Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Хетера, възможно е детето да усеща твоята нервност и затова да е неспокоен и той. Пробвай наистина да го оставиш на някого и да излезеш да се разсееш. А най- добре ще е ако има баба, на която да го оставиш за ден-два. Показателно е това, че когато си се разплакала и той се е разплакал.

# 46
  • Мнения: 1 121
Да бе! И баща ми вика: Да му дам една капачка вино?
И приготвя капачката... Даже се обиди като му се скарах. Вика: Всички тука, дето са ни давали попара с вино, сме нормални, нали? Викам си: да, бе, да... Laughing

Много хубаво се посмях на това  Joy А книгатаме заинтригува, отивам да я търся!
Иначе съм фенка на Стивън Кинг Peace

За шоколада имайте предвид, че превъзбужда и пречи на спането, поне на нас така ни действа Peace хапне ли баткото шоколад, няма заспиване ни вечер, ни следобед ooooh! ooooh! ooooh! и вече спрях да му давам!  Хетера, възможно ли е това да допринася за проблема? Иначе ето изпитани начини за заспиване: возене в кола(винаги действа)/бутане в количка (може и в хола), бутане напред-назад в стола за хранене/кърмене/биба, гушкане и люшкане с тихичко пеене. Дано да се оправят нещата, че е адски изнервящо! Понякога моите и двете не искат да спят, а аз едвам гледам и направо полудявам!

Фокси темичката е супееер  bouquet

И да се оплача София категорично отлазва да яде каквито и да е пюрета!!! Има само един зъб, обаче вече е изцяло на обща храна, даже въведох белтък и прясно мляко, а уж исках да ги дам след 12 месеца, ама вече в чудо се видях!

# 47
  • Мнения: 226
Да се запиша и аз в новата тема.

Хетера, и Влади много трудно заспива. До скоро го приспивах в паяка, но вече не се получава. Сега го слагам на леглото и лягам до него. Оставям го да си играе, като от време на време го слагам да ляга. Когато се умори достатъчно си заспива. А по този начин и аз си почивам.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 977
Рени,аз не му давам всеки ден шоколад,а и когато му давам е толкова малко...
Мерси за предложоенията,след малко идва таткото и се спасявам
кремъчка, може и да усеща,че съм изнервена,но когато и да съм се разплаквала той винаги се е разплаквал разбира,че нещо не е наред

# 49
  • Мнения: 263
Здравейте, мили мами!

Надявам се сте изкарали уютна, топла и семейна Коледа и ви предстои чудесно празнично посрещане на Новата година!

Ако щете вярвайте, ама ви сънувах предната нощ и реших да ви пиша!  Hug Преди всичко искам да честитя на новата ни бремелинка: Мечи, от все сърце ти желая красива бременност, леко раждане и прекрасно бебе на финала!   bouquet

Да ви призная аз обожавам Коледа (от май месец я чакам), ама не съм и предполагала, че празникът може да е толкова вълшебен с дете! Толкова съм щастлива, че явно се отразява и на външния ми вид (днес 2 непознати жени ми казаха, че изглеждам страхотно, което спред мъжа ми се равнява на комплимент от 200 мъже  Mr. Green).

 Хилендара и тя като София на Рени си има само едно зъбче, ама пък гризе като за световно. Днес сигурно е омаала поне 5 мандарини (личи си, че доакто беше бременна майка й омиташе по 2кг. на ден  Blush). Опитва се да ходи много упорито и току-виж до рожденния си ден успее да си "купи" краченца.

