Отговори
# 30
  • Мнения: 566
запис в новата тема,нямам време да ви настигна,само да кажа че сега децата са добре,каката се размина леко със шарката,засега все още малката не е болна и се надявам да не се разболее но ми казаха че се чакало 21 дни ако до тогава не се разболее нямало .
Друго какво да ви пиша ,искарахме празниците вкъщи,имаме достатъчно подаръци,но по мое желание бяха парични,има само два които са играчки,за каката болно бебе,за малката една светещотанцуваща крава Laughing.
ох има и друго ,но сега ме викатттттттттттттттттттттттт.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 977
Момичета ще откача вече.Никола не е спал от сутринта,побъркала съм се вече,той е кисел и ужасен,а аз не мога да си свърша за две стотинки работа.Нищо не помага,нищо.Ношем също не можем да спим като хората,все се буди,често спим по 3 часа на нощ на фона на сешоар,даже ме е страх да не се запалим някога,но ако не пуснем сешоара не заспива пак,някакъв ад е,в момента ми е толкова нервно и съм толкова отчаяна,че не знам просто какво да правя,както съм си депресирана и по принцип това ми дойде в повече

# 32
  • Мнения: 24
Хетера как се приспивате обикновено? Ясно че ви е проблем, но все има няколко неща които действат като сешоара, сподели нещо повече, за да предложим и ние пък дано стигнем до решение.  Hug
п.п. сега се сетих че беше споменала че го приспиваш върху себе си това действа ли още?

# 33
  • Мнения: 72
Честита Коледа!!!!
Не мога да пиша често,но да се похваля най-после приеха баткото на детска градина и стискайте палци да не се разболява и аз малко да отдъхна,че с две не е лесно.
Честито Мечи!  Лека и безпроблемна бременност желая на всички нови бремелинки!!!!!!!
Много се радвам като видя, че има още някой бременен.
Ние сме добре,растем,лазим,не ядем солети,но Слънчо обожаваме и с него по не ме е страх да не се задави от солетите,защото той се топи  в устата.Имаме 4 зъба и сме постоянно гладни.
Превъзходни снимки сте сложили!
Стискайте палци кумата е в болница 4-ти ден 3-я м-ц е с тризнаци от инвитро всичко да е наред!
И не на последно място мерси Вержи за готините темички  bouquet
Уф знаех,че забравям нещо да почерпя за нашата месечинка и благодаря, че Ви има!  party023 Popcorn cook Wine Glass beer3
Ако не мога да се включа пак до Нова Година весело изкарване на всички пожелавам и една по-успешна и здрава година!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 977
k.penkova, не заспива вече върху мен.Нощем съм пробвала,защото чета тук мамите как си спят с децата,и аз пробвах да го взема при нас,гушкам го галя го,просто го оставям да си лежи до нас,но няма ефект пак плаче и се катери по нас.Денем пробвам всичко оставям го сам в стаята,доскоро това действаше,друсам го в леглото,пея му,шушта му,мълча,сешоар без сешоар не и не и не.
Айде нощем викам си зъби го мъчат,макар че той нощем от край време не спи добре,а знаете чак сега ни порасна зъбче,то денем защо не мигва.На една приятелка близнаците са и на 2 години и спят от 10 до 10 и денем от 2 до 4,5  а моя няма и годинка и не спи изобщо  Cry  Cry одеве се разплаках и той и той с мене и ме гледа уплашено,успокоих го,но и сега едва се въздържам да не ревна,толкова ми е нервно и се чувствам безсилна

# 35
  • Мнения: 529
Веси, може би се е превъзбудил. Опитай да го приспиваш преди истински да му се  е доспало. Намаляваш темпото на игрите, говориш му тихо и спокойно, лека  музика да се отпусне. Руси също много трудно заспива, когато много му се спи  Crazy Дори и на цицата не заспива. За нощите не мога да ти помогна, че сме на същия хал, но дните успявам да го оправя някак.

За книгите наистина е въпрос на усещане и търсене. Доре, аз точно в този момент съм много уморена психически и тежка натуралистична литература ще ме довърши. Иначе съм книгояд по призвание и още повече съм от тези любопитни хора, които не могат просто да обявят една музика или изкуство за некачествено, докато не го опитат лично  Mr. Green затова поглъщам всичко, което е модерно, което е оплюто и което ми падне  Wink Коелю ми е супер любим, защото е различен като тематика всеки път и защото пише добре, пък и е добър търговец. Дан Браун също, независимо дали е "копи - пейст". По същата логика обожавам да гледам и касовите филми.

# 36
  • Мнения: 24
Със сигурност му се спи на детенце но явно се превъзбужда и не може да се отпусне да заспи, изморява се много и става още по нервен. Пробвала ли си да го слагаш след първите малки признаци ще му се доспива? Аз приспивам Никола с шише с мляко (биберон-залъгалка не ползваме) или когато е нервен го люлея в бебешкия кош за колата (шезлонга го продадох), може и да седнеш, слагаш възглавница на краката си към стъпалата, слагаш го да легне и го люлееш с крака, ако заспива в количката можеш да пробваш и с нея за през деня. Друго не се сещам в момента ако ми хрумне ще пиша.

Галл лееекино ме изпревари  Blush

# 37
  • София
  • Мнения: 1 977
Хора вярвайте при първите признаци на сънливост е в леглото,ходя на пръсти и гася всичко в нас,освен сешоара,но...
За количката,отдавна спря да спи в нея,навън няма шанс да заспи никога:(
абе ще мине и този период предполагам в един момент,но сега трябва просот да търпя

Гал и аз съм на същото мнение за Коелю  Peace

# 38
  • Мнения: 46
Хетера,ако ти пие течности защо не пробваш успокояващия чай на Хип или нещо хомеопатично  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 1 977
може да пробвам чая да
пие вече като ожаднее
но честно казано леко се съмнявам
то ми се връща аз съм била по-ужасно бебе и от него в това отношениепо цели нощи не съм спала,за денем и дума да не става

# 40
  • sofia
  • Мнения: 73
Хетера ,да не му е малко манджата на детенце и да е гладен,това го предполагам,защото Вики реве само тогава и изобщо и дума не може да става да легне  без да е изял количеството което той иска.

# 41
  • Мнения: 356
На нас чая "Сладки сънища" на Хумана преди време много ни помогна със спането.Сега пак и го давам,защото Белослава много го обича,но по едно шише преди обяд.
Честно да си кажа незнам какъв съвет да ти дам,heterа.Само ще споделя как е при нас положението,защото и ние много трудно заспиваме.Значи Белослава заспива всяка вечер към 11 и половина,12 ч.Заспива като ние я приспиваме като я вземем на ръце с лице навън и се въртим бързо в кръг,обратно на часовниковата стрелка  Mr. Green Завива ни се а на двамата свят,но това си остава единствениния начин за да я приспим.Пеем и някаква песничка,заедно с въртенето.През деня пак така заспива,обикновено към 2-3 ч.Откакто проходи има по-дълъг сън следобед - явно се уморява повече.Направило ми е впечатление,че не може да заспи детето ако е гладно,жадно и ако вече много му се спи.Но баща и се прибира след 7 и половина вечер и започвам да си играят и на това превъзбуждане отдавам късното заспиване.При нас никога не е спала,а винаги в кошарката я слагаме като заспи в ръцете ни.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Запис и от мен в новата тема  Hug
Хетера,пробвайте нещо хомеопатично .НИе пиехме Седатиф на Боарон,доста по-добре е сега  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 977
Не му е малко яденето,с това поне проблеми нямаме лапа всичко наред
сега вече е ясно,че е прекалено превъзбуден и няма скоро да заспи,но аз го приспивам от три часа!!!!! и повече даже
така съм уморена само да дойде татко му и съм го предупредила,че излизам и се връщам когато го е изкъпал и приспал

# 44
  • Мнения: 1 796
Весе, ние също не сме много по спането, снощи например се разлудя точно преди банята, превъзбуди се и се приспивахме близо 2 часа, денем задължително се приспиваме с една детска песничка ''Есен''.  На мен ми е доста депресираща, но Симона се успокоява като я чуе, понякога върви поне 10 пъти песента докато заспи.

Общи условия

Активация на акаунт