Покажете си детските стаи -10

  • 112 086
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 106
Това при мен надолу е тапет. Иначе не бих делила стената на два различни цвята. Исках да ти покажа само, че комбинацията от розово и зелено е сладурска. Но ми харесва и две по две боядисани в различен цвят стени. Но прецени дали няма да стане прекалено шарено, като добавиш и аксесоарите (завески, шалтета, килим), щом мебелите няма да са бели. Казваш дървено, но какво дърво - светло, тъмно, това също е от значение и дали дограмата, пода и мебелите ще са от един и същи дървесен цвят.

# 736
  • София
  • Мнения: 12 229
  До пода и мебелите още не сме стигнали. Дограмата я чакам началото на другия месец. Засега сме избрали втория цвят - http://www.dogramata.info/index.php/bg/prozorci/cvetovi-gami-i-materiali.html
  Не най-тъмното, а следващото по наситеност. Чудя се дали е възможно изобщо да не се оцветява и да е само с лак, но тогава ще станат доста светли.. За пода съм се спряла на дъбов паркет, но не съм сигурна какъв ще стане цветът... Не мога да го сложа преди да съм затворила стаята, защто в момента е махната старата дограма и не е поставена новата. За мебелите също смятам стандартние по наситен дървен цвят, замислях се за бяли, но мъжът ми не е съгласен. Така че цветовете на дограмата, пода и мебелите би трябвало да съвпадат .

# 737

Общи условия

Активация на акаунт