КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 149
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
От сутринта са ме почнали с лигавщините а сме и без Мария,ужасТ е!
Снощи видяхме свеки на скайпа,е няма такав наглост.Канят ни да идем в Испания на гости и тя веднага да се нареди,викам ще вземе и бабата да глада децата а тя все за работа и помощ сме я викали.Казах и че не се е преуморила и че е екскурзянтка.Още ме държи от думите и че достатъчно била помогнала. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 523
Добър ден!
Иве - мани я тая - тъпкано ще и се върне! Че и отгоре мисля аз.
Аз 2ри ден съм без телефон - батерията ми умря и сега чакам нова. Направо не знам как съм живяла без телефон преди ooooh!
До после ...

# 77
  • sf
  • Мнения: 10 189
ДУ
Мойта одисея с ухото и хремата продължава. Вчера пак ходих на док, от носа било всичко- секретите са много гъсти и запушват де що канал има  Rolling Eyes сега нови спрейове, глупости,но поне ушите не са възпалени, а само са ми заглъхнали.
Ние добре си почиваме, днес ще ходим при братовчедите и баба в Ботевград.
И аз искам да гледам Аватар,ама на кино, а мъжо не обича кино. Ще си търся компания след празниците.

Иве, хич не й се връзвай, ами направо и отвръщай като те дразни.
Тя и мойта така кат каже- отгледахме Вероника, сега и Виктор ще порасне. И аз я питам- че ти къде беше докато тя навърши 3г и тя млъква  Crossing Arms

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 523
Аватар и аз искам на кино ... Ама на IMAX ми се струва, че ще е по-добре Simple Smile. Дали го дават? Да - дават го!

# 79
  • Мнения: 384
Вики,и аз много искам на Аватар.Но няма кой да ме пусне за толкова часове.Бих ти правил акомпания,но...3 часа филм и поне още един-тва си е направо половин ден.
Мойте и да искат баба им и дядо им де,немогат да ги гледат и го съзнавам добре.Но майка ми може да помага.Обаче в парите са проблема.Ако дойде в София ще трябва да живее под наем и да изнемогва.Как за 8 год. в чужбина един лев на страни не задели,нищо не направи.Тя си е такава,немога да я виня.Но си има начини,да наемем някой при нужда вечер да помага.Кой ли ще е той с тия двамата мойте,сигурно трябва да изакам да поотраснат още и тогава.  newsm78 Представям си ако почна работа,цял ден на работа се разправям с колеги и шефове,а после директно от работа бегом за децата от градина,после в къщи храни,къпи,чести,готви....тва е някакъв кошмар.Кой ще ме пусне на по чаша питие с колеги след работа примерно?Никой,живота ми е скука.
Вики,оправяй се бързо!
Ние утре заминаваме сутринта.Мъжът ми още ми е сърдитотрови ми празниците пък аз съм била отровила неговите.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 414
Вико оправяй се бързо,да не ходиш без шапка на вън!!!

# 81
  • Мнения: 4 300
Е, Янче, оживява се, недей тъй  Wink Ние дето работим да не сме умрели..

Не се ядосвайте за глупости, важното е да сме живи и здрави ( Иве, това за тебе специално). Баба ми ( на татко майка му) и до ден днешен, след 30 години, продължава да не харесва майка ми, сто пъти е казвала, че баща ми не трябвало да се жени за нея и прочие глупости, ама никой не й се връзва на приказките. На майка ми не й пука, на баща ми хептен, живеят си щастливо и на 300 км от нея и толкова. Просто няма смисъл да си хабиш нервите и емоциите за хора, които не го заслужават.

Ники вчера сутринта на ставане каза на Емо " татииии, внимавай в картинката"  Laughing Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 3 414
От кой ли го е чул,Хриси Laughing
Не ме е яд че не идва ами това че казва че помага и то много.

# 83
  • Мнения: 616
Добро утро
Янче ако това те успокоява и аз съм на този хал .Сутрин изпращам Петър нося Сашо и бягам на работа .Прибирам се вечер .Прибирам Сашо ,проверявам домашни ,готвя ,чистя и т.н.За мен рад почти няма ,но здраве да е да сме здрави.
Иве  Peace
Вики оправяй се бързо. Peace
Изчезвам да си нагледам супата и ще водя Сашо малко да майка ми ,че два дни в къщи издивя Crazy

# 84
  • Мнения: 4 300
Не ме е яд че не идва ами това че казва че помага и то много.

Ами следващия път като каже, че ти е помагала, й кажи "Ами да, добре че си ти, че иначе нямаше да мога да се справя, аз и затова ти пратих 1000 лв подарък за Коледа" Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 3 414
Един ден ще трябва някой да я гледа,ама няма да дойдат от Испания или да я вземат там.Аз ще я оставя както тя на децата помогна,болни и ревящи.Колко псувнии и теглих на ум че може и самолета и да падне,нали днес се прибира

# 86
  • sf
  • Мнения: 10 189
Аз на мойта съм й казала ,че няма да я гледам. Да си знае от сега. Мъжо ако иска, да се оправя.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики много мило от сега да я уведомиш.Няма никога да и го кажа,искам да я видя както по сериалите да не може да сипе вода и да моли.Както си гледа кучета сега и заради тях не идва,те да я гледат Mr. Green
Много злоба имам към това същество,още педи да се омъжа знаех за характерчето и ама децата не са и виновни да им се порадва малко поне,аз с удоволствие ще се махна за 1 ден
ВИЛМА РАЗПИШИ се!!!

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 13:21 от Ива&СиЕ

# 88
  • Варна
  • Мнения: 204
Ади разписвам се  Laughing Ама отде да я почна- да хваля свеки ли или да ви обяснявам как телефона ми прегря заради новия отвлечен кораб  Confused Мойта свеки е друга планета /пу-пу/.Наште като се закучиха къде съм щяла да ходя за нова година без мъж, тя се обади да ме пита къде съм щяла да празнувам/а не дали съм щяла да бъда с майка си и баща си  Wink/. Абе както и да е- може би е добра щото е далеч, а пък може и аз да съм добрата снаха на която да се има доверие   Mr. Green
Сега сериозно, ако знаете как ми се е свило сърцето във връзка с тая новина за кораба- имам толкова познати от Зодиак  SadА и само като си помисля, че Милко минаха оттам преди 5 дни. Ужасно е, дано всичко се размине. Сега ще треперя всеки път като минават оттам.
Иначе днес си купих най-високите обувки в живота/които някога съм носила/  Grinning С тях вече заформям 1.85 и ще гледам отгоре какво да се прави.  Mr. Green


Аааа и Иве, ако може да не е днешния самолет/за Испания/ , че леля ми лети  Wink

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 16:28 от BOOTY

# 89
  • sf
  • Мнения: 10 189
Тя на Ива свекито май си идва от Испания
Тряя се разберете за тероризма  Joy

Общи условия

Активация на акаунт