КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 126
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
На обяд се скарахме с мъж ми нямаше да правя нищо след обед се здобрихме той меси питката,содена вода брашно сода и малко захар е сега ако стане ще го правя хлебар Mr. Green
Като циганите сме караме се и се обичаме има време и да почнем да се бием Joy
Велина от телефона ли писа,аз като пиша от него и няма кредор,а съм си свалила една клавиатура ама нещо не иска да сработи Rolling Eyes
Ти Бъдни вечер няма ли да правиш?
Докато пиша и тая пита се надига в тавата  Shocked дано пне тва свеки да го е научила

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592

И аз пристигам.
При нас подаръците са за НГ, така че има доста време до Дядо Мраз... но цял ден опаковах. Леле, колко неща са се събрали...

# 17
  • Мнения: 17
Аз я записах на плуване малко и по съвет на педиатърката. Тя нали все боледуваше от уши, операция отказахме да направим след като ни накараха да подпишем цял ферман как докторите за нищо не носят отговорност и какви са възможните последици; така че решихме да каляваме с плуване и аз съм много доволна. Иначе тук не плуват с пояси или подувки за ръцете - от първия ден ги потапят под вода и ги оставйат да изплуват сами. Калина никак не обичаше каквото и да е мокрене на лицето, та затова и бяха драмите в началото. Сега обаче сама скача и иска да плува под вода.
И ние се приготвяме за Бъдни вечер и Коледа както си му е реда - с постни яденета, питка...Подаръците ще ги отваряме на Коледа сутринта, а после ще се качим до планината да си пробваме новата шейна.
 Gift

# 18
  • Мнения: 616
И при нас Дядо Коледа остави подаръци под елхата ,а инъче утре у баба им ще дойде лично да донесе останалите .Пешо е щастлив с новия си телефон ,но Сашо не си хареса колите на Магуин ,не ги искал искал Дядо Коледа да му донесе тенджърки. CrazyА у баба му го чака отверка с накрайници и незнам друго какво е донесал вуйчо му

# 19
  • Canada
  • Мнения: 231
Пешо е щастлив с новия си телефон ,но Сашо не си хареса колите на Магуин ,не ги искал искал Дядо Коледа да му донесе тенджърки. Crazy
Joy Joy Joy Ще падна от смях! Кирова, кажете му на този Дядо Коледа да се вземе в ръце и да подари кухненска посуда на детето. Laughing Раян също много играе на готвене, постоянно предлага кафе, портокалов сок, сипва ги от конкретни места, придружено със специфични звуци. Mr. Green

Уинкс, и аз се чудя за билети, но се колебая между Бон Джови и Никълбек (а преди 3 години ходихме на концерт на Бон Джови с подгряваща група Никълбек, супер беше Sunglasses).

Отивам да слагам боба, накиснат е от снощи и се надявам да стане добре. Много ми се иска да направя питката, която правих за прощъпулника, но въобще не се сещам къде съм сложила рецептата. И дали въобще съм я преписала, или съм гледала от екрана... на розички, със сирене, май нещо по препоръка на Рокси беше...

# 20
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, от работата писах преди. Аз сутринта бях на работа.
Правя Бъдни вечер, как иначе. Simple Smile Направих боб, содена питка и баница със ябълка (тип щрудел). След малко ще видим как са станали Simple Smile. Ех, много обичам семейни празници!

Албена, видях те, че четеш, пиши по-често. Калина е супер сладка на аватара. И аз много искам да водя Криси на плуване, че ми е любимият спорт, но засега ме разубеждава баща му, че е малък. Много хубаво, че ще ходите на сняг утре. Нас нещо ни домързя за празниците, може би през пролетта ще отидем на ски. Кажи как е Калина с ушетата сега? Наше приятелско дете миналата година изкара 7 ушни инфекции и те бяха пред операция. Викнаха бабата да го гледа няколко месеца и тази година няма проблем, добре че не оперираха.

НР, Бон Джови мисля, че е по-добре. Изкараха нов албум, новият им хит е супер (в подписа Simple Smile). Никълбек и аз много ги тача, ама ако съм на твое място бих ги отложила, защото са ти съседи и много вероятно скоро пак да може да ги видиш.

# 21
  • Мнения: 4 300
Хелоу:)
Ние имахме най куцата коледа от как сме семейство ( пу,пу,дано да си остане най куцата завинаги). Тръшнах се с повръщане и мигрена, ходих на спещен кабинет- трябва да ходя на невролог, скенер и ендокринолог. Не знам кога ще сколасам. Надрусаха ме с деган и аулин и ме пратиха да спя. Аз така и направих, мъжете сами се оправяха. Сутринта кукурясах в 5, намерих остатъци от питка,явно и месенето не им се е опряло. Направих се на ДядоКоледа и сложих подаръците под елхата ( вчера купихме нова, 210 см, за 35 лв от Кауфланд, това беше сделката на годината  Mr. Green )

Там там, на мен Изгубеният символ ми е малко разочароваща, ДБ се превръща във втори Джеймс Ролинс- увлекателни книги, едни и същи герои, но като затвориш книгата не можеш да кажеш какво си прочел, нито да си спомниш фабулата. Иначе се чете бързо, няма спор.

Това за плуването много ме заинтригува. В градината на Ники има, но мислех че е малък. Иначе до нас има хов и хубав басейн, съседката ходи там с дъщеря си , но аз все оюще не съм се наканила и не съм си купилашапка. Догодина ( надявам се) - това ми е новогодишното обещание   Laughing
Сега май ще пиша по рядко, докторицата снощи ме нахока, при това без да й кажа, че изкарвам по 12 часа и кусур на пц-то, и че за послените 2 дни съм прочела 600 сстраници  Confused )


Между другото тенджерите и у дома са на почит, също и въображаемата храна- раздава бонбони и налива сок. Аз само трябва да примлясквам и да казвам колко са вкусни.

# 22
  • USA
  • Мнения: 559
Рокси, много неприятно! Sad Как си сега? По-добре ли се чувстваш? Коя докторка ти се кара за компютъра?

От мен Честит Имен Ден на Рокси, Кирова и на моя Кристианчо!   bouquet Да сте много здрави, щастливи и обичани!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 414
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!!
Честит Имен ден на всички паразнуващи,Хриси,Кирова,Криси на Велина.
Аз също имам Именник-Ради

Хриси мнго съжалявам,бързо оздравяване.На мен очите ми текат от този комп.снощи мъж ми ходи за капки.

# 24
  • Мнения: 329
Весела Коледа  Hug
Нека тези светли празници положат началото на една година, в която здравето, щастието и успеха са Ваши постоянни спътници!!!!!!

# 25
  • София,
  • Мнения: 4 267
Весела КОледа!
http://koleda.usmivka.com/card.php

ЧЕстито и от мен на всички именници, именнички малки и големи да не ги изреждам, че със сигурност ще пропусна някого Blush
Ето и за моите именници Христо старши и Христо младши Wink.
Само дето при нас Христов ден се празнува утре на 26. Днес е само КОледа и БОжидаров ден  Peace
Питието


Мезенце:



И нещо сладичко за десерт  Wink





# 26
  • Мнения: 616
Весела Коледа .
Благодаря за честитките.
Рокси много съжалявам, че ти се струпало толкова на главата дано наистина това да ти е последната такава Коледа.
Честит имен ден и на всичики останали малки и големи именици -Хриси,Криси ,Ради ,Ицко bouquet
Почерпете се за мое здраве кой с каквото желае.

# 27
  • София
  • Мнения: 114
Честито Рождество Христово!

Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави.  bouquet

# 28
  • Мнения: 910
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНИЦИТЕ!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet
Хриси,бързо оздравяване! Hug
Дани и Цвети са на антибиотик,но  дивеят здраво,двете останаха доволни от подаръците,даже баща им се беше облякъл като Дядо Коледа,но те не го познаха изобщо
Кирова, Марти благодаря ви! Hug

# 29
  • Мнения: 984
Весела Коледа на всички и честито на имениците!  Hug
Иве май ти беше питала за ръкавици за децата. Днес взехме на малчо от спорт мания. Имаше по 30 лв - с 1 пръст и без пръст някакви животни. Имаше и по 15 лв, сини, с един пръст. Става дума за непромокаеми.  Peace
Аз днес получих дългоочакван скиорски панталон и утре ако всичко е наред се надявам да се качим на Алеко  Mr. Green
Хубав ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт