Лекарско мнение за пола на бебчето

  • 7 164
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Не съм чувала за такова нещо. Звучи ми несериозно. Но знае ли ги човек днешните лекари. На маймуни се правят да ни впечатлят.

# 16
  • Мнения: 5 017
Преди 30тина години по това са се опитвали да познаят, явно не много успешно  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 58
не вярвам по тоновете да определи пола на бебето

# 18
  • Мнения: 116
На мен сестрата на женската консултация по тоновете ми позна,че е момиче(аз вече знаех,а тя не),но все пак шанса да познае е 50 на50,такаче не е много трудно Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Не бях чувала, че и по тоновете определят пола, но четох наскоро нещо такова тук  Rolling Eyes
Първия път колко гледаха и пак не познаха, та на едни тонове ли да вярвам Mr. Green

# 20
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Цяла бременност не можаха да го опредлят мойто диване, ту надупен бил ту свит на топка - ни ехограф ни тонове им помогна така че аз не вярвам това да е критерии по скоро на тото ми прилича Mr. Green

# 21
  • Мнения: 69
Първият път след 3 видеозона-три пъти ми казваха че ще е момиченце.Та купихме си ние червена количка,розови одеалца и дрешки и се роди момченце.Вторият път познаха обаче,ама аз вече с едно наум-та все в жълто -зелени цветове купувах.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
Да, чувала съм ,че по тоновете може да се определи пола на бебето ,но на мен не са го определяли по този начин .

# 23
  • Мнения: 1 558
Не съм го чувала това за тоновете Thinking При мен „видяха„ пола на бебето и то много точно Wink

# 24
  • Мнения: 529
Преди 30тина години по това са се опитвали да познаят, явно не много успешно  Laughing
ДА,това е така. Peace

# 25
  • Мнения: 9 814
Чувала съм го да.
И с двете си бременности съм лежала в болница за задържане и сутрин акушерките минаваха да чуят тоновете на бебетата.
"Аууу, тук момченце се крие!", бяха коментарите и двата пъти.
 Laughing За справка- подписът ми!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз съм чувала за този метод по тоновете на бебето да се разбере какъв е полът. Иначе не смятам че може по това да се разбере.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 128
Изобщо не се впрягай за тонове, форми на череп и дължина на бедрени кости (каквито глупости ми наговори моята гинеколожка докато бях бременна). Тази същата ми каза, че според сърдечните тонове бебето ми е момче. Точно седмица по-късно на феталната морфология ми казаха със 100% сигурност, че бебето е момиче!
Та не се връзвам на разни тонове... Все едно да хвърлиш боб или да гледаш на кафе  Naughty

# 28
  • Мнения: 8 999
Единственият, който пое 100% отговорност за пола, беше лекарката, която ме прегледа на 3Д. И то, защото ясно видя и при двете ми бременности половите органи на детето.

# 29
  • Мнения: 6 097
да чух нещо такова но не зная колко е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт