Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 219
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Споделям това с Вас, защото сте мои приятели  Heart Eyes
Бъдете благословени - http://dox.bg/files/dw?a=3be5aef717

# 691
  • Мнения: 112
Много много Благо -даря lenny_pld      bouquet Hug 

# 692
# 693
  • Мнения: 998

Много добре звучи. Някаква информация за водещата имаш ли? Поканата отдолу звучи обещаващо, но пък е написана от Ангелина, а не от Таня:)))

# 694
  • Мнения: 620
Момичета , трябва ли да ходим на курс за да се заобичаме newsm78
работата с огледалото е елеменарна и можем да си правим опити  Heart Eyes













# 695
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета , трябва ли да ходим на курс за да се заобичаме newsm78
работата с огледалото е елеменарна и можем да си правим опити  Heart Eyes
Aз всеки път като мина покрай някое огледало и ако съм сама казвам на глас: обичам те, Яница, прекрасна си Mr. Green , а ако не съм сама си го казвам на ум.










# 696
  • Мнения: 3 810
явно темата има история, а аз се появявам по средата и ми е трудно да се ориентирам.
В тази тема влизат ли лечението на Норбеков?
Или филма на Ани Салич за остров Бали и тамошната "религия"?
Отскоро тези неща ми станаха интересни. Всъщност от преди 2г, когато една съученичка емигрирала в Канада се самоизлекува от левкимия в последен стадий.
В момента се опитва да помогне на наш познат болен от същата форма на рак. Надявам се на добър край естествено!
Ще следя темата.

# 697
  • Мнения: 998
Момичета , трябва ли да ходим на курс за да се заобичаме newsm78
работата с огледалото е елеменарна и можем да си правим опити  Heart Eyes

Естествено не е задължително. Но за мен беше една добра отправна точка и най-вече ми разкри гледната точка на други хора. Трябва да прочета това с огледалото, че не съм запозната Hug














# 698
  • Мнения: 482
Здравейте! Днес водих дъщеря ми на препоръчан, добър кожен лекар. Каза, че има псориазис.Тя е почти на 10 години. Най-лесно е да купя от аптеката изписаните лекарства, като повечето от тях са на билкова основа, но има и един локален кортикостероид. Чудя се какво точно да направя - да спазвам стриктно назначената терапия; да я редуцирам по мои виждания или въобще да не я започвам. Четох, че псориазисът е от ония болести, дето официалната медицина не излекува. Дали да се обърна към хомеопат, дали някакви други лечения да търся. Обръщам се към вас за съвет, защото имам нужда да прочета думите от именно такива - инакомислещи хора.

# 699
  • Мнения: 482
Говорих с аптекарката. Всъщност две лекарства са витамини -биотин и фолиева киселина, третото е овлажняващ крем с линолова киселина, и остава само едно кремче, в което има бетаметазон.

# 700
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Момичета , трябва ли да ходим на курс за да се заобичаме newsm78
работата с огледалото е елементарна и можем да си правим опити  Heart Eyes


Според мен няма никакво значение дали ще ходим на курс или не. Важното е да повярваме в това, което правим. Някои от нас  ще повярват сами, а на други курсът ще им помогне да повярват. Важен е крайният резултат. А именно всеки да повярва в собствените ви възможности и в това, че сам твори живота си. Просто пътищата до целта за различните хора за различни.









# 701
  • Мнения: 591
Здравейте! Днес водих дъщеря ми на препоръчан, добър кожен лекар. Каза, че има псориазис.Тя е почти на 10 години. Най-лесно е да купя от аптеката изписаните лекарства, като повечето от тях са на билкова основа, но има и един локален кортикостероид. Чудя се какво точно да направя - да спазвам стриктно назначената терапия; да я редуцирам по мои виждания или въобще да не я започвам. Четох, че псориазисът е от ония болести, дето официалната медицина не излекува. Дали да се обърна към хомеопат, дали някакви други лечения да търся. Обръщам се към вас за съвет, защото имам нужда да прочета думите от именно такива - инакомислещи хора.

Послушай инстинкта си  и помоли ангелите да те водят по правилния път и да помогнат в лечението. Ефекта няма да се забави  Hug

# 702
  • Мнения: 291
Здравейте момичета,
виждам, че сте много напред в темата и искам вашето мнение относно моите опити по темата за силата на мисълта. От около година прилагам утвърждения и визуализация за неща, които са ми били необходими, предимно здравословно. Мога да кажа, че в някой от опитите си постигнах определен резултат, но имам чуството че нещата са добре само докато прилагам въпросната техника. От години имам много болезнена менстурация. Единствено аулин /много силно обезболяващо е/ ми помагаше. СЛед като започнах да утвърждавам, че менстуацията ми минава спокойно, наистина стана чудо... Болката значително намаля. Не мога да кажа, че съвсем изчезна, но вече не беше необходимо да вземам никави хапчета. И така след няколко месеца, когато реших че съм постигнала задоволителен резултат, спрях да утвърждавам. Да, но на следващия месец болката пак се появи. Защо според вас резулатът е налице само докато прилагам техниките? Не би ли трябвало след като нещата са се подобили да си останат такива? Имам подобно наблюдние и в други случаи, при които съм прилагала утвърждения относно физическото си състояние. Като, че ли нещата се възвръщат към началното си състояние, когато спра да утвърждавам.

# 703
  • Мнения: 620
elzbieta , утвържденията са само подпорни инструменти /нещо като бастуни/ и само с тях не се решава проблема. Намери проблема и го изкорени като дълбоко забил се трън. След това ще те боли малко, както докато заздравее раната от извадения трън  Peace но никога повече няма да имаш този проблем. Обикновено тези проблеми са дълбоко свързани с отричане на женския цикъл и на женската стойност/подсъзнателно/

# 704
  • Мнения: 13 512
Здравейте! Днес водих дъщеря ми на препоръчан, добър кожен лекар. Каза, че има псориазис.Тя е почти на 10 години. Най-лесно е да купя от аптеката изписаните лекарства, като повечето от тях са на билкова основа, но има и един локален кортикостероид. Чудя се какво точно да направя - да спазвам стриктно назначената терапия; да я редуцирам по мои виждания или въобще да не я започвам. Четох, че псориазисът е от ония болести, дето официалната медицина не излекува. Дали да се обърна към хомеопат, дали някакви други лечения да търся. Обръщам се към вас за съвет, защото имам нужда да прочета думите от именно такива - инакомислещи хора.
На синът ми преди 10 години му сложиха такава диагноза. Обиколих всикчки светила надлъж и шир. С какволи не лекувах- нямаше ефект. Като го заведох при хомеопат, се  оказа,че не е псори, а екзема,вследствие на ваксина против бяс.За 10 години как  не се разрастна този псориазис, ами си остана на едно и също място и една и съща площ?!Сега с хомеопатията има подобрение. Но как можаха толкова лекари да виждат само едно и също нещо?!

Общи условия

Активация на акаунт