Ноемврийчета 2005 - 29та коледно-първомартенска-първоюнска тема

  • 63 131
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 904
например ако почне да се тръшка, вместо да и се ядосаш просто започни да се смееш. Или пък я целуни. гаранция, че ще спре с тръшкането на момента  Grinning Grinning

не е сигурно, да ти кажа.

майче, лепи феите. След две години не знаеш какво ще им харесва. Може би ще харесват прилепи или героите от някой нов сериал.

# 511
  • Мнения: 152
Аз приключих с боядисването. Ето резултата - http://www.facebook.com/album.php?aid=90263&id=1493268563. Ако не виждате кажете да го направя видим за всички. Доволна съм - все пак съм дала за всичко само 65лв. А и така вложих и нещо от себе си.

# 512
  • Мнения: 592
buba_katinka  - чудесно ти се е получило Peace

микки  - ползотворна отпуска да си изкараш. наиситна отдавна не беше писала, миналата седмица тъкмо се сетих за теб и щях да запитам къде се губиш Simple Smile

Dominika   - голям майтап наистина да се засечем някъде по улиците или в МОЛ-овете.

Засрамете се - да не се обадите Crossing Arms

От кога чакам прословутите 5 год. уж да се кротне Ники...ама не. Не че се държи лошо детето, по принцип, но днес при личната лекарка такъв цирк направи, че сякаш не беше моето дете. Скоро смених личната и тя не я познава добре, та днес вероятон реши че е някакъв пълен олигофрен ooooh!

А иначе за подаръци - Ники също ще има нови златни обици, вероятно такава къщичка и така желаната лилава рокля от миналата година, която още е актуална.

# 513
  • Мнения: 811
Бубе, къщата е невероятна! Както ти писах и във Фейсбука, Ади иска същата  Laughing

Сиса, срам, не срам - не сме мръдвали от хотела цяла седмица, защото колата беше затисната на паркинга на хотела. Изобщо паркингът дори беше далече от хотела и цялата манипулация по местене на кола и ходене до варна беше много сложно нещо .... Но пък защо да не прескочим пак до там. Да си уговорим среща, а Simple Smile

# 514
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сисса, не се губя, тук съм, но по другите отчетни. Сега обаче и тук ще бъда редовна, както се вижда де, то през постинг все пиша.
От днес подновихме разходките в планината с една приятелка. Юни месец пак ходехме, но като започнаха жегите и се появиха змии и се отказахме. Има в планината един кръст над Карлово, изработен е за благоденствие на града. Мястото е много хубаво, има пейчици, параклис, чешмичка. От там севижда целия град. Имам някъде снимки, но трябва да кача и ще ви покажа.
Като казах, че имам снимки, малкия хакер Ачко ми скри по някакъв начин снимките от раждането му до днес, около 20 ГБ. Не са изтрити, но се виждат само през програмата, която е към фотоапарата. Сложно е, писах в един форум за системни админи, и те се видяха в чудо, не става и не става да се видят. Аз намерих начин да си ги копирам и сега като луда записвам на дискове. Като приключа, ще кача малко нови снимки и ще ви пусна да ни видите колко сме пораснали.

# 515
  • Мнения: 592
ДУ!
Да раздвижа малко темата, че ми омръзна да я гледам на дъното на страницата.
Пожелавама спорен ден и ароматно

а сладкарките да почерпят с нещо сладичко Wink

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 14:29 от Sissa

# 516
  • Мнения: 9 904
румънската преса ли четеш? Simple Smile

ние имаме гости от бг и ги развеждаме насам - натам. Обикаляме най-любимите и красиви кътчета, а вчера се качихме и на бурж Калифа, най-високата кула в света. Доволна съм, добре са го измислили. Деян става за екскурзовод, обяснява на гостите каквото знае Simple Smile а Ясен стоически изтърпява всичко  ooooh!

# 517
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ха, добър ден!
Кафе не пих, вестник не четох.... ама поне да се запиша, че темата май освен коледно-първомартенска-първоюнска тема ще бъде още веднъж коледна... Ваньо най-сетне тръгна на градина. Не съм ви казвала, ама преди две седмици в Габрово така лошо паднал, че си беше разбил главата.... имаше огромно кръвонасядане на скулата и в дясното око, но за щастие няма да останат последици. От вчера е на градина, даже бях на родителска...Хубавата новина от детската е,че вече са с нова дограма и басейнът е готов за ползване. Днес ще се знае от кога започва плуването и колко ще струва.

# 518
  • Мнения: 592
Като свърших с българската, прегледах и румънската Wink - както се вижда не ми се работи много, много днес Rolling Eyes

diddi   бързо възстановяване, а това да има басейн в градината е повече от чудесно. Страхотно за вас. Във Варна нещата с басейна стоят много зле - много желаещи и недостатъчна база. От 1-ви този месец подновихме балетните тренировки, а плуването ще остане мечта неосъществима и тази година Sad

# 519
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да ми има човек проблемите. Тъкмо подновихме планинарстването и сега пък се появи мечка. Пуф. Разкъсала едно животно малко над Карлово. Излезнали са хайки, дано скоро я хванат.
Днес се направих на отзивчива родителка и ходих до Пловдив да взема на цялото ОДЗ учебниците. Като съм отпускарка, поне да си уплътнявам времето. Естествено, съчетах полезното с приятното и набързо купих едно яке за Мартина и едно за мен, че какъвто студ хвана, то направо си е за зимни якета. От един немски сайт чакам и гумени ботуши и за двамата.
Ей тук малко снимки, да ни видите колко сме пораснали
http://www.facebook.com/album.php?aid=2063692&id=1243067880&l=7ff369956d

# 520
  • Мнения: 9 904
те са пораснали много, ама ти изглеждаш като на 20  Peace

# 521
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Че не изглеждам на 20 е ясно, ама съм доволна, че поне хормоните ми се наместват вече и свалям още и още кг. Остават още някакви си 10 за да си върна кг отпреди забременяването с Мартина. А бях +30. И като се има предвид, че освен разходките в планината нищо по-сериозно не съм предприела.

# 522
  • Мнения: 3 089
ама вярно изглеждаш като на 20! и си много, много отслабнала - нищо общо с предишние снимки, които си пускала тук!

на плуване тръгна и камен. и двамата са в петък, но тя е от 2, а той от 4. не съм рдостна заради доспиването по обедно време, но си давамсметка, че и да ходи на плуване, и да не ходи, петранка така и така не спи в детската - притомява се в леглото, обръща гръб на другарката и симулира дълбок сън. обаче не спи. в следствие на което има огромни, дебели, подпухнали сини торби под очите си. и аз нищо не могада направя по въпроса  Rolling Eyes

а сега тръгваме към пеене - и двамата ходят не пеене, моля ви се  Wink
 

# 523
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
По темата за извънкласните /извънградинските може би/ занимания. Плуване за съжаление никъде няма в града. Дори открит басейн си нямаме в Карлово. В Баня /на 6-7 км от Карлово/ има спортен басейн, на който тренират триатлон и деца. Обаче. От миналото лято някой го е взел под аренда и естествено не функционира. Все пак се надявам догодина да го пуснат, защото така и така под 6 годишни не вземат.
Засега ще записвам Мартина на тенис на корт. Май месец ходихме, но тъй като нямало деца на близка възраст ни отказаха. Тия дни ще намина да видя сега как стоят нещата. Цената е 12 лв за 8 тренировки.
В градината ще учат английски, безплатно, общината е назначила учител за 3-та и предучилищна групи. Миналата година ходеше и на състезателни танци и сега ще продължи. За скромната сума от 5 лв на месец, два пъти седмично. Това в градината, учителят ходи там и ги занимава на място.
Рапорт даден!

# 524
  • Мнения: 3 089
'баси цените, не ме извинявайте!

при нас плуването е 9 лева/посещение, което е ниска цена;
английски в ДГ - 20 лв/2п.с. за х 30 минути - камен ходи, петра ходи в ББС центъра, където е 400Е за година (2п/с. х 1.5 часа);
танците в ДГ са 16-18 лева - латино, художествена или народни; за 2ро дете има 50% намаление; петра е на латино и художествена, камен е на латино и народни;
приложното в ДГ е 30 лв/2 п.с. х 3о мин. - отказах го - само с глина мажат, а у дома много повече неща правим;
пеенето е 16 лв - 2п/с х 1-1.5 часа в Двореца на децата;
конструирането пак е толкова някъде, но имам отстъпка заради 2ро занимание, 2ро дете и плаане накуп, което значително намаля таксата;
итака общата месечна сума, давана под формата на такси за градини, вътреградински и извънградински занимания за двете деца е 503 лева на месец. в тия пари НЕ включвам закуските, плодовете, соковете, както и книжките за награждаване, които вървят в комплект с плуването - храната преди, а наградите след, но май и тях трябва да сложа - то си е незадъжителен разход, свързан с извън-градинска дейност; значи към 600 лева е стане; ми скъпо ми е, а знам, че и още по-скъпо ще става  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт