Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 355
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте,момичета.Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала гелът за заличаване на стрии Jorjeia?Четох отзивите в сайта им и странното е,че всички до един са положителни и няма недоволни от продукта..Та,ако може да споделите тук мнение,ще  бъда много благодарна,пък било и за други ефикасни неща,които са ви помогнали в борбата със стриите.Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 17:45 от Vesi Nikolova

# 1
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте,момичета.Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала гелът за заличаване на стрии Jorjeia?Четох отзивите в сайта им и странното е,че всички до един са положителни и няма недоволни от продукта..Та,ако може да споделите тук мнение,ще  бъда много благодарна,пък било и за други ефикасни неща,които са ви помогнали в борбата със стриите.Simple Smile


Ako е техен сайта, естествено, че само положителни отзиви ще има, негативните ги изтриват.

# 2
  • Мнения: 22
Да дори и да изтриват негативните,мисълта ми беше,че все пак има много доволни от продукта и си помислих,че може да върши "чудеса"  Laughing Ето,ако някой се интересува.
http://www.jorjeia.com/%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/%D0%B3%D0% … 0%BE%D0%B6%D0%B0/

# 3
  • София
  • Мнения: 757
Да дори и да изтриват негативните,мисълта ми беше,че все пак има много доволни от продукта и си помислих,че може да върши "чудеса"  Laughing Ето,ако някой се интересува.
http://www.jorjeia.com/%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/%D0%B3%D0% … 0%BE%D0%B6%D0%B0/


Има ли някакъв ефект вече при теб?

# 4
  • Мнения: 2
Купих си и двата гела съответно за стрии и целулит и ги ползвам вече 20 дни,но не съм видяла блестящия ефект,за който се говори в сайта им. С две думи-за сега не намирам разлика. Аз си зная, че такива "сензации" са съмнителни и точно затова реших да ги поръчам нищо,че инвестирах над 30 лв.

# 5
  • Мнения: 22
Купих си и двата гела съответно за стрии и целулит и ги ползвам вече 20 дни,но не съм видяла блестящия ефект,за който се говори в сайта им. С две думи-за сега не намирам разлика. Аз си зная, че такива "сензации" са съмнителни и точно затова реших да ги поръчам нищо,че инвестирах над 30 лв.

А твоите стрии дълбоки и бели ли са или не?Дори и съвсем малка промяна ли не забелязваш? Confused

# 6
  • Мнения: 2
 Стриите ми са в областта на ханша,не са дълбоки,не са много големи и изглеждат като бели чертички,не са се променили от както се мажа.Освен това гелът се дава и за стягане на кожата, и аз мажа областта на корема с него,но не намирам разлика. А в сайта публикуваните снимки са с очевидни разлики за 10-ина дни мазане.
 

# 7
  • Мнения: 548
Извинявай, какво очакваш от сайт, в който се продават портмонета, бански и "гелчета", както те сами ги определят? В самия сайт не можеш да оставиш коментар дори да искаш, а всички положителни мнения са от други сайтове, към които обаче няма връзки, така че не можеш да видиш и останалите мнения или дали тези не са измислени. Очевидно не са някаква сериозна козметична фирма. Нямат магазин, нямат офис, вероятно и производствената им база е в кухнята на семейното жилище примерно.

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 18:28 от *Coraline*

# 8
  • Мнения: 51
Здравейте, виждам, че отдавна не е писано в тази тема, а се интересувам от гела. В момента имат доста масирана реклама във фейсбук, с много снимки от доволни клиенти с преди/след употреба на гела.
Има ли други, които са го ползвали и има ли ефект? Интересно ми е как действа, дали само визуално прикрива стриите или ги заличава? Аз също го ползвам от няколко дни, като че има някакъв резултат и стриите са малко понамаляли, но все пак искам и други мнения, най-вече дали резултатът е траен или само докато се мажеш.

Благодаря!

# 9
  • Мнения: 548
Единствения човек, който е ползвал гела твърди, че не действа, коментарите са очевидно измислени, фирмата е никому неизвестна... Но понеже са си платили за реклама във фейсбук...

# 10
  • Мнения: 10 263
Един път повреди ли се кожата когато еластичните ѝ влакна са подложени на разтягане, те се разкъсват. С времето двата края на влакната се отдалечават и се оформя зона без еластични влакна – стрия.
За да се заличат стрии и то малко от малко, трябват или процедури с лазер или дермаролери или абразивни техники някакви, нещо което да излющи повредения слой и да се стимулира нови клетки/нова кожа. Който и да е крем не може да направи това. Така, че не си давайте парите за глупости. Гореспоменатите методи дори нямат и 100% успеваемост. Зависи пак колко са стари стриите, колко дълбоки и т.н., но като цяло трудна работа.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Снаха ми използва гела за стрии - много е доволна и наистина действа бързо. Аз съм си взела гела против целулит и се мажа от няма и седмица. Така, че е рано да дам отзиви. Но знам, че при антицелулитния става доста по-бавно.

# 12
  • Мнения: 18
Момичета, ако наистина действа, казвайте! Писна ми да влагам пари в неща, които не дават ефект! Не вярвам на чудеса, но поне да не са толкова видими тия стрии.....

# 13
  • Мнения: 668
Само операция, момичета.

# 14
  • Мнения: 20
И аз го следя във фейса от известно време и ми е много странно как няма един недоволен от продукта

Общи условия

Активация на акаунт