Имаме в Канада зима с красива бяла пелерина - 40

  • 39 565
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 313
Честита Нова Година!!!  Да е здрава и щастлива !!!

# 61
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Честита Нова Година, да е спорна и да сте много обичани!     bouquet

# 62
  • Мнения: 449
Честита Нова Година!
Нека тя ви донесе моменти на радост, щастие и успехи на всички вас и вашите семейства!


С тия бебешки късмети ви пожелавам скоро някой да ме замести, че ще остане темата без канадски бебета!  Laughing





# 63
  • Мнения: 625
Честита Нова Година!
Желая ви много здраве, мир и любов!

# 64
  • Мнения: 557
Честита Нова Година и от мен!
Бъдете здрави, щастливи и не спирайте да следвате мечтите си!

# 65
  • Торонто
  • Мнения: 837
Честита Нова Година!  Tada

Моята дъщеря гледа бебето от снимките на escorial и ми казва: "Искам Санта да ми донесе точно ей това бейби!" Simple Smile

# 66
  • Мнения: 557
Софи много навреме си е дала заявката - до другата Коледа все още има повече от 9 месеца Wink

# 67
  • Мнения: 1 199
Честита Нова година, момичета!
Специален поздрав от мен с това:
http://www.youtube.com/watch?v=WKMQ0JjW00g

(На мен ми е едно такова носталгично.)

# 68
  • Canada
  • Мнения: 231
Честита Нова Година!

Как сте момичета, как ви се отразяват празниците? Радват ли се дечицата на снега? Раян много се кефи, все иска да излизаме навън, помага и на татко си в риненето на сняг.  Simple Smile

Вярно, че няма много бременни в темата.
Каролина, как я караш, добре ли се чувстваш? Наближава събитието. Мони нетърпелив ли е вече?

# 69
  • Мнения: 5 713
За много години, момичета! Simple Smile

Празниците като цяло ни се отразиха много добре. Вкъщи и на гости, със семейството и с приятели. Не ми се иска Маги утре да тръгва на училище, свикнах 2 седмици да са и двамата у нас.
Днес беше голяма игра на снега. Неуморно спускане падна на пързалката в двора зад блока ни. Нищо, че беше заледена. Simple Smile

В баницата бях сложила и късмети с пожелания към децата. На Ясен се падна ще си имаш братче или сестриче.  Laughing

# 70
  • Мнения: 753
Честита Нова Година, момичета!
Пожелавам ви здраве и много сбъднати мечти!

Вери, страхотен късмет му се е паднал Simple Smile

# 71
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Вери по-интересно щеше да е този късмет да се падне на теб или мъжа ти Simple Smile
Ама наистина нещо се разреди бебешката програма в темата.

# 72
  • Мнения: 5 713
Ами то всъщност мъжът ми го хапна точно това парче, но беше Ясенско. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 743
За много години! Нека всички желания и пожелания се сбъднат тази година Hug

# 74
  • Мнения: 1 199
Вери, имате с мъжа ти малко по-малко от 3 месеца да действате Laughing
Ние днес ходихме по доктори заради бебето (повръщаше, сега е добре), но вчера с Габи геройски обиколихме два големи блока. Той първо все цепеше по дълбоките преспи, но накрая и той разбра че е по-добре да вървиш по утъпкани пътеки Simple Smile
Момичета, някой да е ползвал Бейби Айнщайн? Знам какви публикации се появиха за него напоследък, но аз  нямам намерение да прави детето ми генийче. Ама иначе за смислени занимания, придружени от възрастен разбира се, става ли? Чудя се какви забавления да намирам на Габи. Засега не скучае, ама ми се изчерпва фантазията.

Общи условия

Активация на акаунт