Кюретаж и забременяване след това - 8

  • 26 019
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 488
Привет, момичета!
Нямам никакво време за темата, но да знаете, че мислено съм с вас!!!  Hug  Hug  Hug
Понеже ще липсвам по празниците отсега да ви пожелая по едно чудо за всяка  Heart Eyes
Аз така и не се наканих да отида на профилактичен преглед  Confused каква е тая безотговорност, дето ме налегна не знам...след нова година ще е...иначе и кървенето след миседа и после цикълът си бяха нормални, сякаш нищо не е било...та така де...
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И МНОГО ЛЮБОВ!!!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 686
Ето ме и мен. Бонджорно на компанията Heart Eyes

Аз съм на работа, защото вкъщи ще психясам.
kastaliq , и аз искам с вас при мартенките Laughing
mmmStelxen_m, късмет със стимулацията, кажи ще стискаме палчета.
impuls , наистина може да опиташ при д-р Александров, ако не можеш да си запишеш час при него, може да пробваш при д-р Ковачев, мисля че той прави инсеминации във Варна и часове за него има. Двамата с д-р Александров са в един екип.

Момичета, моето чхг днес е 197.90 Crazy Не мога да разбера защо се качва, след като аз абортирам, тече ми цикъл. Докторът само ми вика спокойно, обаче къде го продават това спокойствие да ида да си купя от него Confused Нерви нямам вече, идват такива хубави празници, а аз дори не съм украсила вкъщи, не ми се празнува.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 694
Момичета, моето чхг днес е 197.90 Crazy Не мога да разбера защо се качва, след като аз абортирам, тече ми цикъл. Докторът само ми вика спокойно, обаче къде го продават това спокойствие да ида да си купя от него Confused Нерви нямам вече, идват такива хубави празници, а аз дори не съм украсила вкъщи, не ми се празнува.

хм newsm78 това незнам колко е хубаво...сигурна ли си че абортираш newsm78 отиди при друг лекар...ако правиш спонтанен аборт/уж/ а чхг не пада,знаеш накъде може да наклони....

# 19
  • Мнения: 1 325
Хоп и аз тук.
Май нещо се опитвам да се разболявам, вечер ме втриса яко, постоянно ми е студено, а хич не съм зиморничава.Ще се лекувам , че в други ден летя и трябва да съм здрава.
Amalleira , и всички останали момичета Hug Hug Hug
nuclearbaby , правила ли си някакви изследвания до сега?Аз съм сигурна, че новата година ще е твоята Hug

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 15:08 от mari_rus

# 20
  • София
  • Мнения: 10 694
Хоп и аз тук.
Май нещо се опитвам да се разболявам, вечер ме втриса яко, постоянно ми е студено, а хич не съм зиморничева.Ще се лекувам , че в други ден летя и трябва да съм здрава.
Amalleira , и всички останали момичета Hug Hug Hug
nuclearbaby , правила ли си някакви изследвания до сега?Аз съм сигурна, че новата година ще е твоята Hug
ще летиш здрава, само наблегни на витаминките и други безвредни илачи Simple Smile
аз след нова година,таман ще ми дойде някъде на 2,3 януари мц-то и след него на чисто, мъжо също ще направи една спермограма, аз ще започна с тромбофилия,АФА,НК клетки и ще видиме още какво,на 26.12 съм на преглед и ще седнем с лекаря да направиме списък какво да изследвам.

# 21
  • Мнения: 286
И аз да се запиша. Дано 2010г. да е късметлийска за всички.
Baby Love®, благодаря за темичката.

# 22
  • Мнения: 14
impuls , наистина може да опиташ при д-р Александров, ако не можеш да си запишеш час при него, може да пробваш при д-р Ковачев, мисля че той прави инсеминации във Варна и часове за него има. Двамата с д-р Александров са в един екип.

Благодаря ви за инфото. Мислила съм и за Варна, но докато там има противоречиви мнения то за Плевен са само суперлативи. Но наистина Варна ми е по-близо, а и щом казвате. Притеснява ме, че след аборта не са ми правени никакви изследвания-казва лекаря "чиста си като сълза" и толкова-но на око е лесно. Та живот и здраве- ще се пробвам догодина.
Дала съм си срок до 31.03.2010г. ако не стане- при чичо доктор.

Още веднъж благодаря ви!

