КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 133
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит Рожден Ден МИМИ!  Hug


Честит Имен ден на Стефи и всички които празнуват  Hug


И ние се размазахме от гостита и ядене Whistling, тая вечер и ние ще разтоварваме.
Яна мноог кофти че ви се е развалило гостувате, а защо не отидохте с децата. моите пък много обичат да ходят на гости, а и са послушни  Blush, та ние си ходим по принцип с тях, стига да не е нещо с много хора, да не е много задимено, а и да са поканени и те разбира се Blush

# 61
  • Мнения: 1 771
да,това последното уточнение е важно Laughing след като нямат децаедвали ще се сетят да ги поканят

Цитат
Зарихме се от играчки и то все обемисти,взех и аз на смоби кухнята,виждала съм я и знаех какво купувам Марти мога да те уверя че е здрава поне.Има и много по хубави но и цената им е възходяща.
не мога да й отрека на тази кухня, че му е много интересна, с тия електроники по нея. Много се вживява,даже ми поиска да му дам кърпа, че да не му пари  Simple Smile дано да е здрава. Ники и Ради карат ли се кой да си играе с нея или играят заедно? Мариса и Никола много се караха за играчките тези дни. Мариса по-голямо бебе от него, грам не отстъпва, че и му прави фасони, а той като я види сърдита, всичко й дава, забравя колко го иска  Laughing Тя му каза тия дни, че е лош и това страшно го засегна. Цяла вечер за това говореше и питаше защо Миската му е казала, че е лош

# 62
  • Асеновград
  • Мнения: 45
и питаше защо Миската му е казала, че е лош
сладък Никола  Heart Eyes.

Здравейте ,
Честито Рождество Христово , много мир и любов с семействата ви !
Честит имен ден на днешните именници , както и на тези , които изпуснах !
Честит рожден ден Мими!
Много се уморих тези дни , приготовления , гости , ядене , пиене , а утре - на работа.
Тедо много си хареса подаръците , по цял ден повтаря , че дядо Коледа му е донесъл подаръци , с октопода голяма игра пада , не вярвях , че толкова ще се занимава.Другото с което много играе е една хармоника , свири , пее и танцува , много е смешен.

# 63
  • Мнения: 9
Честит Рожден Ден, Мими!
Честит имен ден на всички именници днес!
Хубава дата - много късмет да ви носи!  bouquet

И ние днес се отдадохме на мързел. В Пловдив и една мъгла се е спуснала, отпадна и разходката. У нас на дневен ред е Светкавицата Маккуин и се върти нон стоп - те пък взеха че и по Нова ТВ го пуснаха, та тъкмо се бяхме наканили едно кръгче с колата из града да направим и отпадна мероприятието, за радост на нашия татко. Mr. Green

Толкова ми е мързеливо, че не знам утре как ще ставам за работа! Crazy

# 64
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден Мими! С пожелания за много здраве, любов у дома и да си все така всеотдайна и да раздаваш добрина   bouquet
И на мен ми е писнало да ми обясняват , че докато са малки децата е така , трябва да си стоя и да ги гледам. Аз обаче хич не слушам.Отдаде ли ми се възможност може и за час ,два, ако има кой да ги гледам забегвам  LaughingСега бях с близките си на Коледа, но на Нова година съм категорична , че искам да изляза с приятели. Като го казах на наште, че смятам да им връча децата и , че ще ходя на купон и те- Ама как така мъжа ти го няма  LaughingАми така. Обирам си дърмите и беж . Blush
Марти и у нас е така с подаръците- непрекъснато някой вика за нещо.Нелия иска бакуганите на Преслав/взема ги и отива да ги крие/, той я дразни и тръгва да и бута количката. Страшна работа. Няма угодия  Wink 
Честито и на всички именници днес! Да са живи и здрави   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 098
Здравейте и от нас!
Честит имен ден на всички празнуващи днес и тези, които пропуснах миналите дни.
Честит рожден ден, Мими!Желая ти много щастие и здраве!
Ние тези дни сме нон стоп по гости. Празниците минаха добре. Аз получих  хубави подаръци, особено от мъжа ми. Подари ми слънчеви очила и комплект на Булгари. Дели много се зарадва на неговите, най- вече на Легото, не очаквах чак така да се запали. Отделно му подарих а лего само с тухлички от 650 части и сега здраво строим.
Иначе на дядо Коледа  /брат ми/,  се зарадва и дрънкаше големи смехории.
На нова година последно решихме да идем на гости. Ще си вземем и Дели. Там ще има едно момченце на шест годинии ще си играят. После като му се приспи ще го сложа там в другата стая.
Днес отново не спа на обяд и сега току що заспа.
Аватар бил готин, ние сигурно утре ще го гледаме.
Забравих да кажа, че чакам срещата с нетърпение, съгласна съм за осми.

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 20:53 от borianna

# 66
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна кухнята е мини тефал на смоби.Марти не се карат за кухнята седят и ровят заедно но в повечето случай всеки с нещо различно се занимава.Аз им казвам това е на Ники това е на Ради ако се сдърпат моля единия да даде на другия и така.
Вилма правилно,кога ще ходим като станем на 60 ли

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Да бе ама тва са неща след 15 год.,аз сега в кома ли съм или какво?  Twisted Evil
Вилма правилно,кога ще ходим като станем на 60 ли
Браво на вас  Hug
Ние се спукахме от мързел. Аз от кумова срама седнах посред нощите да чета  Crazy
До сега бяхме на Чесънов ден - както казва Ивчо на братовчеда си Чесън (Стефан)  hahaha

Мими честит рожден ден, много здраве и щастие ти пожелавам. Всички твои мечти да са мои пожелания   bouquet

# 68
  • USA
  • Мнения: 559
Честит Рожден Ден на Томасе! Много здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Честит Имен Ден на Стефи и на всички празнуващи! Да ти е живо името и с добро да го чуваш!   bouquet

# 69
  • Мнения: 17
Весела и изобилна Коледа и от нас - здраве, мир и любов! Честито на всички именници - днешни и от миналите дни; да са живи и здрави te и мената им! Калина най-много се зарадва на кухнята си от дядо Коледа - дqрвена, с много уреди - хладилник, пералня, миялна машина, микровqлнова; в много приятни цветове и много стабилна. Естествено, кqм нея получи един куп тенджерки, тигани, комплекти за хранене, плодове и зеленчуци който можеш да режеш (с пластмасов нож)...Обаче вече ще си знам - многото подарqци просто я разфокусирват и не може да им се зарадва както трябва.
Иначе при нас е едно пролетно време, ама на планината си има много сняг и стават супер пqрзалки. Тук на пистите не пускат с шейни, ама байрчета дал господ.
Ушите и бяха много зле миналата година, но както писах баща и категоричнбо отказа операция и по-добре - явно вече ги израсна и оттогава не е боледувала. А сега и с плуването се надявам сqвсем да се калим. Хич даже не са ни малки децата за плуване - според мен това е идеална вqзраст за започване. В групата на Калина има много бебета на по 3 до 6 месеца, но честно казано това е твqрде рано защото те все още си имат инстинкти вqв водата, но да очакваш че разбират какво се иска от тях или да се научат да плуват е нереално. Докато на 2,5 години си е точно.

# 70
  • Мнения: 1 771
Албена, гледах подобни кухни в сайта на Мothercare,страхотни са  Peace но и обемна де

Бубе, мен много ме впечатли аватар, а се бях настроила да е глупост. Десо пък обратното, много големи очаквания имаше и малко се разочарова  Grinning

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 523
Мойто дете взе да чисти с прахосмукачката и аз сядам да почета малко Simple Smile - да видим до кога ще е тоз мерак да помага Grinning.

За излизането - че те моите родители са по-големи хаймани от нас Simple Smile - аз и сестра ми - на около 2,5 - 3 години са ни водели по концерти и т.н.  с тях си. Ние Сашо го водим с нас като излизаме, като гледаме да ходим на места подходящи за деца (да не е задимено и т.н.) или се редуваме с баща му. Та мисля си - този, който казва че сега требе да си гледаме децата и да не ходим нагоре-надолу - да си гледа работата - млади сме и ние имаме нужда от социален живот различен от това да ходим по паркове и градинки и да търсим забавления на хлапетата.

# 72
  • Мнения: 329
 waveyздравейте, четях ви ,но нямах време да пиша  Hug
Искам да честитя на именниците и на Мими   bouquet
Ева остана доволна от празниците, поигра с кака си, получи доста подаръци и определено вече й омръзват  Joy
Галена, хареса къщата ,но не много , играе си за 10-15 мин в деня с нея  Laughing Повече се изкефи на малкото пони и на пианото   CrazyСвири и пее по цял ден, освен това успя да счупи дръжката на микрофона.Много се зарадва и на маймунката ан Плейдо, сега вкъщи пластелина е на голям почит- играе доста с него   Peace
Ние вчера гледахме с мъжа ми Аватар, много ми хареса  Peace
Иначе Еви пак почна да кашля, днес я водих при Масларски, няма нищо в гърдичките, препоръча горещо почивка на планина поне за седмица.Сега само остава мъжа ми да си уреди такава  Rolling EyesОбадих се и на хомеопатката, тя ми каза какво да й взема и тази вечер ще й дам преди да легне, иначе не можа да я види защото не е в София.
Аз съм много навита за плуване, в нашата градина има басейн, но за Ева казаха че е малка още , от другата година можело.Знам че е изключително полезно.
Ние на Нова година ще сме си вкъщи Grinning
И аз съм за среща на 8-ми  HugКакво ще кажете за някоя пицария - Уго, Дон Домат??

# 73
  • София
  • Мнения: 254
На патерици: Честит рожден ден на Мими  - бъди здрава и щастлива!

Честит имен ден на Аганка, на Стефи, на Етко и другите именници, ако е имало такива!

И Кая кашля, от една седмица е схрема, мислех, че се оправя, а от 2-3 дни започна да кашля, вчера и през нощта много. Днес кашлицата определено намалява май, но вдигна 38.5. Личният лекар каза, че гърдите са чисти и гърлото е съвсем спокойно. Така че продължаваме със сиропа, който си самопредписахме в събота и добавяме капки занос. Дано се оправи, че ми е мъчно.

Ние още не сме дали къщата, държим я като последен подарък, който е причина Кая да дава да й духаме носа редовно и да пие лекарствата. И тя получи вчера откопода, много й харесва, предната вечер пък получи комплект с две животинчета и пластилин - пораства им "коса", още те страшно много я впечатлиха и си игра повече от час. Вкъщи вече няма място от играчки, направо не знам какво ще ги правим.

# 74
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Нещо много бавно върви темата.
Ние тази вечер гледахме Аватар. Наистина страхотен филм Peace
Ето малко снимки от нас http://boriana80.snimka.bg/baby/delian.121156.16621491

Общи условия

Активация на акаунт