 Много силно прегръщам всички ви!  Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 78
Запис и от мен в новата тема.
Снощи си изкарахме много готина срещичка, имаше танци, пеене /бяхме в кареоки/ и много бира естествено. Решихме да го правим по-често, да видим.  Peace Имам малко снимки, но ще сложа по-късно че след малко излизам. Само да похваля нашия тати - снощи се е справил много добре с Поли, а сутринта ме остави да спя до 10ч, като през това време направил нейната попарка и кафенце и фреш за мама. Както казах, имам си мъж мечта  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 311
   
Хетера, съчувствам ти! Мишето също има такива периоди и направо ме побърква. Тогава или излизам с количката и бутам бързо, или я оставям легнала да си играе с  биба в уста или пък с шише сок и се надявам да заспи или пък се примирявам и чакам вечерта. Така онзи ден не мигна изобщо до 12 вечерта #Crazy
И да не забравя да се похваля - някои проходиха, други се заизправяха, а Мишето най-накрая запълзя Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 19:40 от mrm

# 52
  • София
  • Мнения: 2 508
На нас пък по обяд ни бяха на гости едни приятели, които живеят в Германия и ни донесоха нещо като вафлички, но направено от сушени плодове - страшно вкусно и полезно ( и двамата са лекари и са давали на децата си, така че мога да им се доверя) - жалко ,че такова нещо не се продава тук и трябва да ги залъгваме с боклуци.

МАРИНЧЕ, ИМА ГИ В БЪЛГАРИЯ!

В Мола на Стамболийски, горе където правят фрешове и плодови салати. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 0
Добър вечер и от нас в новата тема.Както каза Ками снощи беше супер.Дано се срещаме по-често.А за спането- почти не съм спала, защото малката реши,че не ми е нужно да почивам #Crazy

# 54
  • Мнения: 2 829
Хетера, може да опиташ да го носиш на гръб, може в слинг или с хавлиена кърпа (все едно си връзваш кърпа след баня, само че бебето е на гърба ти). Аз това го правя когато Дими е най-превъзбуден и нищо друго не помага, много бързо го успокоява, а на гръб не тежи толкова. Понякога излизам на кратка разходка с бебето на гръб Simple Smile

# 55
  • Мнения: 242
Здрасти,мацки Hug

Бързам да ви пусна някоя друга снимчица,а след малко ще ви чета подробно.Днес бяхме на рожден ден на една 4 годишна сладурка в един детски център.Е,голяма игра падна Mr. Green Знам,че ви досаждам вече с тия снимки,но обещавам,че скоро няма да ви тормозя с други Blush


# 56
  • Мнения: 2 829
Фокси, забравих да ти пиша- носи си очилата! Едната ни рецепционистка беше с постоянно зверско главоболие, пиеше аулин всеки ден, едва я навихме да отиде на лекар и да си вземе очила- вече месец-два не я боли главата!

И ние днес бяхме в детски клуб, наскоро откриха в Банско, беше много хубаво! Собствениците просто много обичат деца и много се занимават- играха си и с двамата ми юнака, а Алекс по принцип трудно се отпуска с непознати!

# 57
  • Мнения: 24
Лелееее Жорето какъв поглед е вкарал на последната снимка... какво ли си мисли ей тей както го е награбила мацката  ooooh! Ааа и...  Вержи, тормози ни още и още нека ни е гадно!  Whistling

# 58
  • Мнения: 242
Яна,аз съм с много малък диоптър-минус 0,5  и офталмоложката ми каза,че не е нужно да ги нося постоянно,а само като гледам ТВ или усетя вече ,че ме болят очите. Но все пак благодаря за съвета Hug И аз си знам,че трябва да ги нося,ама....
А в този детски център по принцип не се занимават с непроходили деца,но явно ни харесаха Blush ,пък и аз се занимавах доста освен с моите, а и с другите деца Mr. Green

Калинче,тя го и нацелува даже Laughing А пък ако знаете той как нацелува онази кукла-бебе до него... ooooh! Всички умрЕхме от смЕх hahaha Ама й се хилеше,галеше я и я целуваше Mr. Green

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 22:18 от •● foxy81 ●•

# 59
  • Мнения: 24

Калинче,тя го и нацелува даже Laughing А пък ако знаете той как нацелува онази кукла-бебе до него... ooooh! Всички умрЕхме от смЕх hahaha Ама й се хилеше,галеше я и я целуваше Mr. Green

Joy  hahaha
Той и Никола си играе с една кукла на кака си, но повече го избива на бащински чувства - люлее я, дава и и и взема биберона, такива неща любовта не го влече още. Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 22:38 от k.penkova

Общи условия

Активация на акаунт