Избор на училище в Пловдив

  • 23 070
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
И аз се интересувам от Алекото. Само че питането ми е по-скоро как стават нещата с преместването след 4-ти клас. Кога се подават документите? Резултатите от матурите имат ли някакво значение или не? В сайта им намерих само информация за прием на първокласници за следващата учебна година.

Преди имаше една закована тема за училищата, с положителни и отрицателни мнения, но не я намирам... newsm78
За Алекото - записването става по номера на подаване на молбата - приемат толкова деца, колкото техни деца напуснат /отиват някъде с изпит или поради други причини сменят училището/ т.е. който по- рано е подал молба, има по- голям шанс. Матурите нямат значение.
По принцип, би трябвало да се подават веднага след края на учебната година /ние така направихме миналата година/ Но за по-сигурно, добре е да питаш в училището, дали има някаква възможност да се подаде молба по- рано.

# 46
  • в Низината
  • Мнения: 705
Бенджи, благодаря ти! Ще се поинтересувам.

# 47
  • Мнения: 930
Здравейте,
дали има майки, чиито деца да учат в ОУ "Антим Първи"? Искам да попитам има ли занималня след първи клас, може ли да препоръчате начален учител, който сега да води 3ти клас? Доволни ли сте от обучението след начален курс (5-7 клас). Нищо не намирам за това училище в нета освен, че предлага и обучение по немски от първи клас уж. Ще съм благодарна за всякаква информация.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Здравейте ! Голямото ни момиче догодина ще е ученичка и започнах да се замислям за училище. В нашия район е СУ " Св. Константин - Кирил Философ ", а в граничещ район най - близо ни е ОУ "Димитър Талев". Моля, ако имате мнение и отзиви за тези училища или за други в района, да ги споделите !

# 49
  • Мнения: 70
Моля за мнения за училище Елен Пелин в квартал Христо Смирненски предстои ми записване на първокласник!

Общи условия

Активация на акаунт