Asi / Гордата Аси - 21 - ва тема

  • 72 366
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 30 142
Невероятен филм и невероятни ТУБА И МУРАТ, жалко само, че на финала не бяха един до друг. Явно в живота не се долюбват, но е важно, че като Аси и Демир се обичат  Wink

# 691
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Защо да не се долюбват?

# 692
  • София
  • Мнения: 30 142
Защо да не се долюбват?

незнам, такова усещане имам от снимките извън екрана, виж, че на финала всеки се бъзикаше с всеки, само те двамата бяха на двата края на редицата. А и извън снимачната площадка не поддържат никакви отношения (не говоря за любов, а колегиалност).
В темата за "Перла" има снимка на Туба с Къванч и Сонгюл, а където е Туба го няма Мурат и обратното. Не е като в другите сериали. Къванч и Сонгюл се явяват заедно поне за интервюта, фестивали и т.н., а нашите да ги има някъде щракнати извън екрана ??? Дори зад кадър все са в различни компании.

# 693
  • Мнения: 22 867
Невероятен филм и невероятни ТУБА И МУРАТ, жалко само, че на финала не бяха един до друг. Явно в живота не се долюбват, но е важно, че като Аси и Демир се обичат  Wink

И мен това ме учуди, очаквах да са един до друг и да се гледат с онези погледи или поне закачливо,......ама нищо такова нямаше.

# 694
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 бях ОЧАРОВАНА от толерантноста на турците към различните религии и общности,поне аз така приех светването на лампичките на църквата и на джамията и си казах "боже,толкова ли е трудно всеки народ да бъде така толерантен,добронамерен към останалите".Много се развълнувах.



На мен също ми направи впечатление, че първо запалиха светлините на църквата. Не мога да кажа , че българите не сме толерантни към другите религии. Така трябва да бъде, затова това ни хареса.



Защо да не се долюбват?

незнам, такова усещане имам от снимките извън екрана, виж, че на финала всеки се бъзикаше с всеки, само те двамата бяха на двата края на редицата. А и извън снимачната площадка не поддържат никакви отношения (не говоря за любов, а колегиалност).
В темата за "Перла" има снимка на Туба с Къванч и Сонгюл, а където е Туба го няма Мурат и обратното. Не е като в другите сериали. Къванч и Сонгюл се явяват заедно поне за интервюта, фестивали и т.н., а нашите да ги има някъде щракнати извън екрана ??? Дори зад кадър все са в различни компании.

Някой скоро пусна тук снимка Мурат си чете сценария, а Туба и Дефне до него люпат семки и заедно почиваха седнали на една маса.

Иначе накрая и в клиповете виждам, че просто жените са на една страна, а мъжете на друга, само Зия беше гушнал и целуна по бузата екранната си съпруга. Просто при тях така е прието.

# 695
  • София
  • Мнения: 30 142
Невероятен филм и невероятни ТУБА И МУРАТ, жалко само, че на финала не бяха един до друг. Явно в живота не се долюбват, но е важно, че като Аси и Демир се обичат  Wink

И мен това ме учуди, очаквах да са един до друг и да се гледат с онези погледи или поне закачливо,......ама нищо такова нямаше.

е, не съм значи единствената, която го забеляза. Прегледах нарочно пак финала, просто си личи. Виж Керим, Дафне, Гонджа, Зия са си един до друг, а Демир е с баща си, Аси до родата   newsm78 Освен това гледах кадри със снимането на сватбата на Аслан, всички се бъзикат един с друг, Мурат и Туба изобщо не се поглеждат. Когато казаха, че се снимаха, чак тогава застанаха един до друг  Sad

(х) Dorothy ,

дано да е така, но просто не са в такива колегиални отношения какво други екранни двойки. И друг път сме обсъждали, че нямат НИТО ЕДНО общо появяване след снимките на "Аси". Виж примерно Къванч и Сонгюл, всеки си има живот, но ходят заедно по фестивали, представят филма, а нашите двамцата да ги е видял някой в предаване напр. заедно. Мурат беше гост в Беаз шоу, след 1 седм, беше Туба Wink Като нито един от двамата не продума дума за екранния си партньор  Wink

# 696
  • Мнения: 1
Имали тук спецове по турски Praynig...едно прясно репортажче тук  Naughty
http://www.haberler.com/yaslandirmak-icin-3-saat-makyaj-yapilmis-haberi/
Рина Hug ти си спец по снимките Heart Eyes ако може да изкараш тази снимка ще си най -добрата ooooh!

# 697
  • Мнения: 0
(х) Dorothy  

Иначе накрая и в клиповете виждам, че просто жените са на една страна, а мъжете на друга, само Зия беше гушнал и целуна по бузата екранната си съпруга. Просто при тях така е прието.

 
и според мен това накрая не беше от недолюбване  Peace поне така се надявам   Praynig но мисля,че след такава еуфория и края на снимките на тях двамата едва ли им е било до това кой къде ще застане  Thinking а и да не забравяме за присъствието на Бурчин

# 698
  • Мнения: 7
хубав филм, но свърши Cry

# 699
  • Мнения: 22 867
(х) Dorothy  

 а и да не забравяме за присъствието на Бурчин

Ако тя е причината, голям цербер ще да е! hahaha

# 700
  • София
  • Мнения: 2 079
Имали тук спецове по турски Praynig...едно прясно репортажче тук  Naughty
http://www.haberler.com/yaslandirmak-icin-3-saat-makyaj-yapilmis-haberi/
Рина Hug ти си спец по снимките Heart Eyes ако може да изкараш тази снимка ще си най -добрата ooooh!

Не съм Рина, ама поствам снимката.


Пише за актрисата, която играе лелята на Демир - Tülay Günal, ама за какво иде реч ....  newsm78

# 701
  • Мнения: 640
http://prikachi.com/files/1282467K.jpg
Yaşlandırmak için 3 Saat Makyaj Yapılmış

Haber: Yaşlandırmak için 3 Saat Makyaj Yapılmış
Resmi büyütmek için tıklayın
 
   

Asi Dizisinde Murat Yıldırım'ın Teyzesini Oynayan Tülay Günal'ı Yaşlandırmak İçin Hayli Uğraşmışlar.

# 702
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Рина  ти си спец по снимките
,

Рина, можеш ли с разрешение от темата за "Перла" да сложиш тук снимката на Туба с Къванч и Сонгюл, з-то тя май е с рокличката от "Аси" или подобна и стайлингът й е същия Wink

Цитат
а и да не забравяме за присъствието на Бурчин


ако е така, страхът му е взела тази жена ooooh! Дано да не е, а и според мен просто странят един от друг в нормалния живот. Може да не си допадат като хора  newsm78

# 703
  • София
  • Мнения: 30 142
я, качете, моля ви оттук и малко снимки на  Cemal Hünal:

http://fotogaleri.haberler.com/gizlice-evlendi/resim-2/

тук пише, че през февруари ще се жени Wink

# 704
  • Мнения: 13
Много красив сериал, ще го помня дълго...Прекрасни пейзажи, невероятна актьорска игра, много добра режисура и много добри сцени и също така много приятна музика.Радвам се, че го гледах от първия до последния епизод. Достави ми голямо удоволствие.....

Общи условия

Активация на акаунт