Последен напън вече е настал.. до нашия февруарски бебевал...(35)

  • 20 381
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Нещо не съм в настроение тези дни  Sad ама то как да съм, като 'ШеФа' ме затрупа с работа, която иска да е готова до края на годината.То вярно, че няма да се ходи никъде по празниците ама това не означава, че няма да ги чествам!
Иначе ние ВСИЧКО сме купили за бебето вече, с изключение на количката(няма наличен този цвят който искам) и бейбифона.Ще снимам тези дни.

Аз си имам всички екстри на бременноста!!!Линеа негра, която вече ми е до гърдите,коластра,някъде от към 6-тия месец и стрии от едната страна на корема(там се е наместил момъка).

# 31
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Запис! Hug
Понеже съм си написла отчета в предната темичка реших да си го копна и тук!
Завърнах се от скиторене!
Да се отчета: младежа е добре - според доки тежи 1650 и е дълъг 39 см, очертава се като тапа  Mr. Green малко по-нисък и малко по-тежък от нормата  Joy,  дано се метне на моя род, че да ми е дълъг поне  Laughing.  Но позата, която е заел е страшна - дупето ми е под десните ребра, главата му под левите, съответно крачетата до дясната кост на таза. Смяхме се, че ще е опак лапе! Само да ми е здрав! За почти 2 месеца съм качила 3 кг. Изобщо доволна съм! Hug Качих покупките в албумчето най-накрая! Лека ви вечер!

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 20:09 от Dallcheto

# 32
  • Мнения: 27
Здравейте мацки!

  Искрено съм се смяла със  "цвикът" - т.е. коластрата! Питах мъжът ми знае ли как се казва тази жълтеникава течност,  а той каза , че няма и  идея за какво му говоря! Ех мъже , мъже, добре са си, вятър ги вее на бял кон!! А на нас ни се пече яйцето на г...!!!   newsm12

  Днес щяхме да ходим до един магазин да пазаруваме разни  неща за бебо, но колата не пожела да запали, и се отлага за утре!!      newsm09
   
  Поздравления за всички , за  хубавите новини от прегледите!

  Бръмби, голямо мерси за темичката!   newsm51

# 33
  • Мнения: 240
И аз нещо не съм в настроение за писане, а пък и нямам много време. Уж съм в болничен, а нямам грам свободно време, но какво да се прави  Rolling Eyes Ще ви изчета тези дни...
Моят сладур бил дългокрак, каза лекарката днес Joy Направо ме разби. Видях му сладките бузки и както винаги не спря да мърда... голям калпазанин  Heart Eyes Снощи ме събуди към 5ч. и сън не ме хвана след това.
И мен си ме хваща шубето от самото раждане, да идва и да минава, че да не го мисля повече  Laughing

# 34
  • Мнения: 112
А, докато не съм забравила да попитам:

Pilio, наред ли е всичко с теб, мила. Нещо съм сънувала днес следобед  ама единственото, което помнех като се събудих е твоят ник  newsm78

# 35
  • Мнения: 97
Честита ни нова темичка и благодарности заБръмби    bouquet
Поприключи и този ден Crazy
Мъжът ми го давам на който иска за свободно ползване ( без полети  hahaha), само да ми го връща, че няма кой да чисти и подрежда вкъщи Mr. Green А най-добре да ги съберем мъжете - хем да си готвят и ядат, хем нас да ни оставят на мира и по бира Mr. Green
Относно хобита - споделяме едно общо - фотографията, там драмата е кой с кой фотоапарат да снима и кой по-хубави снимки прави Mr. Green Но се преживяват тези спорове някакси- това да са ни кахърите Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 40
Да се запиша и аз! Благодаря, БръмбъзъчеHug  bouquet Страхотна ни е темичката.

Поздравления на Далчето, Сашкова и на всички останали, ако пропускам някого, за хубавите резултати. Далче, покупките ти са невероятно сладурски.  Hug Flowerofdreams, не се притеснявай, всичко ще е наред. Честита ти новопоказала се, макари късно, мома!  stork-girl

Аз коластра нямам, нито стрии. Само линея негра е налице от 5-ти месец, ама не ми пречи, нали ще се махне после...

Отивам да вечеряме с мъжо, че сме гладни. Досега намествахме хладилника и си го подреждах. Имам си нов хладиииилнииик!  newsm44  ura dance

# 37
  • София
  • Мнения: 6 011
Поздрави на всички за добрите новини!
Flowerofdreams, нали не ти се пътуваше по празниците.  Laughing Hug
Много са ви хубави покупките, момичета!
Сега редих дрехите на Макс, леле-мале, трите предвидени чекмеджета се напълниха.  #Crazy Тепърва все пак ще се купи още нещо, а и чакам втората употреба от близнаците.  Laughing Успокоих се, че детето ми няма да е голо, а чорапите ги броих около 20 чифта плюс десетина шапки.  Laughing

# 38
  • Мнения: 24
Ника, и при нас положението е същото. Явно при второ дете е по лесно, има много дрешки, пелени, одялца и всичко нужно от първото.Аз като изпрах дрехите от каката и чекмеджетата се заеха.Викам на моя мъж- дай да купим поне ново костюмче за изписването и той се хили...

# 39
  • Мнения: 1
Честито на Мемориа Hug




Честито на майчетата ,които вече официялно в майчинство Flutter

за контракциите какво да ви кажа / момичета няма как да ги сбъркате  #Crazy и няма начин да родим без да усетим  ,че бебока излиза . . .  . .  Joy

целувки мами

# 40
  • Мнения: 97
Танче-мецанче
Честита придобивка- празен да не остава  bouquet
За дрехите - ще се купува скрин тука тези дни,колкото и да не ми се иска  ooooh! Поне откъм дрехи засега положението е ок:)

# 41
  • Мнения: 7
Контракциите са си точно това - стягането на корема. Но не знам защо някои ги усещат болезнени. Аз напоследък доста често имам контракции, но не се притеснявам, смятам, че са подготвителните. Иначе и предния път когато раждах дъщерята не си спомням контракциите да са били болезнени, няма такова нещо. Започна да боли, когато направих 5см. разкритие и ми спукаха околоплодния мехур. От там нататък тия още 5см. до пълното разкритие си бяха доста болезнени, но пак не боляха контракциите, а самото разпъване на шийката.
Иначе благодаря ви, че харесвате коледните мотиви на темичката, като минат празниците ще се върнем към стария вариант, включих новите момичета и какво още...
Ааа, и аз като Ника освободих две чекмеджета от скрина за бебо, но съм в очакване на дрешляците и имам големи съмнения, че ще ми стигнат. Това освобождаване ми дойде много трудоемко. Сега лежа като труп.

# 42
  • Мнения: 143
Да се запиша в новата тема
Току що си изгладих всичко за бебо.Тези дни ще видя какво липсва от списъка койта съм си приготвила и ще го набавям и вече съм готоваааааа.

# 43
  • Мнения: 7
Налика, аз в предната тема те питах, но едва ли ще се връщаш да четеш. Термина ти не е ли като моя на 9-ти февруари? Какво секцио на 10-ти ти се привиждаше?

# 44
  • York
  • Мнения: 826
Минавам да се запиша само. Утре ще чета.

Темичката е страхотна!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт