Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 460
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Аз си го поръчах скоро. Ползвам го от около седмица и или си въобразявам, или има минимална разлика. Във фейсбук пише,че кожата се подобрява след седмица,но моментът,в който получих гела,ми написаха,че поне месец трябва да го ползвам и да бъда стриктна. След известно време мога да пусна снимки.

# 16
  • Мнения: 18
Аз също си го поръчах и утре ще е у мен! Впрочем, ако няма ефект и им изпратиш снимки с "преди" и "след" употребата на продукта, трябвало да те компенсират по някакъв начин. Дъщерята на една моя позната го ползва, ами да Ви кажа при нея ефекта е уникален.....Въпреки, че момичето е малко, на около 15 години, но от израстването в пубертета и се получили стрии....Не знам вече на какво да вярвам......Но пари за скъпи процедури нямам!

# 17
  • Мнения: 22
Аз също си го поръчах и утре ще е у мен! Впрочем, ако няма ефект и им изпратиш снимки с "преди" и "след" употребата на продукта, трябвало да те компенсират по някакъв начин. Дъщерята на една моя позната го ползва, ами да Ви кажа при нея ефекта е уникален.....Въпреки, че момичето е малко, на около 15 години, но от израстването в пубертета и се получили стрии....Не знам вече на какво да вярвам......Но пари за скъпи процедури нямам!

Би ли споделила след време дали има някакъв ефект? Впрочем твоите стрии стари ли са? Confused

# 18
  • Мнения: 18
Задължително ще споделя дали има ефект, но трябвало да го употребявам поне 2 седмици. Дори снимки ще кача! Моите стрии са на година и половина....Получиха ми се 1 седмица преди да родя, а до последно нямах.....Съдба Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 1 914
Моите стрии са стари и съм загубила надежда. Но виждам, че ми се появяват нови, това е лошото. Ще следя темата.

# 20
  • Мнения: 20
И аз си го поръчах, ползвам го вече четвърти ден, дано да има резултати, защото напълно съм се отчаяла от всякакви продукти, ще споделя след седмица-две

# 21
  • Мнения: 72
Задължително ще споделя дали има ефект, но трябвало да го употребявам поне 2 седмици. Дори снимки ще кача! Моите стрии са на година и половина....Получиха ми се 1 седмица преди да родя, а до последно нямах.....Съдба Sad

Вера, при мен се получи по същия начин. Месец преди да родя се нацепих по корема  newsm45 А се мажех редовно, дори тогава вече ползвах Био Ойл, което за мен е доста прехвален продукт. Както и да е...

Понеже от едно известо време и аз виждам реклама на продукта, та бая съм се замислила. Дано има ефект въпреки ниската цена.

Ще очаквам да споделиш опит.

# 22
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
И аз днес си ги поръчах и двата и ще споделя после.
Имам и много стари бели стрии и нови на около 9 месеца. Целулит също имам,но се понася.

# 23
  • Мнения: 3 597
Здравейте момичета ! Аз също мисля да поръчам крема за стрии . Моите са много стари , на 11 години са и с времето не са много личими , но като количество са много - по корема .

Надявам се да видим снимки на момичетата , които са коментирали по-горе  Peace

А ако някой има инфо и за антицелулитния също ми е любопитно  Mr. Green

П.П. Продуктите сега са намалени на 19.90 лв.

# 24
  • Мнения: 18
Дами, още нищо не мога да споделя, все пак направих плътни 2 дни по 3 пъти мазане на ден. Стискам си палци Simple Smile Обещала съм и ще споделя! Няма да правя като онези древни шамани, които са отнесли със себе си тайната за заличаването на стриите  Laughing

# 25
  • Мнения: 786
Здравейте момичета, аз също се интересувам от геловете и чакам да споделите. А впрочем двата гела се комбинират или?  И също така нанасянето как е желателно да се прави - като тип масаж или обикновено нанасяне? Поздрави и успех на всички ни в борбата с лошите стрии  Blush

# 26
  • Мнения: 20
При мен седмица и половина мазане и абсолютно никакъв резултат 😠😠😠😠😠😠😠

# 27
  • Мнения: 18
Здравейте момичета Simple Smile Направих 1 седмица мазане. Не мога да кажа, че съм възхитена....Но ще покажа 2 снимки.Само някой да ми обясни как да ги вмъкна, че малко се затруднявам  Embarassed Според мен има минимална разлика....Вярно, не очаквам чудеса! Все пак моите стрии да доста дълбоки  Cry

# 28
  • Мнения: 18
http://imageshack.com/a/img923/4583/H9Ncxz.jpg
http://imageshack.com/a/img924/7843/MoOCEX.jpg

Не знам дали съм се справила Simple Smile Надявам се да съм! Това е за 7 дни употреба...Мисля,че има минимална разлика, но вие ще кажете момичета Simple Smile

# 29
  • Мнения: 786
Ами има малка разлика. Не съм мн компетентна, но ако не е от ъгъла на снимката или светлината казвам браво и мизля и аз да опитам! Късмет и занапред  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт