Балсам за устни

  • 32 900
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 157
И аз съм много доволна от същия.Не лепне,не мирише и устните стават изключително меки!

# 91
  • Мнения: 3
Да споделя и аз, че след като съм купувала какво ли не за устните си, най-накрая попаднах на моя балсам Fillast lips и съм много доволна, буквално се родих. Няма напукване, овлажнява и дори придава обем на устните!

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Още не съм намерила ''моят'' балсам за устни.Пробвала съм всичко което може да се купи от аптека.Нивея,Леокрема,Юриаж,Юсерин,Биодерма,Виши,Нутрогена,Авен,и каквото се сетите.Все не мога да си харесам Crossing Arms Бях се насочила към Нукс,но това че е в бурканче ме спира Tired

# 93
  • Мнения: 0
И аз съм използвала много балсами за устни, но май съм най-доволна от тези на Нивея. Не мога без балсам...добре, че ги има Heart Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз съм най-доволна от Eucerin

# 95
  • Мнения: X
До скоро ползвах на Виши с термална вода - не е лош ,а сега си взех на A-Derma( предложиха ми го в аптеката ) ,но не съм очарована.Чувала съм много добри отзиви за балсама за устни на Avene ,но в Бургас не можах да го отркия.

# 96
  • Мнения: 51
Моите устни са целогишно напукани , но открих точния балсам за моите устни - Нежна грижа на Орифлейм , много съм доволн имам и 4те аромата , а освен за устни става за всякаква напукана кожа Wink

# 97
  • Мнения: 686
Харесах балсама с манго на greenland. Доста време издържа около 2-3 часа. За няколко дни успя да оправи напуканите ми устни. Единствено не ми допада, че е с парабени. Но това го видях след като го купих.

# 98
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Зареждат ли вече Грийнленд? В Ремедиум и BeFit все още няма.

# 99
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 182
Greenland имаше в Beauty zone. Аз се сдобих с този, много ми допада:



От къде ги купуваш?

# 100
  • Мнения: 512
В случая е от Англия, там ги има по дрогериите. Преди време съм го взимала и от Германия. В Холандия разбрах, че не го внасяли. Ако нямаш познати да ти пратят можеш да си поръчаш от Фрагрансдирект. Когато за първи път си го купих беше, защото някъде четох, че било най-продаваното балсамче в Щатите. То леко щипе, защото има ментол, евкалипт и разни други съставки, но за мен е едно от най-силните балсамчета. Веднага оправя разранени устни. Така че ако го срещнеш непременно го пробвай, много е добро. Simple Smile

# 101
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 182
В случая е от Англия, там ги има по дрогериите. Преди време съм го взимала и от Германия. В Холандия разбрах, че не го внасяли.  Веднага оправя разранени устни. Така че ако го срещнеш непременно го пробвай, много е добро. Simple Smile
Преди няколко години ми го донесоха от Щатите, реших, че го има в България.
Много ми харесва.

# 102
  • Мнения: 512
Не, няма го за съжаление. Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 38 539
В момента съм с Нивеа с гуава, преди ползвах Ейджъл стар с блясък.
Имам и два на Гарние, ама нещо не ми харесват. Единият е твърде мазен, а другия блясъка му е синкав и седи мъртвешки.
И аз не мога без балсам. Може без грим да изляза, ама без балсам - никога!

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета,до колкото разбрах вече има Кармакс в БГ,някой знае ли от къде мога да си го поръчам?
Само той ми остана като избор Sad

И да използвам момента пак да попитам дали някой е използвал балсамите на Шанел?

Общи условия

Активация на акаунт