Дезодорант

  • 4 249
  • 45
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 447
Избягвах да се парфюмирам дълго време след раждането...Използвах само рол-он против изпотяване...Като се сетя колко време беше вкиснат,когато още в началото си бях измила зърната със сапун малко преди да го накърмя...Изплакнати добре,ама още миришат на сапун...реев...докато не се отми миризмата...

Общи условия

Активация на акаунт