Избор на училище в Пловдив

  • 23 081
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • на майната си
  • Мнения: 425
Някой има ли наблюдения за "Алеко Константинов", набеденото за елитно до пожарната... ?
На всичките ми приятелки децата учат в това училище, моето няма да го запиша там, по простата причина, че не виждам смисъл, освен ако не живеете в близост до училището, ако искате детето ви да учи в по-елитна среда, да учи руски език, да си разменяте подаръци за по 30лв за Коледа, това е вашето училище Peace

Дъщеря ми е там - 2-ри клас. Нищо от изброеното не е вярно Simple Smile, а набедено за елитно е Душото Simple Smile.
Най-нормално у-ще, доволна съм от класната, не се изхвърлят с домашни, прилична училищна среда според мен.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 100

Аз получих основното си образование в Петлешков. По мое време имаше много добри учители. Интересно ми стана на коя учителка сте се спряли, макар да е много вероятно да се се сменили вече  Peace

Учителката е Иванка Хаджиева Peace

Не я познавам за съжаление

# 32
  • Мнения: 63
Ако някой иска препоръка за учителка от Стоян Михайловски мога да ви препоръчам?

# 33
  • Мнения: 197
Момичета, дайте мнение за училището до Пожарната, на гърба на бул ."Руски", моля  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 157
Момичета, дайте мнение за училището до Пожарната, на гърба на бул ."Руски", моля  Simple Smile
Еми това е "Алекото", де...

# 35
  • Мнения: 400
Някой има ли наблюдения за "Алеко Константинов", набеденото за елитно до пожарната... ?
На всичките ми приятелки децата учат в това училище, моето няма да го запиша там, по простата причина, че не виждам смисъл, освен ако не живеете в близост до училището, ако искате детето ви да учи в по-елитна среда, да учи руски език, да си разменяте подаръци за по 30лв за Коледа, това е вашето училище Peace

Дъщеря ми е там - 2-ри клас. Нищо от изброеното не е вярно Simple Smile, а набедено за елитно е Душото Simple Smile.
Най-нормално у-ще, доволна съм от класната, не се изхвърлят с домашни, прилична училищна среда според мен.

parsy, кажи нещо за учителите?

# 36
  • на майната си
  • Мнения: 425
Шеки, за тези които сега ще поемат първолаците - нямам идея. При мен водещото беше местото и прехваленото от приятели с по-големи деца чуждоезиково обучение - засега не го усещам Simple Smile, но се надявам да има резултат по-натам.
Честно казано детето ходи на частна занималня и аз не се занимавам много с домашни.
Аз имах информация за друга класна, но мъжО като подаваше документите не е писал предпочитание. Мислех да я местя, но след първата РС се отказах, много харесах класната и май се оказва че всички начални са ОК.

# 37
  • Мнения: 8 849
А казала ли ти е, че интегрират ромчета, които ги водят от Столипиново с бус

хах, абсолютно вярно! LaughingКогато имаше епидемия от хепатит А преди няколко години в Пловдив доста дечица се бяха заразили покрай циганетата и имаше  родители, които искаха да си преместят децата, но не знам какво стана после... Rolling Eyes Иначе училището има много добра база, отдавна са с бели дъски, нови чинове, но не знам дали са закупени с родителски пари, или централно са го стегнали, за да е по-комфортно за "ромското включване" Laughing  Аз съм в квартала, но не бих си записала детето в това училище, ако имах малък ученик...

# 38
  • Мнения: 197
Супер, благодаря на Парси за информацията!
Малко не ми харесва този руски  Rolling Eyes Няма ли училище, където да се набляга на немски, френски?  ThinkingСтава въпрос още от 1 - ви клас  Embarassed

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

Малко не ми харесва този руски  Rolling Eyes Няма ли училище, където да се набляга на немски, френски?  ThinkingСтава въпрос още от 1 - ви клас  Embarassed
В малката Лиляна /СОУ"Патриарх Евтимий/ има една паралелка със засилено изучаване на френски от 1 клас.

# 40
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Малко не ми харесва този руски  Rolling Eyes Няма ли училище, където да се набляга на немски, френски?  ThinkingСтава въпрос още от 1 - ви клас  Embarassed
В малката Лиляна /СОУ"Патриарх Евтимий/ има една паралелка със засилено изучаване на френски от 1 клас.

От септември най - вероятно няма да има паралелка първокласници с френски език в малката Лиляна.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Честита Нова 2011 г.През тази година ще си имам първолак - на есен. Въпроса ми е наясно ли сте мили мами, кои училища в Пловдив, предлагат занималня СЛЕД първи клас. Знам, че има достатъчно наброй, които имат частни такива, но ето в нашия квартал - Смирненски, въпроса стои много зле - няма нито частна, нито държавна след задължителната във първи клас. А аз не мисля, че едно дете на тази възраст е достатъчно съвестно, за да се справи само. Поне моето не е. Живея на еднакво разстояние и от Драгана и от Кирила и направо съм изпаднала в потрес. Sick

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
Здравейте момичета, моля за вашата помощ   bouquet Синът ми ще бъде в първи клас тази есен 2014/2015г., района в който ще го запиша е Северен,  моля за вашите мнения кое училище да изберем: НУ "Христо Ботев", СОУ "П.Яворов", ОУ "Райна Княгиня", ОУ "Димитър Димов". Моля ви ако имате информация и впечатления за госпожите, които ще поемат първи клас в някое от тези училища и изобщо всяка информация ще ми бъде от полза  Hug

# 43
  • Мнения: 7
Моля за мнения за училище Елен Пелин в квартал Христо Смирненски предстои ми записване на първолак!

# 44
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз се интересувам от Алекото. Само че питането ми е по-скоро как стават нещата с преместването след 4-ти клас. Кога се подават документите? Резултатите от матурите имат ли някакво значение или не? В сайта им намерих само информация за прием на първокласници за следващата учебна година.

Преди имаше една закована тема за училищата, с положителни и отрицателни мнения, но не я намирам... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт