служи още в църквата, но ако не забравя ще погледна в указателя на майка ми /стар е така че не знам дали телефоните ще са актуални/. Дано само не забравя. 

# 681
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мерси предварително.  Peace

# 682
  • Мнения: 372
Здравейте момичета! Надявам се някой да погледне в нашата стара темичка - имам нужда от малко помощ. Спешно търся апартамент или етаж от къща под наем в града. Поне две стаи с кухня, ако има и гараж е чудесно. Ще съм благодарна за всяка идея, която ви хрумне  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт