АВГУСТински майки без страх през 2010 бебета ще имат пак!

  • 21 640
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 530



Честит празник на всички именници! Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 361
Честита Нова Година,мамчета!!!Още една година посрещнахме заедно.Нека тя ни донесе много здраве,много усмивки и късмет,а дечицата ни да озаряват домовете,както до сега Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 564

ЧНГ!!!  Hug


аз ли съм късметчето за новаата година Mr. Green

честита 2010 година,мили мои Hug


Ами баш баничка с късметче си  Mr. Green Heart Eyes Hug

# 48
  • Мнения: 243
аз ли съм късметчето за новаата година Mr. Green
честита 2010 година,мили мои Hug

Ами баш баничка с късметче си  Mr. Green Heart Eyes Hug

 newsm62 rotfImbo

За много години, момичета! Нека да сме здрави, за да се радваме на прекрасните си деца!

# 49
  • Мнения: 1 554
 smile3534

качила съм малко снимки в фс,на който му се гледат Grinning

# 50
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТА 2010 ГОДИНА! ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА, МИРНА И ПРОДОТВОРНА, И ДА СБЪДНЕ МЕЧТИТЕ ВИ! ОТ СЪРЦЕ ВИ ГО ПОЖЕЛАВАМ!

И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДНЕШНИ ИМЕНИЦИ!


Моите две лами още спят, ама то така е: и двамата снощи чакаха заря и си легнаха чак щом приключи Бейрута навън.  Mr. Green
А на мен пак ми се падна парата: и на Бъдни вечер у мен дойде, и снощи от баницата с късметите. Ясноооо, ще се работи и таз година. hahaha

# 51
  • Мнения: 222
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МОМИЧЕТА! С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, УСПЕХИ, НОВИ ХОРИЗОНТИ, ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ!

Елисе-дано бързо да отмине неразположението и да можеш пълноцено да се радваш на състоянието си!
Сонита-искрено съжалявам!
Кики-пожелавам на Гого бързо да му минава и повече никакви болести тази година!
Лулу-ах, че неприятно, добре, че  наистина е бил малкия дявол. Дано бързо се оправи малката сладурана!

# 52
  • Мнения: 3 388
Честита Нова Година! Бъдете здрави и нека само хубави неща се случват на вас и на вашите семейства през 2010-та! Сбъднати ме4ти и любов на всички   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 1 374


Нека Новата 2010 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

# 54
  • Мнения: 3 595
Честита Нова Година! Да сме здрави, спокойни, усмихнати и много щастливи!  Hug

# 55
# 56
  • Мнения: 65
Честита 2010! Да ви донесе много здраве, късмет, топлина и уют вкъщи, успехи в професията, безброй детски усмивки!

Елисе, стискам палци за вас!
Лулу, пожелаваме на Теди да мине бързо!

За сега имам само един новогодишен килограм, празниците почти приключиха така че, положението не е трагично. Децата бяха почти през цялото време на коледни сладки, а после на Новогодишна баница, само тестенца, от днес сменям храната, да видим!
Майка ми идва днес ......само за няколко часа,  и това е нещо.
Това е от нас!

# 57
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Добро утро.  Grinning Ех, какъв снежец заваля навън. Моите в момента броят снежинките и изчисляват кога ще може да се излезе и с шейна.  Grinning
Фава, и у дома беше същото положение: предимно сладкиши, чат-пат месце, естествено плодове и толкоз. Айде и днес позволявам глезотии, че от утре няма да има. А за качени килца аз няма да се обаждам, че направо срам... Embarassed
Мен пък ме е загризал от преди Нова година един зъб и едва удържам положението. От два дни даже съм на аспирин и аналгин, че боли нетърпимо. Като гледам как прогресира, днес май ще посегна и към аулина, който досега да съм употребила един път за целия си живот. Ама е страшно направо. Не че няма дежурни зъболекари, но аз нали си имам доверие само на моята, така че ще стискам зъби в буквалния смисъл на думата - поне до утре. Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 3 825
Честита Нова Година!
Да сте здрави, щастливи, усмихнати и нека през новата година се сбъднат всичките ви мечти!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета.
честита нова година.Пожелавам на всички много здраве,щастие и успехи.
На малките -здраве,весели игри и слънчеви усмивки.
Ади и аз си мисля за вас и за всички августинчета.ще надниквам в темичката,да се похвалите за пола на бебенцата.
Лулу как е Теди?Милата,дано забрави неприятната случка.

Общи условия

Активация на акаунт