Юлски бебета - Тема N21

  • 21 731
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
 Hug запис само за да ви следя !
Весела коледа на всички !

# 46
  • София
  • Мнения: 255
  Jaana, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да си все така мила и грижовна майка, да имаш едно много послушно и щастливо дете! Да си винаги позитивно настроена към света и да имаш добри приятели! Обичам те!

Честита годишнина от сватбата...на патерица! Дано сте винаги щастливо и сплотено семейство!

# 47
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте и от нас!
Драга Hug Анди като порасне ще ти прави най-хубавите изненади - ще видиш! Laughing
Ели, страхотна снимка и Калинка е станала голяма мадамка! Да я целунеш от Анди!
Джиджи, страхотен подарък от твоя дядо Коледа! Много се радвам за вас! Весело изкарване! Hug
Всичките ни болнички бебчета да се оправят вече и да няма нито едно болничко детенце през цялата 2010! smile3521
Джил, и аз по това време ще захранвам. Чета и Драга за тогава е решила, така че ще споделяме опит! Hug
Тан Hug
И Анди е от мрънкащите и кашлящи юлчета!Иска непрекъснато да се гушкаме! Heart Eyes
За косопада - да похваля шампоана на Ducrey Anaphase. Косопада ми изцяло спря. newsm10
И сега едно въпросче off topic- препоръчайте някой хубав крем за лице за първи бръчки, моля! Simple Smile Аз до сега ползвах Nuxe, но ми се иска да сменя малко. Hug
Хубав ден на всички!

# 48
  • Мнения: 256
Честита Коледа и от нас!Здраве,щастие и любов ви пожелавам!
Честита месечинка на всички бебчета!
Джиджи,страхотен подарък!Дано си изкарате много хубаво!
Ели,снимката на Калина е супер,а и всички останали!Мен за съжаление не ме бива много в снимките!Ето  една от моята фото сесия:
http://julskimami.snimka.bg/baby/bebencata-ni-na-6-meseca.454233.16609715
Юлско бебе,можеш да свариш ябълките на пара,после пасираш и слагаш още горещи в бурканчета и стерилизираш 10 мин за капачка и пюренцата са готови!
Нека всички болни бебчета оздравеят вече и да няма повече сополки!
Jaana, честит рожден ден!
И ние сме от мрънкащите нон стоп и съм 99% сигурна, че са зъбки!Малчо се научи да пълзи и е толкова смешен,защото понякога направо се хвърля напред все едно ще излита!

# 49
  • Мнения: 1 089
Привет момичета!
Честити месечинки на днешните празнуващи бебоци!
Мама Диди, голяма мистерия това с нослето на Катето, измъчи се детето. Ама аз все си мисля, че все пак трябва да има причина за този секрет.
Слагате ли ги вече да сядат? Моника от няколко дни постоянно се опитва да сяда, стига да има за какво да се захване и да се набере. Пробвах я да я сложа да седне без опора, заседява се за малко и после се килва на някоя страна, много  е смешна. Но в стола като я сложа, се хваща за таблата и си седи, дори започва да се нерви като и се уморят ръчичките и се облегне зназад. Аз все си мисля, че е раничко да сяда, пък нали така и не можах да се наканя да и запиша час при ортопед, та сега пак съм в чуденка.

# 50
  • Мнения: 123
Честити  месечинки на бебковците !!!

Цесари - аз ти препоръчвам кремовете на Shiseido - много са лекички, попиват бързо и лесно, кожата е мекичка и нежна - има такъв за начална поява на бръчки, когато кожата все още не изисква силна намеса- за 25 до 35 години:)

Отивам да се грижа за татито , че е  със силен зъбобол  ooooh! Sad

# 51
  • Мнения: 253
Тан,аз около 2седмици я сложих да седи,ама много не се килва-стабилно си седи.А и тя сама ми показа,че иска да седи.Започна да се надига като я оставя полулегнала,набира се като искам да я хвана за ръцете и т.н.
Ей сега съм се смяла със глас направо-Вероника е като някакво обезумяло куче,което не е яло от 1месец.Така ми хапе брадата,бузите,както си седи и изведнъж отваря тази малка устичка и иска веднага нещо да зачопа. hahaha Joy От 1седмица е така.
Честити месечинки на всички бебоци

# 52
  • Мнения: 4 473
Здравейте и от мен! Simple Smile

Честита Коледа на всички! Heart Eyes Бъдете много здрави, усмихнати и безкрайно щастливи вие и семействата ви! Hug

За Коледа имах гости и 4-5 дни изобщо нямах време да седна и да чета, затова сега за запис да се отчета. След днешната консултация, резултатът - 3-ти Пентаксим поставен. Иво - 8.760кг (+0.700кг) и 67см, Маги - 8.420кг (+1кг  ooooh!) и 66м., само на кърма.
Лекарката ни препоръча захранване с картоф, а аз си мислех за тиква, като четях как бебетата се мръщят на първия. Rolling Eyes След него да включвам и по 1-2лъж. следобед и сок от ябълка, но тук не съм сигурна дали ще е сега или след седмица-две. Thinking
Чета с ивнерес за вашия опит и благодаря на всички, които споделят - аз нямам време, колкото и да искам, затова ме извинете. Blush

Честито на всички с повод за празник!   bouquet

Връщам се да чета. Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 1 062
Здравейте.

Да се включим и ние с Мариян, който е роден на 30 юли, в 36 седмица, 3.400, 51 см. Заедно седяхме на терасата с Драга и Кукумявка. Голям купон беше тогава, ама после...

С Лени пък се познаваме от мнооого години, още от Зачатие. Здрасти, Лени, виж къде се засякохме Simple Smile

Второ дете ми е, имаме кака, Весела, която утре става на 5 години.

С Мариян имахме малко премеждия в началото, че се роди малко недоносен, но важното е, че сега всичко вече е наред.

Обръща се от една седмица, от толкова е и захранен.

Аз съм на 30 години, главен юрист съм на една застрахователна компания. От 4 януари започвам работа.

Ами, това е, надявам се да ни приемете.

# 54
  • София
  • Мнения: 580
Елексир, добре дошла! Hug Да са ти живи и здрави дечицата и весел празник утре на каката!  bouquet
Тан, аз Анди я вдигам за ръчички и тя остава така седнала ока 15 сек, после я пускам да легне, макар, че тя не иска. Иначе съм пробвала да я сложа да седи, за да я снимам, но пада на страни.  Joy
Стрелче, браво на теб! Чудесно се справяте с децата!  bouquet
Мама Мише, благодаря!  bouquet
Ели, разгледах и другите снимки - страхотни са! Hug

# 55
  • Мнения: 250
eleksir,добре дошла  Hug!
Юлско бебе,аз много отдавна си хапвам от тези виртуални пикантерии,които ви пускам и не съм мръднала и грам надолу  Sad Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 13:39 от чочо-сан 1

# 56
  • София
  • Мнения: 15
Елексир добре дошла!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 141
Хоп-троп!Здравейтеее! Явно мрънкането тези дни е повсеместно.До онзи ден обяснявах,че бръмбарко е най-доброто бебе,което съм имала,но от вчера така се е размрънкал милия,че не ме оставя за 2мин. Crazy Мъчат го зъби-виждат се 2,които всеки момент ще пробият и той,като един истински мъж,се оплаква по цял ден. Mr. Green Девойката не мрънка,но, за сметка на това,нощес пя от 3 до 5ч.-и нейния 2ри зъб се вижда. Twisted Evil

Драга
,ами следващата година купи подаръци само на Андреа.И на себе си. HugОчевидно няма смисъл да правиш жестове на този човек,а пък току-виж се светнал. Peace
Цезари,в момента ползвам Матис и съм много доволна.
Стрелче  smile3501
Елексир,добре дошла  Hug
Мама Мише,пращай го татко на зъбар да се погрижи. Mr. Green
Кукумявче,Чочо-сан,ЛОТУС,честити месечинки! Hug
Jaana,ЧРД!    bouquet

# 58
  • Мнения: 32
Eleksir, здрасти. Най- накрая се престраши, най- накрая мога да си честитя на астралният ни близнак Мариян Hug. Радвам се, че писа, мислех на 5- та ни месечинка вече да те подканя, но взе, че ме изпревари Laughing. Жалко, че почваш работа, така съвсем по- трудно ще се видим по разходките. А и не само, че си висяхме заедно на терасата, ами ме и слуша докато се дерях в родилното Laughing.
Дзимби, мерси, само трябва да изкопая бурканчета newsm78.
Мила, щом за толкова години не се е светнал, няма и да се светне. идеята за догодина е перфектна Hug.

# 59
  • Мнения: 37
Здравейте  от нас Hug
Не съм ви чела и не мога да се включа както трябва Grinning
Елексир, добре дошла!
 Jaana,Честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и много хубави моменти  bouquet
Честито и на месечинките  Hug Heart Eyes
Буболече, мерси за темата Hug
Отивам да наваксвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт