Юлски бебета - Тема N21

  • 21 714
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 054

Колажът на Ели с нашите прекрасни бебета


В момента не могат да се правят промени в колажа. Ако се прави нов ще сложим информация тук.


Дърво елхово зеленее,
над него чудна птичка пее.
По клоните му наредени
свещички светят позлатени.
И таз нощ от тук полека,
по тази бялата пътека,
ще минат ангели-дечица,
а рано с ясната зорница,
ще екне песента им свята
и в бяла пелена земята
ще възвести отново,
че е Рождество Христово!


Ако желаете да бъдете добавени в него, моля поискайте потребителско име и парола за сайта ни в темата.


Очакващи
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 20:16 от BubolecheMeche

# 1
  • Варна
  • Мнения: 211
Първааааааааа, ехх не ми се е случвало откакто бях бременна и имах свободно време  Wink
Отговарям тук защото поста го имаше и в предната тема-за банана- нашата лекарка ми каза за банана- да не давам засега, четох че и някой друг го е предложил вече на бебчето, аз все пак мисля да я послушам, който го ползва какви са впечатленията, доколкото разбрах все пак е южен плод и по-добре да се изчака с него. Сама за себе си съм решила, че към момента само термично обработени неща ще предлагам на бебка(с изключение на ябълката).

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 20:18 от ivinnka

# 2
  • Мнения: 123
Цоп... записче  Grinning

# 3
  • Мнения: 253
Третааааааааа
Марулка,Честита ви именничка.Да ви е жива и здрава.Също така,Честито и на Стеф
Джиджито,това е супер подарък.Да си изкарате хубаво  Hug
Мама Диди,аз мисля,че вдига Т от зъбоникненето.И ние бяхме така 3 вечери-една и съща Т.Но пак си я закарай да я видят.  Peace
Иличка,Честит ти именник
Момичета,колко често мога да давам суров банан?Всеки ден или по-рядко?

# 4
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис! Еее и аз съм на пъ,ва ст,аничка Нещо ми стана с к.авиату,ата

# 5
  • София
  • Мнения: 3 581
Да се запиша и аз на първа страница
Джиджи, страхотен подарък. Да си прекарате чудесно и после чакаме снимки.

# 6
  • Мнения: 1 054
Запис! Еее и аз съм на пъ,ва ст,аничка Нещо ми стана с к.авиату,ата
И да не беше казала за клавиатурата някак си се подразбра  Joy

Момичета намалих колажа (по предписание на Мамма), ако някой има друго предложение как да го направя нека каже.   bouquet
Мамо Диди, и Преслава е с Т тая вечер и снощи... през деня й няма нищо и само се хильосва...
Хубава вечер на всички!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 635
Ето ме и мен. Буболече, мерси за темичката (не успях да реагирам, защото до сега приспивах малката ревливка)

Това дете съвсем си обърна режима. Нощем се буди за ядене на три часа, а през деня не иска да яде от 10 до 16-17 часа. Не знам какво ще я правя, но от утре смятам да не й позволявам да спи толкова много сутрин. Заспива някъде към 10.30 и се събужда към 14, ако не я вдигна аз и предполагам затова се объркват нещата.

Cesari, мисля да започна захранването някъде около 15-ти, най-късно 20, защото на 26-ти ще й слагат последната хепатитна ваксина и е добре да е минало известно време от първите няколко лъжички. Ако почна от 15-ти сигурно ще въведа два зеленчука - картоф, тиква. След това ще дам малко почивка и ще въвеждам други неща поне седмица след ваксината. Картофа сама ще го приготвям, тиквата сигурно ще бъде готова от бурканче.
Джиджи, чудесен подарък. Получихте ли си коледното костюмче, става ли й на Стелла?
Мама Диди, много неприятно това с температурата. Дано минава бързо, за да не се тревожиш.

Честит имен ден на всички празнуващи - Стеф, Марулка, Ивинка Hug

# 8
  • Мнения: 36
Благодаря за новата тема!
МамаБарба Ви поздравява по случай празниците  bouquet
Джилиян-а от кога си обърна така режима?
Джиджи-Дубай мммммммм какви вкусотийки има и там,но млъкни апетит безподобен Embarassed
Мама Диди-а тя омърлушва ли се като вдигне такава Т-в смисъл по външния вид разбира ли се,че детето има Т,защото аз никога не мога да преценя топла ли е,студена ли е

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 20:33 от A4

# 9
  • Мнения: 86
Буболече, мерси за новата темичка!   bouquet

Честит празник на всички, празнуващи днес!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 57
Запис и от нас   bouquet

Отиваме да се къпем и после може да пиша.
Сега вече ми харесва много първата ни страничка  Hug Peace

# 11
  • Мнения: 32
Джиджи, страхотна изненада, ето това се казва коледен подарък.

# 12
  • Мнения: 793
Айде и аз тук Crazy

# 13
  • Мнения: 250
BubolecheMeche,страхотно оформление си направила-много повече ми харесва!

# 14
  • Мнения: 5 246
Буболече браво, справила си се страхотно  Hug
Jillian и на Елин режима му за спане е много променен последно време  Rolling Eyes Предполагам, че почнаха да го мъчат вече зъбките Sad

Общи условия

Активация на акаунт