Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 83
Lukrecciana,Niunia,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Зитка, много сте хубави с Жанет.

Ние ползвамеживачен термометър и досега не съм имала проблем.Мерила съм я под ръчичката, но скоро не съм и незнам дали ще изтрае да му я меря там.

# 691
  • Мнения: 356
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛУКРЕЦИАНА И НИУНИА!

# 692
  • Мнения: 529
Момичета, споделете какво четете в момента  Whistling Аз се сдобих с Изгубеният символ на Дан Браун

# 693
  • Мнения: 24
Здравейте, не съм ви забравила. Тия дни бяхме по село, по баби насам - натам. Изкарахме си добре, децата получиха много подаръци, имаше и за тати един, а мен пак ме пропусна дядо ви Коледа ама така е като не слушам.  Blush
Следващите 2 реда са МНОГО груби помислете дали искате да ги прочетете
Фокси твоя пост ...как да ти кажа изнерви ме максимално. Онази лошата Калина дето много старателно крия от вас иска да каже че: Брат ти е пълен смешник (без извинение) На твое място не знам как бих постъпила, трябва да си адски безочлив за подобно поведение. Ако беше с празни ръце сигурно нямаше да е толкова грозно, но това си е жива подигравка.  #Cussing out Тия дребни плодчета са съвсем подходящи да си ги завре там дето слънце не о огрява.  #2gunfire
Зитка аз пък хич не забелязах прическата, на фона на страхотната ти усмивка.
Честито на Мечи за хубавите новини!
От много четене забравих какво имаше още да пиша а и така се Идосах... айде после пак.

# 694
  • Мнения: 24
Момичета, споделете какво четете в момента  Whistling Аз се сдобих с Изгубеният символ на Дан Браун
Аз "За нова свежа Февруарска тема сме готови,който иска в старата да спори!" на February09  Party

# 695
  • Мнения: 356
Момичета, споделете какво четете в момента  Whistling Аз се сдобих с Изгубеният символ на Дан Браун
Аз "За нова свежа Февруарска тема сме готови,който иска в старата да спори!" на February09  Party
И аз,и аз  hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 24
Момичета, споделете какво четете в момента  Whistling Аз се сдобих с Изгубеният символ на Дан Браун
Аз "За нова свежа Февруарска тема сме готови,който иска в старата да спори!" на February09  Party
И аз,и аз  hahaha hahaha hahaha

И аз така  atwork само за това имам време  hahaha

# 697
  • Мнения: 360
Честит рожден ден на Лукрециана и Ниунио,бъдете здрави и много щастливи

Диде вие за първи път ли пиете АБ,и даваш ли и  нещо противоалергично?Аз не искам много да се хваля да не се урочасам сама,но от както почнах да давам на Мая кисело мляко вечер се родих,много добре си спи детето.Пробвайте,но трябва някой друг да и дава шишето не ти,за да не иска да цока от теб като и замирише.Оф дано да се успокои,че да си починеш малко Hug
Илиянка айде бе жено,не ни дръж в напрежение Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 311
"Преследване на дива овца" на Харуки Мураками. Много добра, както всичко негово (още съм в началото, но добре звучи).
Честито на рожденичките!!! Много здраве и радост им желая!

# 699
  • Мнения: 242

Фокси твоя пост ...как да ти кажа изнерви ме максимално. Онази лошата Калина дето много старателно крия от вас иска да каже че: Брат ти е пълен смешник (без извинение) На твое място не знам как бих постъпила, трябва да си адски безочлив за подобно поведение. Ако беше с празни ръце сигурно нямаше да е толкова грозно, но това си е жива подигравка.  #Cussing out Тия дребни плодчета са съвсем подходящи да си ги завре там дето слънце не о огрява.  #2gunfire
.

Хахахахахахаааа..не ми се пишеше,щото ме боли ужасно главата от вчера,ама тука не се сдържах...
Не се ядосвай,бе,душко.Ама колко си права...просто нИ знаЙш...Изобщо не се обиждам от това,което си казала.Те са си такива..не се сещат за някои елементарни неща...Кризата така ги е ударила,че тия 2000лв доходи,с които разполагат явно са им малко Laughing Че на всичкото отгоре живеят за известно време у родителите на снахата.Сиреч за нищо не ги е*е.Ток,мок,вода,храна..всичко им е платено,ама...пари нема,криза е ooooh! Не,сериозно,разбирам те какво искаше да кажеш.И аз си го помислих същото,ама щото си ги знам,че са такива и затова не съм се сърдила.Просто с годините свикваш на такова безразличие.

По-късно може да драсна някой ред..само да ми помине малко тиквата Confused

# 700
  • Мнения: 5
Честита Коледа на всички!
Мечи,честито!Лека бременност от сърце ти пожелавам и най хубавото и здраво бебче Hug
лори,бързо възстановяване  Hug
 пловдивските мами,много сте готини
И аз съм съгласна с Котето,че по важно от това да сме живи,здрави и с хората,които обичаме няма.Не е важно кой какви подаръци е направил и получил,това минава и отминава. Wink
Добре дошли на новите мами welcome
Всички дечица са толкова хубави,а мамите мнооого красиви Heart Eyes
Ето ни и нас по празниците
Кико и мама

  Кико и тати

Кико пак с мама Wink

# 701
  • Мнения: 5
Пак забравих,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Лукрециана и Ниунио!ЖИВИ,ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!

# 702
  • Мнения: 89
 Вашите деца проходиха вече,а моята госпожичка днес за първи път се изправи на крака,държейки се за дивана!  newsm44

# 703
  • Мнения: 46
 welcome на новата мама.

Мрънкалцето е качило цели 700 грама и 3 см.за 1 месец.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Толо,честито изправяне

Раде,много добре качва Валето

Общи условия

Активация на акаунт