КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 180
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 384
Уау,Вилма супер за обувките!И аз съм си написала в списъка обувки с токчета,ботуши с токчета,не ми дреме че и аз ще ударя същите размери.  Laughing
Не съм чула за кораба,дано се размине и всичко е ок!  Praynig
Аз тотално се омотах и луднах с багажа,с къщата,с децата.Незнам къде съм,такова напрежение има в мен.
Хриси-та то е ясно,че ще живея някак и с работата.Има минуси и плюсове,въпрос на организация и навик.Но като си говорим Рокси,как си?
Велинчето нещо не писала скоро?  newsm78

# 91
  • София
  • Мнения: 3 414
Вилма камък ми падна от сърцето Hug
Ако можеха така да падат самолети,ще ше да е Ужаст

# 92
  • Мнения: 329
привет
И аз не бях чула за кораба Praynig Пирати ли ги отвличат Thinking
Аз харесвам високи обувки ,но мъж ами е миньонче  Laughing и хич не си подхождаме ако обуя нещо по височко от 3-5 см Grinning.Но си имам един два чифта, които обувам когато излизам сама Party
Аз пека мъфини и чакам Антон да се прибере за да излезна да си търся син чорапогащник.Онзи ден си купих една туника, плетена в синьо и сиво и сега търся другите атрибути за ад довърша тоалета( а къде ще го облека е друг въпрос  Rolling Eyes )
Ева кашля през цялото време докато спя на обяд- вдигах я неколкократно за да повърне ,а тя спи и имитира че плюе  Laughing Heart Eyes
Като стана що нещо изтече от носа й  ooooh! Може би ще има още няколко приема от това хомеопатично дето каза да давам вчера хомеопатката Rolling Eyes
Аз обичам моята свеки, разказвала съм ви , и я чакам с нетърпение да се прибере  Praynig
Моята майка често казва" който си е раждал деца да си ги гледа", а самите ние сме отгледани главно от баба ми  Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 3 414
Велина тотално ни изостави,само на крак ще ида да я вразумя Joy
Много дъждовно било в Испания отменени полети ама за свеки Naughty,пилота явно е бил инструктиран излиташ иначе те уволняваме.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 523
И майките на момчета - помнете, че ще ставате свекърви Wink

Аз за мойто свеки не мога да кажа нищо - 1. на възрастта на баба ми е (70+), 2. на количка е и няма как да ми се бърка пряко
ама не мога да простя, че не се съобразява с нас и само дава съвети как да гледаме детето (добре, че не живеем заедно, че аз като се разлютя ... )

# 95
  • Варна
  • Мнения: 204
Вилма камък ми падна от сърцето Hug
че се разписах ли  newsm78 Аз уж съм от редовните тука  Laughing

Моята майка често казва" който си е раждал деца да си ги гледа", а самите ние сме отгледани главно от баба ми  Wink

..а мойта, че на вола рогата не му тежали  Wink
Аз точно щото ще ставам свекърва се уча от мойта каква трябва да бъда. А тя горката според мен е такава щото си е патила много от нейната и така...

# 96
  • София
  • Мнения: 3 414
Вилма аз за отвлечените се притесних и като видях ченеси писала 12ч и почнах  Praynig много съм претеснителна и .......
Аз ще съм свекърва,ама ще съм съботно неделна,дано момчетата ми ме разберат

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ох - наистина това с отвличанията на кораби е много неприятно и притеснително ... Дано не се случва толкова често вече ...

А за свекърва - и аз ще съм - ама ще видим - сега се каня да не забравям и да не се меся - само да помагаме. Ама ще видим. Че и тъща ще ставам Grinning. Абе мани мани ...

Ками - на следващата среща - ще покажеш синия чорапогащник Wink

# 98
  • Мнения: 4 300
Буути, аз точно днес четох за това отвличане ( един приятел моряк ми прати линка)- ужасна история, стискам палци да се размине благополучно и проблемът да има генерално разрешение.

Яна, добре съм, преди малко след нищожна борба със съвестта си си купих страхотна блуза от Виола за НГ и планираният ми тоалет май ще се промени в последния момент  Blush Днес определено ми беше странен ден, хем натоварен, хем щур, колегата си беше поръчал едни оръжия за еърсофт и си правихме фотосесия в стаята- ей ме с пушката.

Между другото, Буути, на заведение ли ще празнувате? Ние ще сме в "Нашенци".

# 99
  • Варна
  • Мнения: 204
Вилма аз за отвлечените се притесних и като видях ченеси писала 12ч и почнах  Praynig много съм претеснителна и .......
Много мило   Hug Hug Hug
Рокси, в домашна обстановка до 11.00/да се наплющим/ и след това сме в Хоризонт/долу в дискотеката/. Дано да няма ейджконтрол  Blush .
 Шегувка  Mr. Green/ както казва Преско на шегичката/

Забравих да кажа.Днес като отивах да вземам децата ме спряха ченгета. Уружай. Забравила съм да си пусна светлините. Така доволно протриха ръце.Язък, че не мога да пресъздадам целия разговор, но беше в стила- Сега ще пишим ли акт, няма ли да пишим.Ще ти пратим ли честитка за Нова година, няма ли да пратим. Ако се казваш Снежанка, може и да ти се размине  LaughingТака се смях с глас, решиха , че нещо не съм в ред.Обясних им, че те не са наясно, но в случая са спрели най-внимателния и коректен шофъор на света./който временно се е заблудил/ Казаха ми да си изкарам златна карта от КАТ/хич и не знаех, че има такива/. И ми се размина- без пари и без акт  bowuu

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 19:24 от BOOTY

# 100
  • Мнения: 384
Хриси,кой колега?  Wink Страхотна си с пушката!
Ох,аз неможах да си купя тоалет за вечерта,но кой ме гледа.А който и да ме гледа не ме е виждал.Имах желание,но в квартала нищо не ми хареса.
Иве,ще те разберат как не.Аз ще съм по света с фотоапарат в ръка и с младо гадже.  Joy

# 101
  • Мнения: 4 300

Рокси, в домашна обстановка до 11.00/да се наплющим/ и след това сме в Хоризонт/долу в дискотеката/. Дано да няма ейджконтрол  Blush .
 Шегувка  Mr. Green/ както казва Преско на шегичката/


Какъв ти ейдж контрол, мен миналата година ми искаха лична карта  Flutter Flutter

Янче, същия, аз един колега имам, ама нема да му пускам тука снимката, че не мога да го отърва от фенки  Laughing

И аз имам смешна случка с КАТ, едно от първите ми вечерни карания със Смарт-а- спряха ме и ми поискаха документите, аз ровя на тъмно, защото не знаех от къде се пуска лампата. Много ми се смяха и ме пуснаха без да ме проверят докрая.

# 102
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз точно щото ще ставам свекърва се уча от мойта каква трябва да бъда. А тя горката според мен е такава щото си е патила много от нейната и така...

 Mr. Green и при мен е така.
Преди два дни свекървата каза пред целия род на всеослушание, че може да разчита повече на снахата, отколкото на дъщерята Blush, останах силно поласкана Rolling Eyes.
За мен тя е незаменима Hug

# 103
  • Canada
  • Мнения: 231
а тя спи и имитира че плюе  Laughing Heart Eyes
Simple Smile Раян още не може да плюе, пак четох подробно надписите, като купувах паста за зъби.

Шегувка  Mr. Green/ както казва Преско на шегичката/
Хе-хе, харесва ми. Mr. Green

Каква е тази златна карта от КАТ? И какво е бокуган (или нещо подобно), за което говорите?

Днес за първи път наистина включих Раян в правенето на баница, до сега все си е правил нещо до мен, - голямо забавление за него! Троши и слага сиренето,  много доволен беше. Simple Smile

# 104
  • София
  • Мнения: 3 414
Самолета се рее някъде в небето 2 часа закъснение ХАХАХАХАХАХА дано е повърнала,подсъзнателно действам на света Joy с тая хомеопатия и цветолечениегледайте до къде го докарах,умирам от кеффффффф
November Rain някаква шега е това за кат а другото е топчета за игра хвърлят се и излиза чудовище ама малко

Общи условия

Активация на акаунт