Люти чушки и бременност

  • 41 233
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 569
Обожавам люто. И докато бях бременна, и сега докато кърмя си хапвам, но без да прекалявам. По принцип чак люти чушки от онези смъртоносните не ям, но до колкото знам не се препоръчват при бременност и кърмене.

# 61
  • Шумен
  • Мнения: 41
Аз продължавам да си хапвам лютичко ,но малко ме е страх .
Но не дали ще му стане нещо на бебето  ами ако тръгна да раждам и ми се наложи клизма .... това лютото да не ви говоря как ще излиза ...... newsm45 smile3556

# 62
  • София
  • Мнения: 2 096
.... това лютото да не ви говоря как ще излиза ...... newsm45 smile3556

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Както излиза обикновено, така ще излезе и с клизмата.

# 63
  • гр. София
  • Мнения: 81
Много ми се ядеше люто, всичко ми се виждаше безвксусно, ако не е подлютено.

# 64
  • Мнения: 94
Аз продължавам да си хапвам лютичко ,но малко ме е страх .
Но не дали ще му стане нещо на бебето  ами ако тръгна да раждам и ми се наложи клизма .... това лютото да не ви говоря как ще излиза ...... newsm45 smile3556



sisiyana, то и сладкото, и лютото при клизма излизат еднакво Joy, така че няма място за притеснения.

Вашата темичка много ме успокои, защото съм върл фен на хапливите вкусове още от дете. Имам здрав стомах и дай Боже при скорошна бременност не смятам да се лишавам от люто bowuu, само ще гледам да не се отровя Sick Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 122
Минах през период в който ужасно ми се ядяха люти чушки  Joy всяка вечер хапвах по една. Не мисля, че е вредно ако не се прекалява. Освен това са пълни с витамин С  Peace

# 66
  • Мнения: 94
Минах през период в който ужасно ми се ядяха люти чушки  Joy всяка вечер хапвах по една. Не мисля, че е вредно ако не се прекалява. Освен това са пълни с витамин С  Peace

Аз не съм излизала от този период вече 24 години Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 776
    Аз си хапвам някой път люто и мисля, че не пречи на бебето.

# 68
  • Мнения: 56
аз докато бях бременна със 2то си дете хапвах люто,но каката (на 5 год  е)ми викаше-'мамо мамо не яж  люто бе ,ще подлютиш братчето ми '  Joy падах да се смея.

# 69
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И аз със вторият ни син люто опустошавах на воля. Пък я сега какъв мъж стана!!! Whistling

# 70
  • Мнения: 165
на мен много ми се дояде люто последния триместър.Хапвах си прилично люти чушки,не можех да се въздържам направо и се роди здраво бебе 3.850кг.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми се е хапвало люто, но и да ми се е,  не бих яла точно по време на бременността. Мое мнение.

# 72
  • София
  • Мнения: 372
Аз пък бях чела че лютото предизвиква контракции. И накрая на 9- ти месец, чакам, чакам... бебето не ще да излиза. 5 дена преди термин си купих люти чушки, ама мнооого люти  newsm62  и ям ли ям. Родих си на термина обаче едва ли е било от чушките. И до скоро чушките стояха в хладилника и викам на мъжо,понеже той обича люто " Яж чушки" А той " А, не, те са само за контракции тези"

# 73
  • София
  • Мнения: 1 043
Ако всички тия глупости за вредността на лютото по време на бременност бяха вярни, индийците отдавна да са се затрили като нация  Wink

# 74
  • Мнения: 56
абе хапвайте си няма страшно ,е помалко де.

Общи условия

Активация на акаунт