В Кипър и Бе-Ге Коледа дойде - сбъднати желания да ни донесе! {31}

  • 24 475
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 903
Абе Убясни ми бе! нал`трЕбва да се науча...
мо`Й да съм блондинка, ама като ми се обясни, схващам.. fiuuuuuu tongue

# 736
  • Мнения: 28
били...ами по добре се регистрирайте в емиграционните Peace

# 737
  • Мнения: 28
блондейййййй...там бе душко сме....на търси приятели:Galina Koleva Hristova-Scopeliti

# 738
  • Мнения: 289
били трябва си регистрация в емиграционните и бележка доколкото си спомням от работодател на един или двамата родителли.Но най - добре да се пита в Политис центъра,ако знаете къде се намира  Wink

# 739
  • Мнения: 28
били трябва си регистрация в емиграционните и бележка доколкото си спомням от работодател на един или двамата родителли.Но най - добре да се пита в Политис центъра,ако знаете къде се намира  Wink
цвете права си Peace....ама това май е да си изкарат карта за болницата да ползват безплатните услуги Peace.НО,за да се бият ваксини на децата може и без тази процедура май newsm78...защото там не се изисква тази карта...поне една моя позната която все още не е регистрирана ...ходи и би ваксина на детенцето в болницата в Ларнака!!!

# 740
  • Мнения: 577
Ох,  Blush много съм боса още в този фейсбук,но поне Галче намерих  HugЕдната ми е племенница,другото на приятели дете...........  Crazy И до там!  Embarassed

# 741
  • Мнения: 8
Айде пак сте се разписали, та спирка нямате Mr. Green
Линче, Цвете Hug Hug Hug
А ти Блондюхо, възседна коня и отпраши към Фейсбука

Сега шъ дода и аз да сЪ помоткам там Whistling въпреки че ми е доста забъркано newsm78

Били, за тези ваксини нищо не мога да те светна по обективни причини Whistling

# 742
  • Мнения: 94

Стелче
Цитат
да ти кажа честно провинилите се субекти трябва да бъдат наказвани преди всичко и само с безразличие.
smile3521
Абе мен ако питате, най-добре с пълно забвение да се наказват Crossing Arms.., ама за съжаление имам твърде "услужлива"памет Embarassed
Затова съм оставила времето да си върши работата (нали казват, че лекувало...), а междувременно гледам да се справям с набезите на неканени спомени по най-добрия начин на който съм способна - с демонстрация на висок боен дух, обръщайки ги на бъзик Wink


БлондейHeart EyesМного вярно, душе, но услужливата памет има и една безспорна добра страна: натрупванията се наслагват и смилат така, че извличаш истински действен опит, а не само бла-бла Grinning И в един момент цялата болка и горчивина се е изчерпала, но богатството на опита е останало. Трябва само да се стремиш въпреки него да се съхраниш, да не се пречупваш, да останеш верен на себе си и нуждите и стремежите си. А ти, виждам, се справяш прекрасно Hug Hug Hug Продължавай все така Hug

Линче, интересни размисли за Изтока и Запада, не знам къде и колко си живяла, но аз от моя собствен опит в Ориента знам едно: ние имаме доста изкривена представа за ориенталския манталитет. Вярно, казват честичко Иншаллах, но това са хора, които знаят много по-добре от нас как да оцеляват, да не се предават въпреки всичко и всички. Ние, хората от запада, смятаме, че контролираме всичко и всеки провал в опитите ни да програмираме нещата ни води до по-малки или по-големи кризи. Ние сме алчни хора, възпитани сме да се концентрираме върху липсващото, върху това, което нямаме. И дори да имаме 99,9% от възможното, пак се концентрираме върху липсващите 0,1% и сме нещастни сякаш нищо нямаме. Живеем в самоизтезание заради малкото липсващо без да оценяваме многото притежавано. Ние сме разглезени и презадоволени. И често нещастни. Не съм видяла нещастен ориенталец Wink Във война или мир, в здрави или в болест, в бедност или богатство, те винаги намират упование в своето и са щастливи. Изкуството да бъдеш щастлив с малко е нещо, на което могат да ни научат. И като говоря за "ние", имам предвид европейците, не българите в частност.

Цвете, намесена си ти в някаква тайнствена любовна интрига Wink... Какво ли не правим за приятелите понякога Thinking А кога точно го чакаш малкия Овньо?

Били Simple Smile първо успех с имиграционните. Личните амбулаторни карти или както се наричат в Англия имате ли ги или само имунизационния календар? По принцип имунизационният календар би трябвало до е синхронизиран в рамките на ЕС, но аз съм попадала на отклонения между различните държави-членки. За хепатит Б, добре е да се ваксинирате, като се има предвид успеваемостта на тази болест в последните години. Но трябва да сравниш тежестта на имунизационните календари в Кипър и Англия по години, може да присъстват същите елементи, но в различна поредност. Мисълта ми е, да не претоварите една имунизационна година за сметка на друга, заради отклоненията Peace

# 743
  • Мнения: 28
жу  а,а,а,а,а това значи си ти Crazy Party...абе май ми се мерна и блонди ама де я загубих Sad ooooh!

# 744
  • Мнения: 577
жу  а,а,а,а,а това значи си ти Crazy Party...абе май ми се мерна и блонди ама де я загубих Sad ooooh!
Я,съм бре!  Hug Лична маймуна със зелен потник и чааве до нея.
***
Блонде,намери ме .Я не съм У час с тази нова мода фейсбук  Whistling

# 745
  • Мнения: 28
жу  а,а,а,а,а това значи си ти Crazy Party...абе май ми се мерна и блонди ама де я загубих Sad ooooh!
Я,съм бре!  Hug Лична маймуна със зелен потник и чааве до нея.
***
Блонде,намери ме .Я не съм У час с тази нова мода фейсбук  Whistling
....................... Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 746
  • Мнения: 903
Блонде,намери ме .Я не съм У час с тази нова мода фейсбук  Whistling
Жужон, не си сама, душко smile3560...и Язе съм от същата партия "фейсбук непричьом" hahaha hahaha - и мене ми трЕбЕ подробно упътване #Silly rotfImbo щото до днес имах само една гола регистрация с основни данни в профила /без снимки/ и до тук #Silly

Пфу, разгеле, Анче, като ти изписах всичките 4 имена тЪ найдох у фейсбук
-От! Mr. Green
сЯ отпочвам процедура по присъединяването ти като приятел Wink ама реших първо тук да драсна 2-3 реда Grinning

Весич и ти ли си към горе-споменатата партия, бре пиле шарено?! smile3560  Аз обаче вдъхновено яхнах коня-вихрогоня, дето си ми пратила и "Дийййй Росинанде!"-отпраших Joy Joy Joy

Били, успешно кръстосване на шпаги с имиграционните! Wink

Стеле, това за действения опит е една добра теория fiuuuuuu..., остава само с моето овче твърдоглавие да я докарам до практика... Защото не знам дали си чувала тая мъдрост, че "Човек /измежду останалите животински видове/ е идинственото животно, което се спъва два пъти в един и същи камък"...., а аз съм си изчерпала лемита "препъвания"  Stuck Out Tongue Winking Eye

Мацоранки, сега ви оставям, че с тоя темп на писане ще обърнете 51-ва стр...., та да доизпипам и пусна следващата темичка....[/color]

# 747
  • Мнения: 558
сЯ отпочвам процедура по присъединяването ти като приятел Wink

Laughing замислих се колко е тромав българският... на немски- 1 дума, на англ тоже...

ако искате и с мен може да се сприятелите- там съм **** ********, снимка с една руса пеперудена глава


Блонди, още не съм се сдобила с пеперудката, ама ей сега като си ходя по Великден, ще бъде моя  Wink
сега точно ме сърбят ръцете, дали да си взема едни очила на кавали, намалени на 1/2...

Лина, имах предвид нормалната жиро- сметка, а не спестовната; все пак тука поддръжката на такава струва 10?/месец в мойта банка.

относно здравните вноски- нали на границата са компютъризирани, достатъчно е да те проверят по ЕГН в сайта на НОИ, друг е въпросът, дали разполагат с това време  Wink а и Хипатия от гръцката тема беше казала, че на излизане от БГ сега януари са им събрали на всички пътуващи личните карти, но не е ясно какво са ги правили, а преди само ги поглеждаха Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 21:26 от myana

# 748
  • Мнения: 903
сЯ отпочвам процедура по присъединяването ти като приятел Wink

Laughing замислих се колко е тромав българският... на немски- 1 дума, на англ тоже...
ако искате и с мен може да се сприятелите- там съм **** ********, снимка с една руса пеперудена глава

Е, Азали, чак толкоз помпозна не е формулировката Whistling..., аз леко иронично го "разкрасих" в тоя високопарен стил, който наистина се среща тук-таме по сайтове Laughing
Ако мен питаш, вземай си ги очилата "Кавали" щом са ти легнали на сърцето 50% е сериозно намаление и едва ли ще паднат по-надолу като цена, та да не те е яд после Wink... А пък пеперудката 10-тина лв. дали имаше newsm78...-няма да ти събори бюджета де Wink

А сега, лейдийзззз.....плийзззз Mr. Green  заповядайте в новата ни тема 32

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 21:27 от myana

# 749
  • Мнения: 140
 Heart Eyes
Ехоооо Simple Smile Жива съм Simple Smile Ама моля не ми се карайте много... Доста сте изписали и абсурд да ви изчета... ама доста ме разсмяхте Grinning Ако искате помощ за Фейсбук мога да ударя едно рамо Peace
Ние сме добре, студуваме и работим...
Надявам се че и всички вие сте добре Hug
Добре дошли и на новите попълнения   bouquet
Приятна вечер на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт