Как бихте реагирали ако мъжът ви поиска...

  • 28 637
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
След пояснението, на мен ситуацията не ми изглежда нормална.Така поставен въпроса получава следния отговор fight

# 46
  • Мнения: 4 785
Ако влезем в конкретика за нашите мъже - то бих го завела да се прегледа, защото той ревнува от минаващи покрай мен мъже, какво остава за друго...очевадно ще му е дал накъсо мозъкът  ooooh!

Ако излезем от конкретиката - бих се учудила, разгневила дори.... за мен това е непонятно желание, ненормално дори.  Stop Естествено не бих го направила и сериозно бих се замислила къде е проблемът в сексуалния ни живот  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 556
Познавам лично само едно семейство, което практикува суинг и откакто го знам това, ги гледам с други очи и си имам едно наум. Веднъж ми се наложи да изслушам подробен разказ за някаква къща в покрайнините на София, където се разигрват тези практики, стана ясно, че моите познати май са били единствената по-млада и хубава двойка и всички останали лели и чичовци им били супер навити  smile3508  Crazy Прекъснах разказа преди да се навлезе в детайли, просто не са за мен тези работи, не ми е и любопитно даже.

# 48
  • Мнения: 166
Аз пък бих се навила, стига само да не е с близък семеен приятел. Просто после ще ми е малко странно да си общувам с него както в добрите стари времена. (Ама той пък моя не се сеща да ми предложи  Crossing Arms). Между другото веднъж докато правехме секс, му описвах подробно точно такава ситуация, беше страхотно възбуждащо и за двамата.

# 49
  • Мнения: 426
Между другото веднъж докато правехме секс, му описвах подробно точно такава ситуация, беше страхотно възбуждащо и за двамата.
  Shocked На моя ако му опиша такава ситуация по време на секс със сигурност ще му спадне. Laughing Познавам си човека,не всеки мъж би се въодушевил от това.

# 50
  • Мнения: 166
Babe factor, виждаш ли, хората са различни  Grinning. Важното е каквото и да правите да се харесва и на двамата.

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хората са различни и се въодушевяват от различни неща. Но всеки си има някакви фантазии, които на практика не биха му харесали. Въпросният съпруг обаче преминава всякакви граници... аз бих го пратила да обсъди желанието си с кума и кумата!

# 52
  • Мнения: 426
Babe factor, виждаш ли, хората са различни  Grinning. Важното е каквото и да правите да се харесва и на двамата.
Права си,лошото е че тя не иска, а той направо е обсебен от тази идея (по нейни думи).

# 53
  • София
  • Мнения: 399
Нещата са по-сериозни. Това е започнало от преди 2-3години.  В началото само като фантазия, после започнал да я убеждава да го направи наистина. Разбира се тя го е приемала на шега,но подмятанията зачестили докато накрая той направо й казал че много го иска. Дори започнал да я разпитва кой от техните познати мъже й харесва,с кой би го направила. На отговара й че с никой не иска, той (представете си) й предложил да го направи с кума им, защото той видиш ли бил от семейството и няма да се излагали пред чужди хора.
А той откъде е сигурен, че кумът ще приеме идеята, значи вече са го обсъдили? Според мен е грешка " с човек от семейството" и ако ще се излага е по-добре пред чужди хора, дето повече няма да видиш, отколкото после близките ти да те гледат странно и да те обсъждат.

# 54
  • Мнения: 6
На мен пък би ми било интересно да знам какво е породило у него такава фантазия. Би ме изненадало такова предложение, обаче определено бих се изкушила.

# 55
  • Мнения: 58
Прочетох, излиза че това си е вид отклонение май.
Не, че редовно си опреснявам познанията в тази посока, ама не е ли време за някакво осъвременяване на определенията за "отклонение"?! Или аз съм одъртяла твърде много и собствените ми граници на нормалното са се разширили прекалено? newsm78
Ако ще осъвременяваме, ако може и подобаваща статистика - това се прави от хора, които твърдят, че са щастливи, а другото от хора на които им е скучно, и т.н.

По темата-като ми го предложат, ще кажа как съм реагирала. Whistling
Нали. Все пак, зависи и как е направено и отправено предложението.

Хората са различни и се въодушевяват от различни неща. Но всеки си има някакви фантазии, които на практика не биха му харесали. Въпросният съпруг обаче преминава всякакви граници... аз бих го пратила да обсъди желанието си с кума и кумата!
Защо е предложил точно с кума? Можеше да предложи мен  Crazy но аз може би щях да откажа  Mr. Green Очевидно, вече са говорили. Какво толкова са си говорили с кума?

пп: писали сте преди мен - не е честно, защото аз го написах първи, но докато проверя правописа...  Whistling

# 56
  • Мнения: 426
[ Очевидно, вече са говорили. Какво толкова са си говорили с кума?

пп: писали сте преди мен - не е честно, защото аз го написах първи, но докато проверя правописа...  Whistling
Информацията ми се изчерпва до това, че е бил предложен кума като "най-удачен вариянт". А дали и какво е говорено с него, никой не знае.

# 57
  • София
  • Мнения: 28 863
Зависи от настроението ми в момента, освен това задължително аз трябва да избера другия мъж.

# 58
  • Мнения: 2 237
Аз не бих имала против.И понеже мъжът ми го знае, за това и не ми предлага  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 674
Прочетох, излиза че това си е вид отклонение май.
Не, че редовно си опреснявам познанията в тази посока, ама не е ли време за някакво осъвременяване на определенията за "отклонение"?! Или аз съм одъртяла твърде много и собствените ми граници на нормалното са се разширили прекалено? newsm78
Ако ще осъвременяваме, ако може и подобаваща статистика - това се прави от хора, които твърдят, че са щастливи, а другото от хора на които им е скучно, и т.н.

По темата-като ми го предложат, ще кажа как съм реагирала. Whistling
Нали. Все пак, зависи и как е направено и отправено предложението.

Хората са различни и се въодушевяват от различни неща. Но всеки си има някакви фантазии, които на практика не биха му харесали. Въпросният съпруг обаче преминава всякакви граници... аз бих го пратила да обсъди желанието си с кума и кумата!
Защо е предложил точно с кума? Можеше да предложи мен  Crazy но аз може би щях да откажа  Mr. Green Очевидно, вече са говорили. Какво толкова са си говорили с кума?

пп: писали сте преди мен - не е честно, защото аз го написах първи, но докато проверя правописа...  Whistling
Те са говорили с кума и най-вероятно е уточнено да правят оргия и да си разменят жените... Wink

Общи условия

Активация на акаунт