Има ли някоя бъдеща мама на близнаци?

  • 32 244
  • 333
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 255
Здравейте момичета,искам да ви попитам какви колички сте си купили ,доволнили сте?,и на каква цена ,за сега аз съм се спряла на Бертони но ако има по-добър вариант ще е добре.Благодаря ви предварително

# 271
  • Мнения: 964
Нашата е на Грако,тип влакче,доколкото знам не ги предлагат в БГ.Много е лека и маневренна,аз съм си много доволна от нея,за щатите ми върши идеална работа,но незнам в БГ колко ще издържи с тези дупки по улиците,а и там се навъртат много километри на бебешките колички  Mr. Green Струва около 160$
Можеш да я видиш тук:
http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?No=6&N=44+54&act=A20

# 272
  • Мнения: 1 744
Здравейте момичета!
Жане, как са мъничетата! Излизате ли вече навън?
Аз вече нямам търпение. Приключих с покупки , ремонти, приготовления и съм решила, че ми е време вече.
Ама много са евтини количките при вас. Тук е някакъв ужас. Не стига , че са скъпи и няма голям избор, а и не влизат без да ги сгънеш в асансьора.
Целувки и поздрави на принцесите!
lovekiss

# 273
момичета родих две прекрасни момченца на 9 март Александър 2.300кг и Радослав 2.000кг от два дни сме си в къщи и сме много щастливи

# 274
  • Мнения: 7 803
Честито  милена кънева
да са ти живи и zдрави  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 3 336
Здравейте момичета,искам да ви попитам какви колички сте си купили ,доволнили сте?,и на каква цена ,за сега аз съм се спряла на Бертони но ако има по-добър вариант ще е добре.Благодаря ви предварително

Ние сме с количка втора употреба, но има страхотни на Пег Перего, около 600 лв са. Тежат само 8 кила. Не знам дали си от Сфия, но ги има до Южния парк, откъм входа за въртележките, в блока срещу парка точно. Магазина е с голяма витрина и огромен плакат на Чико. Няма ги изложени, но при поръчка ги докарват за кратък срок. Wink Много хубав списък за бебоците има на сайта на пакостник. www.pakostnik.com Удвояваш дрешките и си готова Peace Аз от пакостник си купих всичко, магазина се намира в Овча купел 1, в търговсия център  bouquet

# 276
  • Мнения: 3 336
момичета родих две прекрасни момченца на 9 март Александър 2.300кг и Радослав 2.000кг от два дни сме си в къщи и сме много щастливи

Честито, да са ти живи и здрави, много да те слушкат и тати много да помага  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 744
Миленче, честити мъжленца! Да са ви живи и здрави! Много да ви радват! И повече помощници около вас!   newsm30  Party Time dancing

# 278
  • Мнения: 7 640
честито, Миленче!
Да са ти живи, здрави и много послушни!
Ти къде реши да раждаш в крайна сметка, всичко е минало идеално, надявам се.

# 279
  • Мнения: 2 022
Честито Simple Smile Да са ти живи и здрави юнаците  Grinning

# 280
  • Мнения: 255
честитио МИЛЕНЧЕ ,да са ти живи и здрави юнаците и много да радват мама и тати  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 89
Да се отчета и аз: След двумесечен престой в болницата, на 24. февруари след спешно секцио в 36 г.с. се родиха моите мушморинки - Мартин 2450 гр. 45 см. и Мануела 1900гр.45 см. За сега се борим с коликите и се опознаваме.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 17:39 от pipilota_m

# 282
  • Мнения: 7 803
pipilota_m честити ти рожби   bouquet
да са много zдрави и да не ги мъчат много колики  Praynig

# 283
  • Мнения: 1 744
Браво Пипилота! Честити бебешорчета! newsm30 newsm30 Да сте живи и здрави всички! Радвам се, че сте си вече вкъщи. Като имаш време разказвай да знаем какво ни чака. Целувки!  love001

# 284
  • Мнения: 255
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА ПИПИЛОТА  luvbedДА СА ТИ ЖИВИ, Two Hearts  love001 ЗДРАВИ И МНОГО ДА ПАПКАТ И РАСТАТ БЪРЗО

Общи условия

Активация на акаунт