Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 933
Когато се ражда жена, черковни камбани да бият. И господ да няма вина, че мъжки очи ще я пият. . . Четит празник мили момичета! Hug

# 706
  • Мнения: 3 371
Когато се ражда жена, черковни камбани да бият. И господ да няма вина, че мъжки очи ще я пият. . . Четит празник мили момичета! Hug

Нези ,  Heart Eyes направо онемях - това е страхотно !

# 707
  • Мнения: 1 883
Хайде да ви се похваля за две неща .



Първо с това което ме събуди в 7 сутринта

Второто е отвчерашния изпит .... 3 ка  по Статискикаааааааа Joy

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 18:34 от vikuna

# 708
  • Варна
  • Мнения: 7 229
Честит празник момичета!  bouquet
Да сте здрави, да сте живи и всеки ден радост да ви носи!  bouquet
Една песен и от мен ...

п.п. За Abet   bouquet  bouquet  bouquet за предложената помощ и добрите намерения. Благодаря от сърце!  bouquet
И да се похвала, че от днес моето момче си има дом. Simple Smile Негов приятел от тук се премести да работи в София и двамата намериха много симпатично апартаментче в Дървеница. Много са доволни...моя де, че е нова сграда и всичко е ново и чисто и най-вече , че ще е с приятел. Това е.  Sunglasses

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 19:19 от Flash*

# 709
  • София
  • Мнения: 19 112
Честит празник на всички  дами в темата.
Пожелавам здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Викуна, линка не се отваря при мене, но честита придобивка.
А взетата статистика е голям успех. Продължавай така и на следващите изпити.
Флаш, честит нов дом на младежа. Дано се разбира със хазяина и със приятеля и дълго време да си я ползват. И да не им вдигат наема  Laughing
Наздраве на всички и не забравяйте да се разписвате в темата и без повод.

# 710
  • Мнения: 611
Е, Флаш, виж как хубаво се наредиха нещата  Grinning ) Много се радвам за теб! А песента не съм я чувала никога преди, но много ми хареса.
Викуна, честито! А аз успях да прочета картичката от детето, много е мила  Heart Eyes
На Ваня ще й отговоря тук, че песента, за която ми благодари днес я въртяхнад 30 пъти  Grinning
Цитат
Когато се ражда жена, черковни камбани да бият. И господ да няма вина, че мъжки очи ще я пият. . .
Невероятно е , Нези!!!

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честит празник и от мен, мили момичета! Бъдете здрави, щастливи, обичани и желани!  newsm51
Поздравите са страхотни!
Незито, това, което си написала, идея си нямам кой го е казал  Embarassed, но ме накара да треперя!
Викуна, тези картички са нещо, което винаги ще нося в сърцето си от моята дъщеря. На всеки празник получавам такава и повярвайте ми, няма нищо друго, което може да ме разтърси така, както написаното в картичката!
Наслаждавай се, мила!
Флаш, браво за младежа! Радвам се от сърце за него!
Прекрасна вечер нас всички!  bouquet
Айша, подкрепям те, трябва без повод да се разписваме тук. Ама все по-малко имам да споделям за студентката и затова ....

# 712
  • Мнения: 3 371
Честит празник момичета!  bouquet
Да сте здрави, да сте живи и всеки ден радост да ви носи!  bouquet
Една песен и от мен ...

п.п. За Abet   bouquet  bouquet  bouquet за предложената помощ и добрите намерения. Благодаря от сърце!  bouquet
И да се похвала, че от днес моето момче си има дом. Simple Smile Негов приятел от тук се премести да работи в София и двамата намериха много симпатично апартаментче в Дървеница. Много са доволни...моя де, че е нова сграда и всичко е ново и чисто и най-вече , че ще е с приятел. Това е.  Sunglasses

Много , ама много се радвам за детето ! Peace Party

# 713
  • София
  • Мнения: 19 112
Сега разбрах за какво е бил линка.
Винаги съм свървала 8 март с детските картички и, че това е празника на мама.
За влюбените си има Св. Валентин.
Деня на колежката - вече е всеки ден.
Мария, като няма повод за споделяне за децата - дано за нас си имаме какво да напишем.
Нали и ние сме хора.

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 23:15 от Aisha

# 714
  • Мнения: 611
Ей на-споделям снимки от децата Simple Smile

   
Утре пак  Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 19 112
Елица, много са ти хубави децата.
Споделям - Ани се прибра и ми връчи букет от 3 розови гербера.
Бил от нея.  newsm78
Бях се разучила да получавам цветя по повод и без повод.
Радостна съм.

# 716
  • Мнения: 3 546
Моето девойче ,отново е в Шумен ,но пожеланията й по нета ми напълниха очите със сълзи! Heart Eyes
Милото ,пустата ЛиБофф,не я спря пред тази люта зима и как ще се прибере утре не зная! Confused

Ели и аз слушах твоя поздрав няколко пъти ,но на Флаш поздрава ме плени напълно! Flutter
Радвам се на младежа на Флаш ,че най-сетне се е устроил на хубаво място! Hug
А децата ти Ели са страхотни млади хора! Hug

Къде е Мерло ,липсват ми поетичните й писания! Blush

# 717
  • Мнения: 5 172
Елица, освен котка и лабрадор ли имате?
Да знаеш, че си има още 1 фен!

# 718
  • Мнения: 3 371
Ели ,  Hug прекрасни са ти децата!  bouquet
Ванюшка ,  Hug представям си Петенцето колко е щастлива !  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 14 933
Това беше съдържанието на СМС–а,който получих от баща ми. Той е с душа на поет и винаги ни праща на мен е сестра ми/разбира се различни/ такива поздрави. И на мен много ми хареса,затова реших да го споделя с вас. WinkПоздравления на Викуна !  bouquet Ели,чудесни млади хора са децата ти,да са ти живи и здрави! Hug Ваня,радвам се за твоето момиче–любовта прави чудеса! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт