ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - тема 2

  • 46 081
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 240
Любовта се изплъзва на Али. Толкова е угрижен и несигурен .  #Crazy Sad Sad Sad

Юмер правилно му каза, че колкото и да не му харесва Муса ще е винаги между тях като баща на Гонджа!

# 676
  • Мнения: 2
Ами това е, анадолец или не/ама, че е такова възпитанието на Мусанчо, такова е/, ама и марсианец да беше, когато любовта е истинска не може да изчезне. Горкият Али, но Зейнеп си беше  честна с него още от първия момент, към него неможе да изпитва нищо повече освен уважение, защото такъв чист човек, не може да не се уважава. На сърцето не се заповядва. Peace

# 677
  • Мнения: 10 240
Много ми хареса Гонджа, като обсъждаше с Дерия мнението на чичо и Ибраим за келнерите : Че те не са ли хора! Той не е ли дошъл от някакво село до Урфа! Да му го каже направо на чичо си- Ибраим ще побеснее.
А Зехра приема напълно естествено първата любов на дъщеря си- нищо че момчето е келнер.

# 678
  • Мнения: 10 240
Муса намислил да се откаже от политиката, но преди това ще свърши нещо- ще помогне да се спаси пазара. Какво ще каже Ибраим изобщо не го интересува.
Тоя човек все повече се осъзнава. По-добре късно, отколкото никога!
Така си мечтаел като се прибира в къщи Зейнеп да му отвори вратата и да му каже: Добър вечер! Мечтиииииииииииииии! Ха, дано!

# 679
  • Мнения: 2
Нека да си мечтае, нема лошо, ама да почне и да разсъждава. А Исмаилчо от Урфа си е да не е от Истанбул. Това е балкански синдром всички сме гражданя, малеееее. Браво на децата, просто са толкова мъдри, че чак мене възрастният човек ме хваща понякога яд, че разсъждавам по такъв детински начи.

# 680
  • Мнения: 0
Здравейте отдавна несъм се разписвала при вас наш Муса май че излиза от умственото си затъмнение но ми става жал за Айше само малко де Grinning

# 681
  • Мнения: 2
Мене пък мама Емине, нещо почна да ме дразни, за нея Айше за всичко е виновна, тя била променила Муса, а стига де, той си е такъв какъв си го възпитала бе, неможе само Айшето да ти е виновна, Хайде, знаем "мойто гардже най-хубаво", ама си е гардже бе не е нещо друго.

# 682
  • Мнения: 0
Мене пък мама Емине, нещо почна да ме дразни, за нея Айше за всичко е виновна, тя била променила Муса, а стига де, той си е такъв какъв си го възпитала бе, неможе само Айшето да ти е виновна, Хайде, знаем "мойто гардже най-хубаво", ама си е гардже бе не е нещо друго.

Нали знаеш ако ти направи забелешка майка ти го приемаш по скоро като съвет но ако го каже свекървати вече си е като забелешка та и мама Емине виновна е снахата защото тя не я харесва

# 683
  • Мнения: 2
Така е, но тя е една зряла жена, по-мъдро трябва, а не така първосигнално. Да каже на Муса да пооправи по-скоро живота си, разсъжденията си, държанието си, достатъчно побелял е за да се води по акъла на хора, с които вижда че не са един за друг  Peace

# 684
  • Мнения: 10 240
Мама Емине го каза това на синовете си- отидете, поискайте прошка, оправете живота си и т.н.
Тя никога не е оправдавала синовете си, когато са виновни. Снахите са и много скъпи- сега и блузки ще им плете жената...

# 685
  • Мнения: 2
Да така е, защото и Зехра и Зейнеп, са жени, които отстояват себе си. Да, казвала е да искат прошка/синовете й/ и да си оправят живота. Но защо Айше да е променила Муса, той си е такъв какъвто си е, не е дете, че да го променя някого, Айше не го е променила, с другото съм съгласна, че не са си един за друг, но с това немога да се съглася. Hug

# 686
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
да ,щях да падна с тия блузки ,че и по ярки цветове ,е после се усети та купи бяло
А защо баба Емине я дават все със тия шалове ,дали щото е от Анадола и тя?И айде на улицата  и сред хората иди доди ,ама в къщи как готви и сервира с тоя шал Thinking

# 687
  • Мнения: 2
Хайде да не изпадаме в крайности, жена на тази възраст неможем да обвиняваме за това какво харесва и как се облича, всеки живее така както е възпитан в традиции и разбирания за живота. Но с годините трябва да ставаме по-мъдри, а не обратното. Когато написах първосигнално, разбирам не харесва Айше, /не че и на мене много ми харесва с държанието си/, добре. Но, когато дори и собственото ти дете постъпва неправилно, не търси вината в другите  Peace

# 688
  • Мнения: 10 240
Хората са казали, че два остри камъка брашно не мелят. Айше и Муса са такива остри камъни. Колкото е виновна Айше, толкова и Муса. Емине винаги е казвала, че Муса ще се осъзнае. Позна!
Айше и Муса също го разбраха, но след като много ги заболя. 
За Муса е ясно, че в мечтите му вече е само Зейнеп. Но за Айше Муса не е затворена страница.
Муса дори не вдигна телефона на АЙше за един разговор. Това не говори добре за него- нали разбра, че тя също е жертва.

# 689
  • Мнения: 2
Ами...... newsm78, затова сигурно пак Айше е виновна  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт