КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 108
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

Къде искате да е срещата в петък?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 07 яну 2010, 14:06

# 45
  • Мнения: 1 714
Честито Рождество Христово!
Честит имен ден на малки и големи! Никола също посрещна дядо Коледа (свекър ми) много ентусиазирано. Много му се зарадва,направо с глас се смя като го видя, песни му пя (с акомпанимент на пиано), накрая му каза пак да дойде  Laughing По едно време ми сде стори, че доста започва да се вторачва в лицето му, но май се оказа фалшива тревога. Иначе всички подаръци му харесаха, но най-много хареса един кран, който дядката му беше оставил под елхата. Всъщност най-много си хареса крана, а пък този същия кран мен ме разрева от яд докато го сглобявах, страшен боклук (хем изрично питах в магазина дали е качествена пластмасата и ми казаха да). : Марката е еccoiffier и заедно със  smoby са на една фирма, а после като получихме и кухнята (smoby) ми стана ясно, че това ще са му първите и последни такива играчки, не си струват парите въобще. Иначе пистата не е е лоша и беше по-евтина от други, които накарах да ми отворят и грам не ми харесаха. Най-хубавията подарък е влакчето на дупло. Освен, че е конструктор е и електрическо и за това още повече му харесва на Никола. Ние с Десо уж се бяхме разбрали да ходим след НГ да си купим подаръците (както правим по принцип), но той ме изненада с един комплект Innocent (любимия ми парфюм за всички времена  Simple Smile) и предвидливо взел и за себе си подарък, като го е нарочи, че е от мен Laughing

Аз на бебето му накупувах дрешки. Не мисля да износва само тези от Никола - ще разполага и с тях, но ще си има и свои, така ми звучи справедливо. И без това има толкова неща, които са от Никола заварени. После ще подарявам всичко

# 46
  • София
  • Мнения: 178
Честит рожден ден, Мими Hug Бъди най-обичаната, щастлива майка и жена!

Днес имам имен ден  Grinning Честито да е името на Стефи, на Етко и всички останали  Hug Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 714
Честит рожден ден, Мими! Бъди много щастлива и обичана!  bouquet

Честит имен ден, Стефи! Много здраве и късмет на теб и семейството ти!  bouquet

# 48
  • Мнения: 384
честит рожден ден,мими!желая ти много здраве,любов и радост!
честит имен ден стефи!много здраве,сила и красота ти желая!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 523
Честит Рожден Ден, Мими!
На всички празнуващи имен ден днес - със здраве и сила да си носят имената!

# 50
  • Мнения: 616
Честит рожден ден Мими!  bouquet
Честито и на всички именици със здраве да си го носят!  bouquet

# 51
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Привет , момичета !
Влизам да ви пожелая честита Коледа и да ви почерпя виртуално за рождения си ден  Hug
За всеки по парче торта и чаша коктейл

Честит имен ден, Стефи! Здраве и любов!
Целувам ви всичките  Heart Eyes

# 52
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Марти, можеш ли да ме насочиш към специалист за фетална морфология (върти ми се в главата, че си ходила при Марков). Ако може координати, цени, впечатления. И да не си помислите нещо, не е за мен.

# 53
  • Мнения: 910

Честит рожден ден ,Мими!
Честит имен ден на именниците!Много здраве и щастие!

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 523
Мими, не съм Марти, но ето на Марков координати: 9460795 - след 14 (това е в неговата клиника), мобилен: 0899170550 / 0899130550.

# 55
  • sf
  • Мнения: 10 081
ДД
Голям мързел тия дни,ей
Ходихме в Козлодуй при баща ми и приятелката му за Коледа Голям кеф- размазахме се от почивка, ядене, пиене. Жената яко се беше постарала. а Вико побесня там, показа си всички магарии, добре че нямаше съществени погроми, че и без това умряхме от срам. надали ще ни поканят пак  Joy
Видяхме и Дунав и Радецки,ама всичко беше в киша и за 10 мин станахме вир-вода,та се прибрахме.
Гостите ни за тая вечер се разболели и няма да идват. Мързелът продължава.
Ще сготвя обаче само някоя рядка супичка за разтоварване,че от туй ядене  ooooh!

И накрая на фермана да питам
Кога ще е първата среща за новата година? На 8ми януари? Давайте иде за нови места....

# 56
  • Мнения: 238
 Честито Рождество Христово! Много здраве, мир и любов!
 
Ади много се зарадва на подаръците под елхата. Ходихме и на Дупница на 25, та и там още подаръци. Марти, мерси че сподели за кухнята, ние взехме на Ади на фишер и като я сглобихме ми се видя малка и малко съжалявах, но щом ти казваш че и на смуби не ти е харесала, значи да не съжалявам. Ние май месец ходихме на едни приятели на гости във Швейцария, та те имаха страхотна кухня и аз явно очаквах и тази да е нещо подобно. Явно от там ще трябва да си я поръчаме.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 414
МИМИ да си жива и здрава,сбъдване на всичките ти мечти!
Стефи честит Имен ден   bouquet Честито и на другите именници!
Снощи бях на гости до 1 ч добрече бях с колата иначе незнам как щях да стана в 7 с децата,свекър ми беше на гости и аз а първи път от 2 години спах от 9,3-11,3 сутринта.
Зарихме се от играчки и то все обемисти,взех и аз на смоби кухнята,виждала съм я и знаех какво купувам Марти мога да те уверя че е здрава поне.Има и много по хубави но и цената им е възходяща.
Аз също чакам среща,Вики ЗА съм да е на 8.Мястото не ми е проблем и същото да е,важното е да си приказваме. Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 17 591

Честити рожден ден, Томасе!

# 59
  • Мнения: 384
Иве,ти не взе ли кухнята на Тефал?Аз мислих тази на Тефал да купувам  принципно или една на Барби.
И аз искам среща,но незнам как ще се измъкна този път.Нека да е на друго място,дайте идеи?
Вчера се бях уговорила на среща за Аватар,но мъжът ми твърдо каза,че няма да ходя.Уплаши ме категорчиността му,истината е че му стана кофти.И той искаше да ходи,заедно да ходим,но няма на кой да оставим децата.Той не прави нищо по въпроса за тия деца,а само се нерви на мен че неможеме сто неща.Днес прекият му шеф ни покани на гости,те са млади още нямат деца.Заедно щяхме да сме с едно семейство,чиито деца пък вече са пораснали.Но мислихме,струвахме,тъкмо нагласихме нещата и той се отказа,щото не му се занимаваше с техните.Не му се занимаваше за два часа гледане с водене,връщане и друго.На мен много ми се ходеше,но честно казано сега си спестих много за няколко часа,които нямаше да ни стигнат.Незнам,но много се дразня като почнат да ми говорят как щели децата да прастнат и да си трая до тогава,как трябвало да общувам сега,че после като порастнат и край.Да бе ама тва са неща след 15 год.,аз сега в кома ли съм или какво?  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт