Люти чушки и бременност

  • 41 098
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
Хапвах и преди ,хапвам и сега,разбира се не количества ,но не съм се и лишавала Peace

# 16
  • Мнения: 262
точна за това щях и аз да питам, т.е. за кърменето. В момента кърмя и не ям. Много рядко когато когато много ми се дояде си позволявам една приятно лека чушка. Повече не смея. Нали преминава през кърмата

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
и аз много обичам люто,но през бременността се ограничиш,почти на пълно,освен когато мнооооого ми се прияде  Blush,но докато кърмех 6м. не съм и близнала люто  Peace

 Няколко пъти трябваше да прочета постинга ти за да схвана горе-долу за какво става въпрос!

# 18
  • Мнения: 318
и аз много обичам люто,но през бременността си  се ограничавах,почти на пълно,освен когато мнооооого ми се приядеше  Blush,но докато кърмех 6м. не съм и близнала люто  Peace

редактирах си поста  Peace


Няколко пъти трябваше да прочета постинга ти за да схвана горе-долу за какво става въпрос!

като пишеш с малко диване на ръце което щрака по клавиатурата се допускат и грешки  Peace

въпреки че не мисля,че е било тоооолкова трудно за разбиране,но... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 342
При кърменето се ограничавах, да не кажа, че рядко ядях люто.

# 20
  • Мнения: 403
Похапвах си лютичко и то доста. За бебка не и се отрази, но проблема беше, че аз повръщах и тогава лютото бешеее...не ме питай.

# 21
  • Мнения: 2 447
Хапвай си,щом ти се хапва....

# 22
  • Мнения: 4 335
Аз сьщо обичам люто,през бременността не сьм се ограничавала.

# 23
  • Мнения: 11 004
Като бременна и след това докато кърмех редовно хапвах люти чушки, чесън, къри и разни други подправки. В умерени количества няма да навредят на бебето ти.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Мисля,че не е опасно newsm78.Стига да е в умерени количества(повече май за стомаха ти е вредно,отколкото за бебето)

И аз много обичах лютото,но бързичко го разобичах,защото имах толкова зверски киселини след това,че по един ден ме държаха,стига да хапна нещо по-така.
С толкова неприятни чувства останах оттогава,че въобще не го проядох отново ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 315
Почти през цялата бременност ядох люти чушки.И на малката им харесваше - не ме е ритала докато съм яла  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 368
Аз не обичам люто, като бях бременна наблягах на киселото  Embarassed, но всяко нещо е мярка е позволено!  Peace Peace Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Като бременна и след това докато кърмех редовно хапвах люти чушки, чесън, къри и разни други подправки. В умерени количества няма да навредят на бебето ти.
И аз мисля така  Peace.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 039
Като бях бременна с Мартин на всяко ядене хапвах и люти чушки, не съм имала проблеми.

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Никога не съм яла люто (не обичам), а по време на бременността, или кърменето (особено) бих се въздържала категорично от подобна "благинка". Peace

Общи условия

Активация на акаунт