игра на съдбата с мадам ЛЕНОРМАН .3

  • 40 844
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
това си е калсическа подредба любов така ли ? и освен това дай точно въпроса както си го задала ?

# 16
  • Мнения: 0
Да, класическата подредба е и въпросът е " какво ще се случи помежду ни"

# 17
  • Мнения: 42


налице наистина  виждаме проблема,щом вече го знаем,може да погледнем и на знака от картите ,че ''кулата'' показва болницата. птиците говорят  може би за едно връхлитане на болеста,вероятно става дума за инфекция някаква,хубаво е човек да си обърне нужното внимание на здравето,но не трябва да  си поставя някакви старшни прогнози. искам да кажа че е излишно натоварването само от мисълта за болница,та да  се  притесняват още по-силно дори и околните. положението наистина е нестабилно,но не трябва да се губи надеждата.трябва да се потърси способен специалист,зада се  работио в момента а не да се губи време,нерви и т.н. както всички лекари казват-запазете спокойствие''

19+12+2=33 ще се окаже добро лечението и ще има добър резултат.изисква се специалист.

# 18
  • Мнения: 42
до САНИТКА-щОМ ПИТАш ''КАКВО щЕ СЕ СЛУчИ'' ЗНАчИ ЗА МОМЕНТА НЕщАТА ИЗГЛЕЖДАТ НА МЯСТОТО СИ.
 всичко това е благодарение на умелото прикриване и артистично показване за пред другите.нещата дълбоко не са толкова страшни колкото си ги представяш,за теб в момента е важно едно,и на там са насочени мислите-ще има ли край,но нежелан от теб. ще бъдем ли заедно.''-дали търсиш някой?
. за раздяла не бих могла да говоря,но във всеки случай при теб ще има някакво раздвижване,резки думи,а в следващия момент ще има и топли чувства.това винаги те е обърквало ,но ще продължи да те обърква.
 много старнно,ти сама знаеш правилното решение,но защо търсиш отговора.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 13:49 от *МЕГИ*

# 19
  • Мнения: 0
Мисли :
До колкото си спомням и преди са ми излизали точно тези карти за мислите Слънцето символизира във въпроси за взаимоотношения здрави и стабилни чувства, които не са просто израз на страст и увлечение, а нещо истинско със сериозни намерения. Съчетано с 14 лисицата значението е "управдан риск" Лисицата сама по себе си е символ на моят страх не се доверявам и не съм излишно доверчива, това важи не само за човекът, за когото питам, а изобщо като цяло за ситуацията - не ми е спокойно да споделям с познати за него и гледам да не разказвам много какво се случва с нас. В съчетание с 9 букета значи ласкателство - отново страх от кухи думи...Букета Любов и внимание от страна на партньора, изненада. Иска ми се отношенията ни да тръгнат в някаква нова посока, нещо ново, неочаквано и хубаво.

Чувства :
Мъж - тази карта нещо не мога да я разгадая...моля за помощ тук Simple Smile 4 - дом отново символ, който говори за моите сериозни намерения и желания за стабилност. Но заедно с 8 говори за смърт на роднина...Което някак си не ми се връзва в общия въпрос, може би става дума за моят страх да не го загубя... вие ще кажете.

Настояща ситуация:


Някакви конфликти, натегнати отношения ( напоследък наистина бая се дърпаме за глупости) заедно с 36 кръст - голяма опасност заедно с 24 - криза в отношения. Абе чак толкова зле не е, но мисля, че това е повече предупреждение, сякаш картите целенасочено са толкова рязки, за да ми дадът повод да помисля . 24 сърцето само по себе си е възникване на нови чувства Усилени взаимни чувства и привъразност . Мечта за романтични преживявания, които няма да се забавят - ново 200 това сега едва ли е за мен, понеже аз тези неща си ги имам... евентуално да не би да се пораждат в него?

Минало:
Сърдечно ново запознанство с мъж
Настояще :
Не много цветущо както казах и преди малко : проблеми, краткотрайна раздяла, която е по скоро заради обстятелствата и празниците, всеки се прибира у дома при близките
Бъдеще:

Приятна изненада. Нещо хубаво. Нов импулс... обаче заедно с тоя гроб...излъгана в емоциите и чувствата. Промяна в чувствата е 8, заедно с 24 - разбито сърце.
24 само по себе си Это может быть выражено следующими сочетаниями: с КРЕСТОМ или ГРОБОМ — отношения могут легко разбиться, “сердечная травма”; доста неприятно а ?
Е, вие какво мислите?