А ти как си? С това покачване на ЧХГ направо си е странна работа-  newsm78 Hug

# 23
  • Мнения: 502
impuls, на мен също не са ми правени никакви изследвания след аборта. Една седмица след кюретажа, гинеколога ме извика да ме види на ехографа, каза, че съм се изчистила и че матката се била прибрала и да чакам МЦ между 15.12 и 31.12 ( кюретажа беше на 20.11). Това беше! Вчера леката дойде и сега си мисля, след като ми свърши да ида на един профилактичен преглед, ей така, за мое си успокоение, макар че нямам никакви оплаквания!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 686
impuls , защо за Варна да има противоречиви мнения? Виж ако е за екипа на д-р Монастирска или Майчин дом, съм съгласна, но за екипа на АГ Варна и д-р Александров, аз не съм прочела нищо лошо. Навсякъде е само хвалебствия. Лошото е, че доктора явно има много пациентки и не се записват часове. Аз сега даже връзки съм пуснала Simple Smile Всички съветват да не се опитваме да си записваме час за д-р Александров през секретарката, а да му звъним на телефона или да го причакаме в АГ-то Simple Smile Или да се записваме при д-р Ковачев. Успех каквото и да решиш Hug

Аз физически се чувствам добре. Утре май ще ме гледат на ехограф, да се изчистело кървенето малко от матката. Смятахме за празниците да ходим на гости на свекърва ми в Силистра, обаче нещо ме е страх ... да не вземе да стане някоя беля и да не съм си във Варна, та май с моя мъж ще сме си самички на Коледа ... горкия разминаха му се трапезите Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 167
Ето ме и мен,при сладките дами и кофти темата Mr. Green.

nuclearbaby,аз съм сигурна,че на 15 ден след аборта бях в овулация,така че всичко е възможно.И аз като теб чакам на 2-3 да ми дойде Tired
mmmStelxen_m най-силните палчета са за теб.ДАНО,ДАНО,ДАНО да стане бебчо.
Момичета,аз в началото на декември спрях да вярвам в чудеса.Сега разчитам на себе си само Mr. Green и 2010 ще съм мама,каквото и да ми коства

# 26
  • Варна
  • Мнения: 686
Добър вечер Heart Eyes
Аз туко що се връщам от друг лекар - отидох в спешния кабинет в Майчин дом. Докторът потвърди, че съм в цикъл, матката е празна. Каза обаче, че чхг-то е като за съвсем нормална бременност, но да не се надявам, защото лигавицата е 3,7 мм. Аз не че се надявам, де. Каза задължително да продължавам да следя чхг-то. Вариантите са три - първо чхг-то пада и правя аборт, второ чхг-то расте нормално /тук е невъзможното/ и трети вариант, чхг-то продължава да расте, обаче не се удвоява, което е един от симптомите на извънматочната бременност. Освен да чакам и да спонсорирам лабораторията на всеки два дни, докато не се установи, къде е тази ми ти бременност, друго не мога да направя.

# 27
  • Мнения: 10
Мила, Amalleira, лежи доколкото може повече, пък то ще се разбере кой вариант е, но във всички случаи си лежи (за който и вариант да иде реч ще ти се отрази добре) а това за празника добре си го намислила - по-добре НЕ пътувайте  Naughty за подкрепа ще ти кажа така се случи, че аз също ще съм си с мъжото само, за Коледа но специален празник винаги може да стане   Wink  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 686
Twinkle , не знам какво да правя. Аз физически се чувствам добре. На работа ми е по-добре, защото си отвличам мислите, седях вкъщи от 17-ти до вчера, само се психясвам, изчетах темите за извънматочна, разни статии и толкова ми трябва на мен Shocked Но и на работа не се натоварвам особено, шефката и едната ми колежка знаят какво става и така, седя си на стола и бавно и кротко си работя Grinning

Ех, момичета, така си мечтая всички да се изнесем от тази темичка - толкова сме много, спокойно можем да напълним една отчетна тема Grinning

# 29
  • Мнения: 10
Ох, сладурче сигурна съм че всичко ще е още по-добре... радвам се че физически се чувстваш добре НО имай си едно наум и не пътувай ... сигурна съм, че си разумна и можеш да прецениш за себе си, но да не стане някой кръвоизлив и да се чудиш какво да правиш ...  Thinking ...
Amalleira, гушкам те и всички от шантавата ни групичка  Hug  newsm51
да знаете , иде и нашето време само малко здраве и късмет  Peace sohappy yesyes lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт