Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 969
Честит рожден ден Дани Пух! Много здраве, щастие и любов и много да те радва малкото слънчице.
Честита месечинка на всички бебоци.
И аз съм сама с децата днес. Нашия тати пак по работа, не че мен това ме огрява  Naughty Но за празниците се надявам наистина да сме целодневно заедно.
И вашите ли бебоци почнаха да спят по-малко. Папи днес почти цял ден му се събира 30-40 мин. сън, Заспи и след малко мрън мрън. Сега май се унесе вече.
А навън какъв е студ. Тези дни май никъде няма да се ходи. Ама каката си иска навън и може утре да излезем навлечени замалко, ама без бебо де. Още ми е много малък да го изкарвам в такива студове.

# 31
  • Мнения: 1 668
Ева не е излизала от няколко дни и тя милата полудя вече... Ама утре съм на трастиката и майка ми със сигурност ще я държи у дома, че за нея 0 градуса си е кучешки студ и не било за бебета  Joy. Ако искате да направим една сбирка към 28-ми, 29-ти ако сте свободни, пък за Ванира след НГ ще направим втора  Joy. Поводи да има да се събираме... Казвайте, аз съм насреща.
Моони, провери в била. В метро и да има докато изровиш всичко в тоз огромен магазин, а и огромните разфасофки и на финала ще ревеш...
Аз 2 дни полудях у нас... Нали не съм свикнала... Ще видим как ще избутам близо 2 седмици у нас.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 226
запис

# 33
  • Мнения: 617
Ванирка, те и пържолите не са за тая вечер, ама клопат с вилиците докато не ги сервирам.Аз ще си имам и 7 постни ястия, ама нали и рибата е постно, та ще я включа.
Герчо, вярно бе...и там ще проверя.

# 34
  • Мнения: 103
Софи, Габи хич не будува- средно по половин час след ядене.
Моннннче, и ние не сме по постното, дори и на Бъдни вечер  Blush.
Преди време (не на Бъдни вечер, разбира се) реших да предложа яйца по панагюрски, след които мъжът ми вика: "дай сега основното"  Joy.

# 35
  • Мнения: 909
Simple SmileЗапис и от мен... ставам ,защото ще къпем мъничето....а и ще гледам филма по нова...препоръчвам го на тези които имат тази възможност да го гледат...лека и спокойна вечер на всички Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 715
запис.Утре повече Simple Smile

# 37
  • Мнения: 65
Запис,отиваме на баня

# 38
  • София
  • Мнения: 1 580
Днес за пръв път изкъпахме бебо в 19.30 и го сложих да спи в 20.00 вместо в 21.00ч. Струва ми се, че по-лесно заспа от друг път... ама пък и като цяло днес е много спокоен и кротък, та не знам дали това е причината. Деси беше пускала нещо по въпроса за времевите интервали за най-лесно заспиване на бебовците, ама не си спомням какво беше. Нещо се отплеснах тогава и не го прочетох.  Rolling Eyes Гладиатор сме го гледали вече 100 пъти... аз чакам филма по канал 1 с Анди Гарсия и Мег Раян. Още преди сумати години исках да го гледам и така и не се наканих. Не знам мъжът ми как ще го издържи, ама изгледахме де що имаше филми в нета и няма избор  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 463
Искричка, би ли пуснала линк към магазина, чрез който беше поръчала от Кларкс, че го забравих.

http://easilyshopping.1gb.bg/
Това са хората ,вече са ми пристигнали при тях нещата и на 20-ти казаха че тръгва и камиона към БГ ,та скоро,писали са че около Коледа ще ми се объдят да платя и да ми ги пращат newsm44

Софи и Белославка беше така преди време , но се промениха нещата и сега много спи. Един час след хранене заспива много сладичко и най-малко час спинка, понякога и до следващото хранене спи Hug
Вчера от мола си купих много готина книжка за храненето на бебоците, ще я намеря в нета и ще ви пусна линк, с рецепти за пюренца даже и храни за по-големички дечица  Peace


Ето я http://www.books.bg/books/85/145767.html

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Привет и от мен. Миркам, мерси за темичката!
Искричка, и аз си я купих тази книжка, даже онзи ден пуснах линка към книжарница Хеликон - определено си заслужава паричките!
Addri, и ние днес направихме така и резултата - заспа в 19,45 и спа цеееели 45 минути  Shocked И в момента баща му го гушка, за да се унесе пак, да видим как ще е нататък през нощта.

# 41
  • Мнения: 76
И ние тази вечер изкъпахме бебо по-рано и заспа ведна,но да видим до кога  Thinking
Мирка мерси за темичката Hug

# 42
  • Мнения: 32
Момичета,вие всяка вечер ли къпите бебчетата.Аз напоследък започнах да пропускам и съм в чуденка дали е редно  newsm78 newsm78 newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 1 580
Хех, при нас резултатът от ранното лягане е, че се събуди пак точно в 21.00 за да си търси цицата  Laughing

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 21:43 от Addri

# 44
  • Мнения: 20
Записче в новата тема! Ние вече заспахме. Хайде до утре Hug

Общи условия

Активация на акаунт