# 20
  • Мнения: 0
До меги
Ами, ние не сме заедно, аз за това питам какво ще стане, дали ще се съберем.
За последното си права - да... винаги ме е обърквало и ми е носило страшен дискомофрт . Чувствата ми винаги са съпътствани с много въпроси и много душевни терзания, в един момент наистина са силни, а в другия страх ли ме хваща, що ли.. или просто си мисля, че няма надежда и приемам нещата такива, каквито са, а после отново виждам светлинка и то си е кръговрат доста неприятен. Мерси Simple Smile

# 21
  • Мнения: 42
до санитка
 а дали този мъж не те преследва от миналото,и ти ще сложиш край. зада отидеш на место което би ти довело нови чувства,по-силни и по-истински.

# 22
  • Мнения: 0
Кой мъж, онзи за когото питам или този който излиза в подредбата? ( ако не са един и същи де ). Съмнявам се, да го зарежа, заради някого от миналото си...там всичко е изчерпано до край. Аз съм човек, който трудно започва да изпитва силни чувства, но ако се случи оставам с този "някого" до самият край - докато ме заболи толкова, че не мога повече, докато не се разочаровам или докато спра да виждам смисълът и радостта с него. За това всеки, който остане в миналото остава там за винаги. Ако е второто... е там вече не зная... живота ще го покаже Simple Smile 

# 23
  • Мнения: 5
в отговор на санитката
 айде и аз да кажа какво мисля надеждите които си възлагала на този мъж не са се оправдали
има го доброто отношение , между вас  но само като чели на физическо ниво не се получават нещата.Тоест има нещо но не е пълно в отношенията.мислиш и се чувстваш  излъгана , а май и дори сама се самозълъгваш , съмняваш .Много страдаш  че не се получават нещата , и толкова ти се иска.В бъдеще подаръка , признанието което очакваш от него като че ли няма д аго получиш , но пък има сърце като последна карта, ще те огорчи , но не мога д аразбера нов човек  ли ще има , или нещо ще се получи с този , ще ти нправя голяма подредба сега
за трите  месеца напред  отношенията между Санитката и мъжа , той ли ще е или ще има нов ?




                              
 е не Санитка погледни къдесте излязли съвесм на края , и такава хебава карта между вас , обаче за съжаление ми се искаше да видя по вече неща а всъщност ще мога да напиша твръде малко. Все пак от подредбата мога да кажа , че като че ли си се отказала да очакваш  да пламен любов между вас .Но картите показват , че ще имаш късмет в получвянето на признание , обяснение в любов.Къде мислиш да пътуваш ?О или си влюбена май?Съмняваш се отностно ново начало във отношенията ви.Единствено решението на проблема е в момчето ,но той нещо се страхува , несигурен е .Да ти кажа излиза че неочаквано ще получиш сигурност и подкрепа от която се нуждаеш в разговор дори спор.Да определено ще има спорна , ситуация но нещата след нея ще се изгладят.Не мога да го разбера защо страда тоя мъж така.Той над учебници ли заляга сега , че май има интерес  и към езотеричното.чуди се че в момента нещо не му върви , като че ли се чуди какво е това което се случва и как да се справи с него.Може и да се крате доста , но след това като че ли ще се оправят нещата.Нещо като изясняваш очистващ конфликт.Ти искаш по стабилно проиятелство, не си писхически стабилна , дори има так аемоционални изблици .Така като гледам с това слънце между вас  което ви е отредила съдбата , какво да ти кажа сама виждаш какво показват картите. Айде ще видим до три месеца какво ще излезе , и дано най сетне изгрее това слънце.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 15:08 от zimma

# 24
  • Мнения: 5
сега искам д акажете според вас  какво ще се случи през януари между мъж и змия , като гледах за  неговите мисли , намерения и реализацията им спрямо змията.След като получа новини ще ви кажа какво е станало.




