Женско име с буквичката "Д"-давайте съвет...

  • 23 809
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Дориана, Дениз, Дебора (Деби), Денислава, Доротея

# 16
  • Мнения: 171
Дамяна  Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Дария  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 781
Твърдо за Димана - хем имен ден ще си им детето, хем звучи силно. Дария също ми харесва ама що Дарии се народиха Grinning

# 19
  • Мнения: 19
Дориана-аз пък не си харесвам името   Thinking  ,но ми харесват най-много-Дария,Десислава,Дениса,Доника,Джулия!   Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 368
Дара, Дария, Дея Peace

# 21
  • Мнения: 219
Деа много ми харесва на мен.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 803
Имената и на трите ми деца почват с Д. Mr. Green
И дори въображаемото гадже на най-малкия се казва Диана.
Аз харесвам Деа за момиче.Също и Деница. Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 564
Племеницата се казва Дария . Много ми харесва това име.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 564
Десислава звучи много достолепно.

# 25
  • Мнения: 10
Благодаря Ви-страхотни сте.И аз най-съм се ориентирала към Дария,само че мъжът ми нещосе опъва.Голямо навиване ще падне.Еми явно с него няма да стигнем до 1 мнение-ако трябва.....ще. fight
Ще изчакам още ваши мнения и след това ще го накарам да влезем заедно във форума ,и да решаваме вече.
А пък Дианите не искам да ги обиждам-хубави са им имената-но всяка 3-та моя позната е Диди,пък и след 15,20 год си мисля ,че по-няма да е  актуално...

# 26
  • Мнения: 350
Даная,Дарина и моето разбира се да предложа Blush

# 27
  • Мнения: 28
Според мен идеята на мъжа ти е страхотна. Даяна е много красиво име. Хем е нежно, хем звучи някак гордо....И не е задължително да има галено и умалително.

# 28
  • Мнения: 574
За мен най-красивото име с Д е Деница Mr. Green/и аз предполагам, че така се казваш, заради ника ти/.
Дияна също много ми харесва Peace Обръщението Диди също Peace
Други имена, които ми харесват са Димана, Диляна, Далия.
Малката ми племеничка се казва Димитра. Отначало никак не ми харесваше, но свикнах и сега ми е ОК като име. Така че и това е предложение Rolling Eyes
На мен лично Дара, Дария, Дарина не ми харесват като имена - груби са ми Confused/лично мнение/

# 29
  • Мнения: 863
Дамяна  Peace
Дария и Дара стана много популярно напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт