Къде в Пловдив - 9

  • 72 811
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 380

Няма такова нещо, как го измисли  Joy


От хора,които работят там и то не продавачки  Wink поинтересувай се

Или по-просто като има стока за изтичане срок на годност, заминава към другото Метро - това му е презапределението и използването за склад.

duhi_puhi,
не е грешно мнението на minimo.
Историята е следната, При договарянето на площите в Галерия, Пикадили наемат на преференциални цени тази за супермаркет. Мениджмънтът на всеки подобен център задължително осигурява такъв тип магазин. Нарича се котва. Карфур обаче са много активни и настъпателни и се борят за място в Пловдив и "надцакват". Пикадили, вече разочаровани от двата обекта в града/ с едни от най-слабите обороти в страната/, се опитват да получат още по-изгоден договор, Когато не успяват - Карфур се настанява. Мениджмънтът дори се оправда с тази промяна за закъснението на старта на Мола. Че Карфур имали допълнителни  изисквания към площите и организацията им. Но истината е друга.

Да, истината е друга!  Simple Smile
Каква е истината, питам от чисто любопитство.
Креми, само аз не видях ресторанта.Изпрати ми линк на лични, не че скоро няма да те посетя, разбира се.

Креми, и аз искам на лични ... не разбрах къде се намира ресторанта?

# 706
  • Мнения: 3 216
Леле, момичета стига с тоя ресторант, ще ми сложат някоя забрана за любимия форум  Embarassed

# 707
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
много бързо изписвате тези темички

# 708
  • Мнения: 400
Ох, то тук на клюкарник се обърнало гледам Joy Верно, че е скука в рютова лошо време, ама...
Я кажете от къде  да си взема силиконово презрамки за сутиен, НО хубави, бюста ми е голям и китайските боклучки веднага започват да се смъкват-не мога да си регулирам дължината и все е дно съм без сутиен. Благодаря!


купувам силиконови само от Триумф на главната-страхотни са за едър бюст

Много благодаря, непременно ще пробвам!:)

Нов въпрос: донесоха ми един ел. уред от САЩ, но те са на друг стандарт. Някъде да се продават трансформатори, някой да е чувяал???

# 709
  • Мнения: 3 216
Ние купихме такова нещо за оризоварка от Викиват.

# 710
  • Мнения: 5 608
Нов въпрос: донесоха ми един ел. уред от САЩ, но те са на друг стандарт. Някъде да се продават трансформатори, някой да е чувяал???
И за английски уреди адаптори -къде има?

МИА,какво стана със закваската,я сподели  Hug

# 711
  • Мнения: 400
За английски утреди мисля, че трябва само един преходник да се сложи. Има ги по могазините за 1 лв, поне тук до детски свят в тракия видях в левчето!
Мерси за инфото за Викиват:)Аз един масажор получих и нямам търпение да се изглезя Laughing

За закваската-засега нищо, че голям студ и не съм мръднала до ВХВП. Ако там няма ще пробвам с тези от нет, които ми бяха препоръчали-то по принцип се взема един път и след това от мляко на мляко се предава, та е доста добре.
Ти пробвала ли си купена закваска?

# 712
  • Мнения: 400
Трапезица, ако не си намериш за наглийски уреди, ако искаш кажи да ти купя или да ти обясня къде точно има /пак ще проверя като минавам от там да  не те пратя за зелен хайвер:)))

# 713
  • Мнения: 6 206
Нов въпрос: донесоха ми един ел. уред от САЩ, но те са на друг стандарт. Някъде да се продават трансформатори, някой да е чувяал???
И за английски уреди адаптори -къде има?



Пак Вики Ват.

# 714
Момичета извинете за въпроса но искам да попитам дали някой е виждал скоро по хранителните вериги промоция на шоколадовите топчета Нескуик с подарък жълта купа?Много ще съм благодарна ако някой знае? Hug

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
MiaMIa, не стават за закваска купешките млека или поне внимателно трябва да проучиш точно кое става. Ако не намериш, мога да ти дам закваска (майка ми в последно време се проявява  Grinning).

# 716
  • Мнения: 37
Моля за помощ!Предстои 14 Февруари и съм намислила да купя нещо от спортните магазини!Та да питам и тук,някой има ли наблюдение върху намаленията и да ме орентира в кои магазини са по-точно!

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Моля за помощ!Предстои 14 Февруари и съм намислила да купя нещо от спортните магазини!Та да питам и тук,някой има ли наблюдение върху намаленията и да ме орентира в кои магазини са по-точно!
Миналата седмица имаше намаления в СПОРТ ДЕПО в Аркадия Peace

# 718
  • Мнения: 400
MiaMIa, не стават за закваска купешките млека или поне внимателно трябва да проучиш точно кое става. Ако не намериш, мога да ти дам закваска (майка ми в последно време се проявява  Grinning).


Ами майка ми купува домашно прясно и заквасва с купешко-засега става работата, но и аз предпочитам закваска за която съм сигурна че е ок! Благодаря много за предложението, тя от къде е взела закваска? Може да се възползвам, стига да се организирам, че с тия двамата малки хали не е лесно Joy Благодаря ти още веднъж!  bouquet

# 719
  • Мнения: 400
Моля за помощ!Предстои 14 Февруари и съм намислила да купя нещо от спортните магазини!Та да питам и тук,някой има ли наблюдение върху намаленията и да ме орентира в кои магазини са по-точно!
Миналата седмица имаше намаления в СПОРТ ДЕПО в Аркадия Peace

Какво по точно ти се иска-спортен екип или някакъв уред нещо??
Аз лично екипи си пазарувам от Ebay и съм страшно доволна:)

Общи условия

Активация на акаунт