Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 984
Мечи, честито за прекрасната новина!Леко бременеене ти желая!

Гал, за новата книга на Дан Браун чувам само хубави отзиви,включително и от мъжа ми,който я чете в момента,но не ми дава аз да я започна,за да не сме се карали за книгата,трябвало да чакам той да я довърши,но точно днес си мислех да си я започна през деня,ако остане някакво време,него денем така или иначе го няма.
Иначе сега чета Островът на съкровищата,но ми е много детска и направо се мъча  Simple Smile Взех си я с вестник Труд и понеже не я бях чела на младини реших да я видя,но си е момчешка  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 356
Добро утро и от мен!!!!!

Честито на проходилите крачета - нека тичат безаварийно и с много хъс да постигат целите си!Удивително е колко малко време му трябва на детето от времето когато се пусне докато успее да ходи съвсем самичко.Белослава вече обикаля целия апартамент без чужда помощ,и дори навън я пускаме да си ходи сама,въпреки че мен ме е страх да не падне и да се удари,защото космонавта и пречи да ходи наперено както тя си знае.И затова гледаме или да я държим за ръчичка,а това е общо взето мисия невъзможно или тичаме до нея наведени да я подхванем ако рече да пада.Вкъщи съм я оставила да си пада,но незнам кога и навън ще спра да се притеснявам да не си удари пак главичката,както и се случи наскоро като падна по лице.

Мечи,радвам се на добрите новини.Все така да е до края и дай Боже здраво бебече на финал  Praynig
На другите ни бременни мами също пожелавам един прекрасен финал след няколко месеца!И дано и ние с Мимето се наредим скоро на опашката  Laughing

Лори,радвам се,че си по-добре,а коледното ви колажче е страхотно!

Дорабела,тежка нощ си изкарала,ама това сънищата са голяма работа.Понякога са толкова истински и когато са и кошмари направо не мога да се съвзема две,три дни след това.Толкова пъти ми се е случвало да се събуждам разплакана след поредния кошмар  Sad

Мама З,добре си се завърнала!Ще чакаме снимки и повече опдробности относто това как сте си изкарали.

Гане,вие как сте?Много момичета липсват сега по празниците  Sad но се надявам всички те да си изкарват страхотно заедно с децата.

Коте, Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 360
Дбро утро Hug
Весе  Hug рязането помогна ли ти?Това с падането на косата е много кофти,ако не спре да ти пада след като си я подстригала(което напълно възможно Confused)почвай с чесъна,много е гадно но е най-доброто средство PeaceЧестито ви зъбче.
Зъбче на вас честито прохождане,и какви са тея черни дупки,я да излизаш бързо от там Hug
Зитка много сте хубави с Жанетка Heart Eyes
Силве сега се е изправила Раличока и така както се тормозеше гледай как ще проходи до един месец(звездите ми го говорят Mr. Green) тези лимони не са в унисон с настоението ти,нали? Mr. Green
Лорирадвм се,че си по-добре,колажчето е много сладко. Grinning
Pin2 добре дошла,надявам се ще ти е добре при нас  bouquet
Маринка аз за прощъпулника да ти кажа,ми едно време поне покрай нас се правеше като проходи детето съвсем стабилно,сега гледам е на мода 4-5 крачки и се прави веселбата,така че ако искаш гости прави го Wink Laughing
maraia01 много ви е хубава елхата,а вие двамата с Конър сте прекрасни Heart Eyes
ВЕсе имам още едно питане към теб,чувала ли си се с Ивето,пратих и смс за Коледа,но не го получава newsm78
Приятен ден на всички ви желая Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 1 984
Миме, слава богу рязането на косата даде резултат,поне не се загрозих напразно,вече не пада и сега нямам търпение пак да порасне.
Да си призная с Ивето не сме се чували,но знам,че до 04.01.2010 няма да са в София. Айде като си дойдат да се организираме и да се видим,нали се задава топла вълна.

# 724
  • Мнения: 529
Добро ви утрооо  Whistling

Мамо Зари , добре си се завърнала  Hug имах нужда от твоите постинги да ме заредят малко, че нещо тези три дни определено изкарвам в правене на равносметки  Outta Joint Между другото така ме запали по един руски младеж (Звери), че чак изненадвам себе си като го слушам всеки ден  Joy

Весе, ще те грабне със сигурност, ако ти е харесала Шестото клеймо. Не е лоша книгата. И да се хващаш у рЪце. Как така не ти остава време  Naughty КУпувай повече замразени баници като в онази реклама  Joy hahaha шегувам се, разбира се, Разбирам те, защото седенето вкъщи и еднообразието често е причина за депресивни настроения, затова си постави за цел всяка сутрин за 5 мин. да сложиш малко гримче, да се усмихнеш на себе си пред огледалото, дори и да се наложи някоя смешна гримаса да направиш  Wink после де обади по телефона на някой, който ти действа освежаващо и така ще ти започне добре денят  Simple Smile

Мечи,  Hug теб и трите бременлийки много ви мисля  Heart Eyes Аз като забременях втория път умишлено оставих Дарко на нашето легло, че като натежах ми беше трудно да ставам да го завивам непрекъснато и да го връщам обратно на леглото от земята  Crazy. Сега освен да се примиря, друго не виждам, защото той се примъква сам и нищо не е в състояние да го спре, гледа ме като куче пред месарски магазин  ooooh! Има някакъв чар в това да сме четирима де  Joy hahaha като спя всяка нощ на ръба поне си пречиствам греховете чрез самоизтезание  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 1 984
Гал, и Шифърът и Шестото клеймо много ми харесаха,айде ще я почна след малко новата  Wink
За баниците си права,ама аз съм маниачка на моменти.Сега за нова година ще точа баница,искам всичко да е като хората.Всеки ден готвя и то не аламинути ами си гтовя,то сигурно и затова напълнях от седенето вкъщи до хладилника и вкусните ми манджи  Sad освен това гладя абсолютно всичко,дори и бельото на мен и на мъжа ми,само чорапите не гладя.Вманиачавам се и явно трябва да се поспра,за да си обърна повече внимание.Ти как се справяш с двамата? Това за спането на ръба ме разби,сигурно не само със съня правиш компромиси,но май това е да си мама оставаш на заден план.
Аз само да попитам коя е четвъртата бременилка?Знам за Патето и Дидето,а сега и за Мечи има ли още някоя мама със супер коледен подарък?

# 726
  • Мнения: 139
Здравейте и от нас.

МамаЗ, много хубаво кафенце, тематично Simple Smile

Покрай размириците тук ни бяха поорязали Интернет достъпа. Но вече е подновен.
При нас нищо интересно. Не можахме да купим на бебка подарък за Коледа, защоот всичко беше затворено заради Ашурата  и бунтовете, и май ще отложим за 30.12, та на нея Дядо Мраз ще й донесе подаръците. Въпреки че и тя като Ники на Хетера си играе с всичко друго, не и с играчки Simple Smile

С татито ще си подарим за НГ фотоапаратче Simple Smile.

Фокси  Hug Hug Hug. Много са пораснали дребосъците Heart Eyes
Дудка, и на теб мила Hug Hug Hug Hug Hug. Hug Hug

Сега излизаме на  двора на слънце и после се връщам да чета подробно!
lori_v  пожелавам ти бързо и пълно възстановяване!
Миме, много е сладка Майчето-байчето!
Толо, тази Раличкаааа, голяма е сладурана, и батко й също Wink

# 727
  • Мнения: 24
Забравих да кажа: Добре дошли! на новите мами.
Толо вЕрно какви са тези лимони дето подмени принцесата с тях???
Миме ти напълно ли спираш кърменето или се отказвате само от нощните?
Фокси така като те слушам се чудя... ти сигурна ли си че имаш роднинска връзка с тези хора???  Thinking Трябва да ти кажа, че изобщо не те заслужават  Naughty
Този пост е писан снощи и чак сега ми се появи нета.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 984
Мамчета имам нужда от вашето мнение.
Нали сега кухнята я няма до 04.01 и си готвя редовно на Ники и започнах да му слагам съвсем малко сол и подправки,защото иначе храната става ужасно безвкусна,а и си мисля,че вече не е малък.Според вас опасно ли е.Под подправки разбирам черен пипер и кимион.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 508
Черен пипер не слагай, мила. Дразни стомаха. Може малко бял пипер. Иначе има много хубави подправки - босилек, риган, мащерка, чубрица... Мисля, че от тях вече може. Може и целина. Трябва и аз да ги използвам по-често... А солта - то в пюретата след 8 месец има сол, така че... Не можем да ги предпазим от всичко. А кашите на Хумана колко са сладки... ooooh!

Аз така се включвам малко ни в клин, ни в ръкав, та не съм чела назад - ЧЕСТИТО на всички проходили щапурковци, на всички бременилки и на изправилата се Раличка! Все пак съм попрочела нещо явно... Simple Smile

Деси, прочетох във Facebook, че адашът е проходил, супер!!!! Heart Eyes

За Дан Браун, той в нашето семейство на книжари (Румен е управител на верига книжарници), е низвергнат, също като Коелю, защото и двамата са копирачи и шарлатани и само се чудят как да направят милионите с пошла литература.

А аз съм много, много по-добре, откакто пуснахме Йойо навсякъде да лази и спим с него в едно легло. Оказва се, че сектантките са прави... Детето ако е щастливо, и майката е щастлива.

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 11:58 от autumnsphere

# 730
  • Мнения: 24
Хетера аз слагам подправки (чубрица, магданоз, копър и др. треви) и сол в храната на малкия.  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 1 984
Супер спокойна съм вече,че не му вредя,явно само няма да слагам черен пипер,въпреки че аз слагам толкова малко,че се съмнявам да му дразни корема,но за всеки случай...
Доре, не съм съгласна нито за Браун,а още по-малко за Коелю.На Коелю идеите са си негови и това,което ми харесва най-много е,че казва вековни истини и мисли,но ги казва по-толкова прост и обикновен начин,че стигат до сърцето и умът на всеки човек.Липсва понпозността и това само е в негов плюс.

# 732
  • Мнения: 143
Привет, да се включа и аз по темите:
Дан Браун и аз не го харесвам,защото е копирач и пише елементарно. Прочетох "Шифърът",защото е бестселър и не може всички да са го чели без мен. А "Изгубеният символ" го подарих на Жоро и вчера го прочете, но не беше много очарован (мисля,че по-скоро от края). В момента чета "Паула" на Изабел Алиенде -за мен страхотна писателка. Коелю ми е супер блудкав - перфектен за тийнеджърки.
За подправките слагам всичко без черен пипер.
Хетера, пиши по-често Hug

# 733
  • Мнения: 0
Теди за колко се разбираме и къде точно?

# 734
  • Мнения: 24
Фокуно мина ли ти главоболието? Готови сме за нова февруарска тема.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт