Feеl Unique вече доставя и в България!-2

  • 48 047
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 813
На мен преди малко ми отговориха така :

I can confirm that your order was despatched to you on 14th April, delivery should normally take 5-7 working days but occasionally it can take slightly longer, so we do ask that you allow up to 21 days.

Please let me know if you don't receive it within this time, at which point we can take further action.

Thanks for your patience.

Kind regards,

Freya Ferey


Добре, 5-7 работни дни минаха отдавна. Явно сега ще трябва да чакам 21 работни да изминат.

# 706
  • Мнения: 2 768
A aз вчера получих поръчка изпратена на 28.04. Да не би нашите пощи да са забавили "вулканската" партида?

# 707
  • Мнения: 4 187
Същото съм получила и аз, плюс предложение да потърся пратката в пощенският си клон  Crazy ! Ами аз ги получавам на три различни места, ЦП - 2 гишета , и клонът близо до нас , не мога да обикалям наред  Tired, пфууу......

# 708
  • Мнения: 1 813
На мен не са ми го предложили понеже предвидливо им писах, че там няма нищо. И аз реших, че я ми мотат известие отново, я нещо друго, но не.

# 709
  • Мнения: 1 037
Не е проблема в сайта, вижте че и по останалите сайтове се получава такова забавяне с пратките пратени по време на "вулканския прах". Чакаме търпеливо и това е, ще дойдат Peace

# 710
  • Варна
  • Мнения: 737
Ударих на камък с този тракинг номер, получих това

With our FREE postage option, items are sent via standard Royal mail 1st Class so tracking numbers are not available. I’m sure your item will arrive in the next few days.

Остава да почакаме...

# 711
# 712
  • Montana
  • Мнения: 49
На мен не ми направиха намаление от 10%  Sad
Изпратиха ми мейл,че ще ми върнат разликата (10%) , много са коректни  Grinning

# 713
  • Мнения: 4 202
Преди малко пуснах за пръв път поръчка от този сайт, но са ми обърнали паунда на ужасен курс, почти 10 ст. над курса на БНБ  Tired

# 714
  • Мнения: 167
Гледаш курс продава на твоята банка. Simple Smile

# 715
# 716
  • Мнения: 4 435

И аз съм с тях в момента. Редувам ги с друга серия на Tigi. Доволна съм.
Но не съм ги взимала от тук.

# 717
  • Къде ли не
  • Мнения: 693
Здравейте!
Следя ви отдавна, но все не се решавах да поръчам, заради слабата сигурност на сайта. ( това са думи на мъжът ми) И понеже изобщо не ми се даваха по 20 - 30 лв. за козметика на Веледа тук в Бг, намерих един сайт със биокозметика, която доставя до тук. Доставката е включена в цената на продуктите и нещата които поръчах аз са по - евтини от същите във feelunique. Плаща се чрез Paypal. Ето го и адреса:
http://www.zknatural.com
Хубав ден на всички!

# 718
  • Мнения: 284
Момичета имам две покани от пощата, явно са нещата ми от feelunique и lookfantastik  Crazy Най-накрая Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 722
           На мен днес са ми донесли на домашния адрес поръчката от 21 април. Надежда има за всички!

Общи условия

Активация на акаунт