                              
мъжа в момента мисли за пари и стабализиране на положенето си.Другото което ми идва на ум , ече мисли за задълбочаване на огтношенията със змията и подобряване на ситуацията с нея но още не е много наясно какво ще направи.Ама с този кораб в щъркели , а те в сърце , ми се струват нещата доста предприемчиви в отношенията.Май ще има разговор.Той какъв е потаен .ПРед  мъжа са разговори , собщения, новини въобще , но мсля че в случая не са съврази със собщение за конфликт и раздяла , /това е едното тълкуване на писмо +метла/, а по скоро е обсъждане , и говорене , защото , не няма да пояснявам защо , кажете вие ккаво мислите за това?, обаче следващата карта гроб никак не ми харесва.Все пак мй ще има конфликти намесени в него ще се окажат и други хора.метла + гроб , нещо говори за несигурност в общуването , дори нещо като това ням какво д асе говори , липса на думи.Интересно е че в дома на гроба попада косата , това означава внезапно събитие ,преобразувание , което след време ще се окаже благотворно , незнам какво се има предвид  а ами ето то слънцето показва това в дома на косата е.имам чувството че ще е благотворно за работата и семействата.Ощке по интересно става със гроб и сърце , любовна мъка ,ама край или ново начало  със змията.Ще има преосмисляне на отношенията , защото сърце е в сови.Сови в луна , телефонен разговор , с емоционален заряд не съм сигурна в изхода на всичко това . има и хубави има илоши карти давайте мнения хайде!
съдбата изясняване на ситуацията .ще се забравят някои неща.Дали пък  няма да има благородно решение за ново начало.Куче- ключ-дете.Много неясни карти .Пак  стигам до тази книга , успешно ще скрие нещо мъжа спрямо змията.Прикриване на комплекси. Сега видях че не съм коментирала вертикала над мъжа свързан със змията.Ами то път + слънце+дърво говори за вярно , правилно решение отностно уравновесяване на положението със змията.Остава дърво + облаци е пак неяснота стига вече , нищо конкретно не мога да видя само разговор ама дали добре или зле.Какво мислите за тези карти  гроб -сърце-ключ -детелина !

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 18:14 от zimma

# 25
  • Мнения: 1
до zimma Много благодаря, работя в голяма фирма с много хора, предстои ми нов етап, за дете не мисля вече имам,разведена съм.

# 26
  • Мнения: 5
у браво бе мислех да пиша че имаш  и дете но не бях сигурна дали си разведена , защото детето беше зад теб виж сама ! Grinning в смисъл не браво на ситуацията ами на картите извини ме! Благодаря ти Крис за обратната вързка!
 само да допълня значи за мъжа как ще се развият  нещата не е пряко пред теб , сякаш  се чудиш дали си напрвила правилен  избор с него , все още няма решение на въпроса ,точно и ясно , но важно е че теб те очакват  хубави неща!

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 17:45 от zimma

# 27
  • Мнения: 3
Зима, здравей.. Ккак си ? Какво си правиш??

Ама много ми харесват коментарите.. Какво ще кажеш за моето тълкуване относно твоите 3 карти ?? Нещо вярно има ли или пак нищо вярно от мен..???

# 28
  • Мнения: 5
Зима, здравей.. Ккак си ? Какво си правиш??

Ама много ми харесват коментарите.. Какво ще кажеш за моето тълкуване относно твоите 3 карти ?? Нещо вярно има ли или пак нищо вярно от мен..???
знаеш ли какво стана , чудех се преди малко дали да се обадя на човек да поговорим    но се отказах! Освен  това с доста хора днес говорих отностно оправяне на отношения наистина! имам надежди също! само за закрилата свише няма как д аразбера дали се е получило! Grinning
 абе има логика в коментара ти да ти кажа ! В действителнсто се доверих не на собствената си интуиция която казваше едно а на съвети на други хора , а може би е трабвало както казваш д апослушам себе си ....... продължавай д акоментираш  айде виж сега и голямата подредба ! Wink
момичета  желая ви Весели Коледни Празници!

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 18:31 от zimma

# 29
  • Мнения: 3
Зима, моя голям проблем е , че нещата ги виждам общо.. Хич ме няма в тези домове Sad И затова не се отпускам да коментирам... Ще отбележа за Змията - тя си получава обажданията от господина, ходят си някъде на скрито и се чувства доволна защото се харчат парички по нея.. Това няма да продължава дълго ще има раздяла .. Застраховам се прадварително да не ми се доверявате .. Пробвам и очаквам от вас помощ

Общи условия

Активация на акаунт