Отговори
# 735
  • Мнения: 966
Велинка не е пила АБ до сега,а каката ,която е на 3г. и 8м. пие за първи път в момента,болна е от остър бронхит,което е начало на пневмония.Вече е на оправяне,но още 2 дни ще пие "Цефзил".Лекарката до сега няколко пъти е изписвала за нея АБ,като един вид застраховка,да не се усложни болестта,но таткото е твърдо против тези застраховки  Naughty и така успяхме да стигнем до тук без АБ.За сега Велинка не е прихванала болестта и се надявам да я подмине  Praynig
  bouquet

# 736
  • Мнения: 3 483
Ох, успокоихте ми душата, честно! Praynig

Някой да пуска нова тема с таблицата, че аз не знам как.

# 737
  • Мнения: 4 292
Вероника не е пила антибиотик, надявам се да не се и налага. Иначе един частен лекар по време на коледните празници опита да изпише, но аз не го взех, след като се консултирах и с личната. Причината за предписанието беше червено гърло.
Нямам нищо против антибиотиците, когато се дават с причина, разумно и обмислено. И когато е подбран точният, а не просто да се правят експерименти и да се изписват, сякаш става въпрос за Нурофен или Панадол.
За къпането: Малката също отказва да влезе в коритото и известно време имахме неприятности, докато открием подходящия начин, който да устройва и нея и мен. Къпя я под душа, не и харесва хич, но търпи пред перспективата да възстановя стария метод.
 
Бързо оздравяване на болничките! Ненавиждам ги тези моменти.

# 738
  • Мнения: 3 483
И аз много се зачудих този път, но нямаше начин- огромни сливици с гнойни налепи, а от третата се стичали зелени секрети назад по гърлото....Само като чух зелено и ..... Confused Иначе обикновено ги оставям 24 часа с температура и се преборват сами. Но този път не успя. Няма нищо. Само се надявам скоро да можем да направим интервю и на бебето при хомеопата, защото при мен и при голямата има ефект. Помага ни доста човекът.
Чак сега прочетох за градушката Tired Sad

Зори, браво за здравите дечица и на теб. Hug
При нас преди къпехме заедно в стаята в коритото, защото банята ни е много тясна и дълга, като тъп коридор  и няма място за корито. След операцията само мъж ми къпе малката, в леген голям в банята под слушалката. В началото ревеше, но сега се залисва с една малка чашка да си налива вода и да се полива сама. Само това спаси положението Crazy
То май миенето на косата е неприятно за болшинството от малките.

# 739
  • Мнения: 173
Мамчета, пускам нова тема с уговорката, че имам да довършвам и разкрасявам. Измених заглавието на jory82 за благозвучие, също подлежи на промяна. Ето заповядайте

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=477910.msg14340273#msg14340273

Общи условия

Активация на акаунт