Много активни движения на плода!

  • 28 710
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 420
Според мен е по-притеснително ако не усещаш бебчето да се движи, отколкото ако рита  Grinning Когато бях бременна с дъщеричката, тя беше такова активно бебе и сега си е диваче  Mr. Green Не се притеснявай  Wink

Това бебче от скоро го усещам, но като че ли е по-кротко  Grinning

# 31
  • Мнения: 158
моят мъник беше същия. риташе ме и се въртеше денонщно. дори когато бях в седмия месец имаше еди ден, в които не го усетих и веднага отидох при лекарката си от страх да не се случи нещо, а мъника просто решил да си почие и после пак започнахме маратона. и само за инфотмация: сега е същия, не се спира за 5 мин да си поигарае, а само смъва кде каквото има. така, че от сега ти желая успех и ТЪРПЕНИЕ

# 32
  • София
  • Мнения: 85
Радвай се на движенията - ще ти липсват после!
Моят мъник още в 15-16та седмица ме риткаше и никой не вярваше докато не изшути ехографа на доктора.
После до последно всяка сутрин краката ме бутаха от ново местенце - ляво, дясно, горе, долу...нямаше спирка, а аз само ги потупвах леко да се наместят на по-безболезнено място. Ставала съм вечер и да се разхождам, за да се приспи.
И сега е същото диване - по цялото легло се мята откакто се е родил - слагам го да спи и го намирам завъртян напряко на леглото до решетката забил глава и като няма накъде се кротнал за малко и ми се хили.

# 33
  • Мнения: 60
Няма място за притеснение.Моят бебчо не беше толкова активен и се притеснявах постоянно.Сега вече се поуспокоих от както му отесня и усещам всяко мръдване.Така че се радвай че го усещаш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт