Отговори
# 30
  • Мнения: 2 658
Стискам ти палци с все сила да видите пулс, а zа останалото съм напълно съгласна с Архангел (но дано не ти се случва)  Peace Praynig

# 31
  • Мнения: 764
Пожелавам ти всичко да е наред. Аз също имах отлпеване в 5 г.с. - не съм пила нищо, нито лежах за задържане. А и проодължих да си ходя на работа. Не се притеснявай и за разминаването в седмиците - овулацията може да е била по-късно и съответно и оплождането да е станало по-късно.
Стискам палци да чуете най-страхотния пулс на света! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 18
Благодаря на всички за милите думи  bouquet
Дано наистина всичко да е наред.Вчера се свързах с център "Фемина" и си записах час за 18ти, нека ми дадат още едно мнение все пак.Мисля , че съм постъпила правилно.

# 33
  • Мнения: 18
Здравейте отново ,
според моята лекарка е нужно да се направи кюртаж, тъй като все още ембриона няма сърдечна дейност а имах кафеникаво течение преди прегледа, затова се обадих да се състои по-рано.
Според нея , въпросното "отлепване" е допринесло за всичко това.
Утре ще ида до майчин дом за последен преглед и евентуално да се насрочи кюртажа...
 Не знам какво да напиша повече...

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Съжалявам

# 35
  • Мнения: 776
  Много е тъжно това, което ти се случва. Знам колко ти е трудно в момента, но каквото и да стане живота продължава и съм сигурна, че ако не този път то другия ще имаш хубаво и здраво бебче.
  Желая ти прегледа да потвърди друго!

# 36
  • Мнения: 668
много съжалявам

природата прави такива неща понякога...не се подтиксай
скоро ще имаш здраво бебе!  bouquet

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съжалявам,мила!

# 38
  • Мнения: 1 740
Съжалявам   Cry

# 39
  • Мнения: 9 442
Прегръщам те силно Hug
Думите в такъв момент винаги не стигат Cry

# 40
  • Мнения: 64
Адски много съм притеснена и днес приятелят ми ме обвини ,  че всичко това е свързано с мен.Много съм тъжна,при условие , че нищо не съм направила Sad
  Shocked  Naughty Naughty Naughty Миличка, съжалявам много за случващото се, скоро ще мине! Но се замисли - това ли е твоят човек? Не трябва да те кара да се чувстваш виновна, като наистина - ти за нищо не си виновна! Би трябвало да те подкрепи и да смъкне напрежението от теб.
Мисли положително, всичко ще се нареди както трябва.  Hug

# 41
  • Мнения: 18
Утре  ми е кюртажа, дано всичко мине гладко.
Благодаря за мненията ви.

# 42
  • Мнения: 56
Не се отчайвай! Аз преживях нещо подобно, само че при мен имаше сърдечна дейност, но не растеше и след няколко седмици на надежда и молби бебчо да започне да расте, не се получи и ме кюртираха декември 2008г. Сега съм отново бременна в 3 месец и бебо е много добре, вече си има всичко и е здрав /имам доверие на лекаря си/.
Така че когато отмине болката и мъката опитайте отново ще се получи вярвай в това!

Общи условия

Активация на акаунт