Къде в Пловдив - 9

  • 72 750
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 216
Аз затуй се учудих, че ще има друго Пикадили.. и то доста близко до туй Баумакското Simple Smile ..
А и като цяло мисля, че доста се наводни с хипермаркети ..
Да не говорим 2рото Метро .. дали ще изкара много .. винаги е празно.. работят 2-3 каси.. Ходим там, че ни е по-близо.. ама ..
Дедо, ама пи пък всичко знаеш  Crossing Arms Laughing Mr. Green

2-рото Метро е склад и от там,се разпределя стоката за другото Метро. В неделя на прибиране към нас минахме да пазарим имаше много хора, а и цените на някой неща са по-евтини от Метро Тракия.

# 691
  • Мнения: 2 132
Момичета, в Гранда вече има танци и за малки и за големи. Simple Smile За дечица ми казаха, че почват от 5 годишни.

# 692
  • Мнения: 803
2-рото Метро е склад и от там,се разпределя стоката за другото Метро.

Няма такова нещо, как го измисли  Joy
Ей, ще ме откажете да минавам през тази тема Laughing

# 693
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Момичета, в Гранда вече има танци и за малки и за големи. Simple Smile За дечица ми казаха, че почват от 5 годишни.

ауу, дай някакви координати, че малката щерка ме подлуди с тези танци - пък там ще може и сама да ходи Laughing

# 694
  • София
  • Мнения: 2 890
Ще има Humanic в новия мол, знам го със сигурност, освен ако няма някаква последна промяна, верига за обувки е.

# 695
  • Мнения: 3 216

Няма такова нещо, как го измисли  Joy


От хора,които работят там и то не продавачки  Wink поинтересувай се

# 696
  • Мнения: 6 206

Няма такова нещо, как го измисли  Joy


От хора,които работят там и то не продавачки  Wink поинтересувай се

Или по-просто като има стока за изтичане срок на годност, заминава към другото Метро - това му е презапределението и използването за склад.

duhi_puhi,
не е грешно мнението на minimo.
Историята е следната, При договарянето на площите в Галерия, Пикадили наемат на преференциални цени тази за супермаркет. Мениджмънтът на всеки подобен център задължително осигурява такъв тип магазин. Нарича се котва. Карфур обаче са много активни и настъпателни и се борят за място в Пловдив и "надцакват". Пикадили, вече разочаровани от двата обекта в града/ с едни от най-слабите обороти в страната/, се опитват да получат още по-изгоден договор, Когато не успяват - Карфур се настанява. Мениджмънтът дори се оправда с тази промяна за закъснението на старта на Мола. Че Карфур имали допълнителни  изисквания към площите и организацията им. Но истината е друга.

Да, истината е друга!  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 803
Кремена.
Ще разкажа за Метро, "интересувам" се вече 11-та година Wink и без да влизам в спор.
Каспър отчасти е права.
Отчасти, защото се прехвърлят някои стоки от него в другото, за да се ускори обръщаемостта и реализацията. Но се случваи обратното.
Тези магазини нямат нужда от склад или "продавачки". Имат отдел "прием стока" с помещение в което влиза стоката от рампата и се вкарва в залата. Няма нужда от склад, защото има отлична система на поръчки-доставки в определен график. Доставчиците носят стоки от ежедневно/хляб, млеко и подобни/ до ежеседмично. Има стоки, които са с изтекъл срок, но те автоматично се връщат на доставчика при първата следваща доставка, а не се носят в другото Метро. И там е същата система. Тя осигурява автоматично задаване на необходимото количество за седмица-две по едни сметки на среднодневни продажби. Но да не се задълбочаваме толкова Simple Smile Дори тази система да сгафи, доставчика си прибира каквото му кажат, няма не искам Laughing
Има и стоки от собствени марки/Аро и още 3-4 в храните/, които пак се внасят/произвеждат/ и доставят от други фирми, но при тях Метро помага по определени пътеки за реализацията при изтичане на срока. Как да е - категорично Метро Пловдив 20 не е склад за другото.

# 698
  • Мнения: 2 132
Момичета, в Гранда вече има танци и за малки и за големи. Simple Smile За дечица ми казаха, че почват от 5 годишни.

ауу, дай някакви координати, че малката щерка ме подлуди с тези танци - пък там ще може и сама да ходи Laughing
Ами на втори етаж в Гранд, горе-долу срещу магазина за танцови облекла и обувки. Сега се сформират групите. Ето ти направо телефон, че не запомних за деца кога бяха - 0898741946. Иначе аз тропнах едни хорца и едни ориенталски танци вчера Simple Smile

# 699
  • Мнения: 3 216


Или по-просто като има стока за изтичане срок на годност, заминава към другото Метро - това му е презапределението и използването за склад.



О,това е абсолютно вярно ... онзи ден и в двете Метр-а имаше телешко филе на цена 10 лв  Shocked само ,че..... срока на годност изтичаше след един ден....и същия този срок първо беше задраскан с маркер и добавен после  Shocked и филето изглеждаше ужасно ,пък ако ще и без пари да го дават.

Дедо  Peace  дано не станем свидетели и на Метро 20 , че вече от както ми се налага всеки ден да пазарувам там хич не го  харесвам тоя магазин. И върха на сладоледа-казаха,че е денонощно ,което за мен е супер удобно да пазарувам през нощта, да ама не... от 23,30 до 24 касите не работят и трябва да стоя и да чакам половин час( при все ,че с мен чакат още 15 човека )... е кое му е удобното  ooooh!

# 700
  • Мнения: 803
Kremena,
Mетро 20 е номерът на цитираният магазин в системата им. Не че са 20 Laughing
Аз също го недолюбвам, ама и другите подобни не са стока.
Между другото - Поздрави, за това което си създала! Желая много успех и удоволетворение!
Защото труда и себеотдаването там са адски много!
Пък като идвам в града, може да намина като таен клиент Wink

# 701
  • Мнения: 215

Няма такова нещо, как го измисли  Joy


От хора,които работят там и то не продавачки  Wink поинтересувай се

Или по-просто като има стока за изтичане срок на годност, заминава към другото Метро - това му е презапределението и използването за склад.

duhi_puhi,
не е грешно мнението на minimo.
Историята е следната, При договарянето на площите в Галерия, Пикадили наемат на преференциални цени тази за супермаркет. Мениджмънтът на всеки подобен център задължително осигурява такъв тип магазин. Нарича се котва. Карфур обаче са много активни и настъпателни и се борят за място в Пловдив и "надцакват". Пикадили, вече разочаровани от двата обекта в града/ с едни от най-слабите обороти в страната/, се опитват да получат още по-изгоден договор, Когато не успяват - Карфур се настанява. Мениджмънтът дори се оправда с тази промяна за закъснението на старта на Мола. Че Карфур имали допълнителни  изисквания към площите и организацията им. Но истината е друга.

Да, истината е друга!  Simple Smile
Каква е истината, питам от чисто любопитство.
Креми, само аз не видях ресторанта.Изпрати ми линк на лични, не че скоро няма да те посетя, разбира се.

# 702
  • Мнения: 400
Ох, то тук на клюкарник се обърнало гледам Joy Верно, че е скука в рютова лошо време, ама...
Я кажете от къде  да си взема силиконово презрамки за сутиен, НО хубави, бюста ми е голям и китайските боклучки веднага започват да се смъкват-не мога да си регулирам дължината и все е дно съм без сутиен. Благодаря!

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ох, то тук на клюкарник се обърнало гледам Joy Верно, че е скука в рютова лошо време, ама...
Я кажете от къде  да си взема силиконово презрамки за сутиен, НО хубави, бюста ми е голям и китайските боклучки веднага започват да се смъкват-не мога да си регулирам дължината и все е дно съм без сутиен. Благодаря!


купувам силиконови само от Триумф на главната-страхотни са за едър бюст

# 704
  • Мнения: 2 011

duhi_puhi,
не е грешно мнението на minimo.
Историята е следната, При договарянето на площите в Галерия, Пикадили наемат на преференциални цени тази за супермаркет. Мениджмънтът на всеки подобен център задължително осигурява такъв тип магазин. Нарича се котва. Карфур обаче са много активни и настъпателни и се борят за място в Пловдив и "надцакват". Пикадили, вече разочаровани от двата обекта в града/ с едни от най-слабите обороти в страната/, се опитват да получат още по-изгоден договор, Когато не успяват - Карфур се настанява. Мениджмънтът дори се оправда с тази промяна за закъснението на старта на Мола. Че Карфур имали допълнителни  изисквания към площите и организацията им. Но истината е друга.


Да, истината е друга!  Simple Smile
Каква е истината, питам от чисто любопитство.
Каквато е за цял Пловдив. Беден град, безработица, фалиращи качествени магазини, известни марки вече трудно се излъгват да отварят обекти в града, защото са си обречени.

Общи условия

Активация на акаунт